Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

İstanbul kart devamlılığı için raporu sisteme işletmemiz gerekiyormuş!?

Engelli ücretsiz İstanbul kartı kişileştirme olcak Mı?

Engelli ücretsiz İstanbul kartı kişileştirme olcakmı bizleri kapsıyor mu bu durum

marto1 emekli olunca %40 raporum yeni rapor alırsam % 40 altına düşerse emekli iptal mı olur vergi indirim raporumdami iptal olur

%40 altına düşerse raporun emekliliğin tehlikeye girer bu hemen olmaz vergi memurlarının araştırması sonucu olur bu olağan bir şey yeni rapor düşük oranlı olursa her zaman sorundur malesef

Arkadaşlar mesajlarınızı takip ediyorum çok alakasız şeyler var örneğin verilen hak geri Alınmaz ben 2011 yılından beri kullanıyorum

hiç bir sıkıntıda yaşamadım

ben ilgili makamları aradım kesinlikle böyle bir durumun söz konusu olmadığını söylediler VE KULAKTAN DOLMA ASPARAGAS HABERLERE İLGİ GÖSTERMEYİN DENİLDİ

153 ÇAĞRI MERKEZİNDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

BEN ARADIM HERHANGİ BİR İŞLEM YAPILMIYOR

ÜCRETLİ KARTLAR İÇİN GEÇERLİYMİŞ

rgndmr
atamam olduğunda ebys sisteminden geçmişe dönük olarak benim adıma yazılmış evraklara baktım. Göreve çağırılmadan önce hastaneden raporumu teyit etmek için yazmışlar hastane de raporumu doğrulayıp veritabanına da kaydettik demiş.

Gamlı Baykuş
kusuruma bakma lütfen, konu dışı ama atamalarda her bakanlık bu işlemi yapıyor mu acaba, bende tercih yaparken ona göre tercih yapayım, senin kurum hangi bakanlık? Benim raporum sürekli 2000 tarihli ve raporu aldığım hastane veri tabanına rapor eski diye kayıt yapmıyor, muhtemelen bende bu sürece girersem veri tabanında kayıt yok diye rapor yenilememi isteyebilrler.

rgndmr

aslında mantıken bu uygulama standarttır çünkü elinizdeki resmi evrağa istinaden bir atamanız yapılıyor. Atamanızın temelini oluşturan şey o engelli raporunuz. Hastaneye sadece bu rapor size mi ait gerçekten bu rapor var mı diye soruluyor. Veri tabanında var mı diye sorulmuyor. Bence sıkıntı olmaz.

Son geçerlilik tarihi: 31/12/2022 yazıyor

Ücretsiz engelli kartımı bugün otobüste okuttum. Kart ücretsiz geçti, sorun çıkmadı ama Son geçerlilik tarihi: 31/12/2022
Yazdı. Bu normal mi? Böyle olan var mı?
yükleme Makinasında, "güncelleme zaten yapılmış" yazıyor.

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen bendede tarih olarak 31/12/2022 gösteriyor ve işlem yaptırıyor, önceki senelerdede aynısı olmuştu, tarih daha sonra kendiliğinden düzelmişti. BİR BANKACI

rgndmr
Bekleyelim, ücret alamadıkların göre düzelir diye düşünüyorum. Ben tecrübesi olan varsa bilgi mahiyetinde sormuştum.

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eski raporları o hastaneye gidip sisteme kaydettirin. kvkk nedeni ile belediye görme hakkı yok siz kayıt olduğunu gösterşr çıktıyı hastaneden alın ve iett ye verin.ben eski raporumu böyle yapmıştım

Engelli kartları zaten kişisel olduğu için kişiselleştirmeye gerek kalmıyor. Aynı şekilde pandemi zamanında kullandığınız, normal istanbulkart'ınız varsa onu da kişiselleştirmeye gerek kalmıyor.

Rapor yenilemek için de raporun kendisi, fotokopisi ya da rapor numarasıyla çözüm noktalarına (eski adı beyaz masa) başvurmanız yeterli olacaktır.

Üst Alt