Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sağlık Bakanlığı sınav sonuçlarına göre ek atama yapacak mı?

Atama bekleyen tüm arkadaşlarıma ALLAHIM YARDIMCISI olsun ben atanmışım arkadaşlar

taytıs kardeş allah hayırlı etsin bende atanmışım atanma kağıdımı aldım allah bütün işsizlere hayırlı işler nasip etsin.:)

cesaretkız ismin güngör mü senin sivastan başka atanan olmadı bir kişiydi zaten

nerden olsun kardeş mebden bile haberimiz yokkkkk

adamlar kafasına göre iş yapıyorrr

serdar kardeşim yasadığın ilde boş kadro olsaydı haberin olurdu

Cesaret ve derler kardeşim RABİM hayırlı etsin inşaALLAH. Yeni açılan rızık kapılarmızda RAHMAN bizlere helal bol ve bereketli kazançlar nasip etsin. kaç günden bu yana beklemekteydik. inşaALLAH mutlu sona ulaştuk. Atanan kardeşlerimi yürekten tebrik ederim.
Taytıssss........

Arkadaşlar sağlık bakanlığı sitesinden niye duyurmuyor bu atamaları. Telefon sürekli meşgül çalıyor ulaşamıyorum

atanan tüm kardeşlerime Allah azimli ve millete yararlı olacak bir çalışmayı nasip etsin. Hayırlı olsun.

mustafa numarayı kontrol et yeniden ara biz nasıl ulaştık yahu.
bu arada bunlar ek yerleştirme az yani siteden duyurmazlar. 0312 585 17 64 yeniden cevir numarayı.

aradım şu anda çalıyor meşgul değil

Hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar sevindim adınıza :) darısı bizlere İnşaAllah

cesaretkız tebrik ederim ama sivastan atanan bole bi isim yok ismin güngör olacak heralde çünkü yaşı buyuk olan bir erkekti zaten cevap verirmisin lutfen

hakikaten yahu sivastan ayşe diye birisi yok cesaret yoksam sen kız falan değil misin. ne kadar üzücü bir olay böyle davranmışsan. Güngö kagızman diye birisi var 80 puanlardan. 79 lu. diğerlerinin içinde de ayşe yok.

cesaretkız ses ver galiba bizim düşündüğümüz gibi aslında ben çok önce anlamıştım bu işte bir yalan olduğunu benden önce bir bayan var o da çalışıyormuş bir kurumda demişti orda tek bayan var onuda yakından tanırım yani

merhaba arkadaşlar bugün ilk iş günümü ruh sağlığı ve sosyal hastalıklar subesinde tamamladım.Dilerimki işsiz sınava girecek kardeşlerimin hepside muradına ererler allah sizlerle olsun.

Derler ya kardeşim öncelikle RABBİM seni muaffak etsin. Ben eski iş yerimden istifa ettim. 8 hafta çalışma zorunluluğum var burada. Yazımda gelmiş müdürlüğe bekletecekler biraz.
Abi tahakkuka bir sorar mısın şu maaşınızı. Net maaş artı ödenekler ne kadar
faraza maaş 100 ve 50 kdv parası 50 aile yardımı gibi.
şimdiden teşkkür ederim ilginize.
tayfun

arkadaşlar atananlar için hayırlı olsun..
Derler arkadaşım hemen işe başladınmı tam anlamadım ben yazdıklarından.
birde arkadaşlar atananlar listesi sağlık bakanlığı sitesinde neden yayınlamıyorlarrrr

evet arkadaşım bugün ikinci günüm ben küçük bi ilde yaşadığım için bu prosedür biraz hızlı işliyor valilikten yazım geldi ertesi gün başladım burda çalışan abilere sordum 24ündebaşladım 24.ünden 15ine kadar olan kazanc ve ayrıca bi maaş verilecekmiş toplam 50 günlük bir para yapıyor maaş konusunda bildiklerim bunlar hepinize iyi günler diliyorum.

