Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sağlık Bakanlığı sınav sonuçlarına göre ek atama yapacak mı?

bekliyoruz bakalım. ek atama olursa bütün illerde alım olur dimi arkadaşlar??

evt arkadaşlar ya bende sizin durumunuzdayım ek atama olursa birinci sıradayım evrak teslim etmeye gittiğimde bakanlıktaki memur merkezi sınavın 2012 de olacağını söyledi inş o zamana kadar ek atama olur :)

bence bu sıstem çok saçma herkes kendı ılınde olması yahu 92 aldım atanamadım baska ıllerde 80 le atanan var adaletmı bu yoksa hak yemekmı..
ıllerdekı kadrolarda boş kaldı .
bızı atayabılırlerdı oralara. işte türk adaleti..
bazen tc vatandaşı olduğum ıçın utanıyorummm..

evet bı bılgı olursa aktaralım arakdaslar mustafa aynı sekılde aynı durumdayız cunku

ben tv de bir haber kanalında konukla sundukları bir programda tesadüfen bu sınavla ilgili açıklama yapan bir bey dinlemiştim sınavların 2011 yılına yetişmesinin imkansız olduğunu ancak 2012 de diğer kpss sınavlarının yapıldığı dönemlerde yapılabileceğini söyledi bende memura bunu teyid ettirmek icin sordum oda evt dedi eğer bu sınavdan önce kadro açılırsa tekrar sınav yapılmayacağını bu sınava göre yerleştirme yapılacağını söyledi ben çok umutluyum yeni kadro açılacak şu an sağlık bakanlığında kurum içi nakil olayı var onlar bir netleşsin sıra bize gelir diye düşünüyorum hakkımızda hayırlısı

arkadaşlar ek atama için başvuru yapmamıza gerek yok degilmi haberdar ediyorlarmı

opsiyon arkadaşım aldıgın bilgi ne kadar dogru bilmiyorum ama ben de çok umutluyum inş merkezi sınav yapılmadan ek atamalar olcak gibi geliyo bana hayırlısı ile bizde yerlerşiriz

örnek bi metin hazırlansada öyle göndersek olmaz mı?

aradım ben maalesef henüz bildirilen boş kadro yok dedi.

bana bulundugum ıl personel ıhtıyacımız var dedı engelli olarak yeterkı anakra atasın dedı sımdı ankarada illerden mi beklıyor istek yada kadro.ayrıca kadro olmak sart degıl ek atama ıhtıyacın varsa atarsın yoksa atamazsın bukadar basıt kadro olsun olmasın ek atama oldumu kadro cıkar.

benimle konuşan görevlinin pek bib ilgisi yok gibiydi. kadro olarak ilinizde boş kadro yok dedi. bide ben şu diploma durumumu sorunca''lise diplomamı aldım sonradan. herhangi bi ek atama olursa 22. maddecilerde diğerleri arasında benim için bi avantaj sağlar mı bu dedim. size avantaj sağlamaz diğerlerine göre dedi. anlamadım bende.

Arkadaşlar ek atama olma olasılıgı varmıdır bu saatten sonra cunku 2012 cok uzun bı sure yenı yonetmelık cıkmıs ama söyle bı madde gözume carptı yönetmelıkde..

Yönetmeliğin yayımı tarihinden önce kamu kurum ve kuruluşlarınca yapılan özürlü memur alımına ilişkin sınavlardan sonuçlanmış, ancak atama işlemleri sonuçlanmamış işlemler hakkında, işlemlerin başlatıldığı tarihte yürürlükte bulunan yönetmelik hükümlerininuygulanmasına devam edilecek..

sınavın yapılacağı tarih (tahmin ve varsayımlara göre) 2012 temmuzunda diye düşünülüyor. bu tarihe kadar ek atama yapılabilir (bence)

umarım öle olur aynı puanla elendık yazık gunah ya aynı basarıyı belkı tekrar gerceklestıremeyecez bu 22.madde yı cıkarana yazıklar olsun ya :D

aynen Kenan ya aylarca ümitlendik hüsranla sonuçlandı. bariii bu sefer atanırızz İnşaAllah.:confused:

duyumlarım doğru çıktı dediğim gibi 2012 de sınav :) yönetmelikte ekim ayı sonuna kadar kurumlar açık kadrolarını bildirmek zorunda diyo kasım gibi ek atama olur diye bekliyorum ben şahsen :cool:

opsiyon :
adamlar kadroları bıldırecek 2012 de de alacak gıbı gelıyor bana umarım senın dedıgın gıbı olurda ıse gırerız:D

bitsin artık bu olur mu olmaz mu tartışmaları da kurtulsak. bu ne ya resmen eziyett sayısal loto mu oynuoz sınava mı girdik belli değil. loto oynasam bu kadar stres yapmazdım.;)

ek atama falan olmazzz beklemeyın zatenn kurumlar sakat eleman almamak ıçın kırk takla atıyor merkezı sınav kurumlarda ek atama olmamasına sebeb olacak hepsı merkeız sınavı bekleyecek .. bekleyın görünn. lütfen ümıtlenmeyınn.. acı ama gercek bu...

yazık gunah ya bıze gelınce olmuyor mıllet meb de yerlestı ek atama yedek atama bende 2012de olacagını sanıyorum ama ankarada ben evraklarımı almaya gıttıgımde eylulun 1 de bana evraklarımı gerı vermedı ek atama olma olasılıgı var dedı bılmıyorum artık ne olacak arıyorum ama kımse cıkmıo neyse bekleyelım görelım

Benim gibi ek atama bekleyen arkadaslar size bi taslak yazdım bunu bımere yolladım sızde yollayın ve gelen cevabı paylasın
http://bimerapplication.basbakanlik.gov.tr/Forms/pgApplication.aspx

Öncelikle kolay gelsin ben 2010 yılında sağlık bakanlığı engelli sınavına girdim,Ve 22. madde ile elendim suan ilk sırada ben varım bildiginiz üzere suanda merkezi sınav gündemde ve 2012 de sınavın yapılacagı yazılıyor. simdi sorum şu: Sağlık bakanlığı ek atama yapacakmı. 2011 yılında hic bir engelli alımı yapmadı sadece 2010 un alımını yaptı ek atama olma ihtimali varmıdır 31 ekim sonuna kadar kadroları bildirilmesini istiyor devlet.ama bize ek atama olacagını söylediler ve hala beklemekteyiz.bu sene içinde yada sınava kadar ek atama yapacak mı saglık bakanlığı...

keşke olsa kardeş atama bu yıl sonuna ama olmıcak gibi kadrolar belirlenip seneye alım yapacaklar

Üst Alt