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var ben normalde mersinden müracat ettim önlisans memurluk için 80 puanla 7. oldum mersinde ilk 2 kişinin atamasını yaptılar fakat ben normalde çevre teknikeriydim 7 farklı ilde çevre teknikerliği açıkta kaldı kimse atanamadı şimdi bu ek atamalarda oralara müracat etme hakkım varmı acaba (müracatımı memurluk olarak yapmıştım mersinde çevre teknikeri açığı yoktu ama çevre teknikeriyim o zaman gidip o illerden müracat edemedim)

değerli arkadaşım biz sağlık bakanlığı atamalarıyla ilgili bilgi alışverişi yapıyoruz şimdi çevre teknikeri ile ilgili sana burda yardım etmeye çalışsak belkı yanlış yönlendirmiş olucaz çünkü yapılan sınavın prosedür olarak nasıl yapıldığını bilmiyoruz eğer nerde sınava girdiysen orda çalışıcan die bir şart koydularsa başka ilde boş olan kadroya müracaat etmen zor gibi görünüyor sınavı yapan kurumun personel müdürlüğüyle görüşssen daha sağlıklı bir bilgi alablirsin.

Arkadaşlar ben sivaslıyım sivas doğumlu ancak başka ilde oturduğum için sivasta girmedim sınava kimse yanlış anlamasın. Ben atandım bakanlık il müdürlüğüne bildirmiş fakat yazı gelecek dediler benim merak ettiğim konu bu yazı nedir nereden geliyor bakanlıktanmı bilen varmı. Yani biraz bekleyeceğiz acaba ne zaman başlarız işe bilgisi olan varmı.

melekcıkmazi o zaman sen farklı ildeki boş olan kadroya müraacaat etme şansın yok çünkü sınava girmeden önce nerde sınava girdiysen orda çalışacaksın die bir şart koşmuşlardı başka ildekı boş olan çevre teknikerliği kadrosuna başvuramazsın ordakı kadro hiç aday yoksa boş kalır.

peki hangi ilde sınava girdin cesaret=?

Cesaret şehrini söylede emin olalım ben hala sana inamıyorum.
Cesaret Sağlık Bak. ÇKYS sistemi var burada adın görünüyorsa işe başlayabilirsin. Benimde yazım gelmemiş ama online olara atama kararınızı görüyoruz. İsterseniz şu anda verelim başlayın dediler. Ben sonra dedim.
Atama kararını valiliğede onaylatacaklar bunlar bulunduğun il küçükse bir saatlik iş.
İyi günler.

arkadaşlar atanan arkadaşlarımıza hayırlı olsun ben atanamamışım , yeni bir süreç daha başlıyr bizim için şimdi ek atamaları bekleyeceğız hayırlısı ile.

bu arada ek atama tarihlerini bilen varmı :):)):)

arkadaşım hangi şehirde olduğumun ne önemi var şurada bişeyler paylaşıyoruz. Sen ne kadar taktın bu şehir meselesine.

Arkadaslar bi gelişme yok dimi ek atamlarla ilgili bayramdan sonra oldu umarım bu hafta ek atama olur

kenan biraz zor gibi geliyor bana hamen ek atama yapmaları bence aralık ayını bulur

evet haklısın ama bu merkezi sınav cıkarsa işimiz zor o sınav sonucuna göre alacaklar suan ıcın bu sınav gecerli suan bı ek atmaa yapsalar dırek ben yerlesecem 1. sıradayım 22.madde hergun saglık bakanlıgı sıtesıne bakmaktan bıktım valla

bende senin gbiyim şimdi sıra bana geldi 1 sıradayım inş aralık ayında alım yapılır diye düşünüyorum bence bu merkezi sınav 2012 bulur allah nasip ederse bu sefer biz gireriz kenan sen takip etmeye devam et bir taraftanda sağlık bakanlığını sık sık arayalım veya msj atalım

Üst Alt