Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sağlık Bakanlığı sınav sonuçlarına göre ek atama yapacak mı?

saglık bakanlıgına ulasabılecegım bı telefon numarsı verırımısınız 585 17 64 ve 65 e ulasılmıyor cıkmıyor kımse

saglık bakanlıgına yukarıdakı yazıyı yazmıstım gelen cevap

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 13.02.2011 tarih ve 6111 sayılı Kanun'un 99. maddesi ile değişik 53 üncü maddesi hükmü gereğince; 03.10.2011 tarih ve 28073 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 'Özürlülerin Devlet Memurluğuna Alınma Şartları ile Yapılacak Merkezi Sınav ve Kura Usulü Hakkındaki Yönetmelik ' hükümlerine göre Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Devlet Personel Başkanlığınca yapılacak Özürlü Memur Seçme Sınavı ve Kura ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Özürlü Personel alımı yapılacağından, anılan Başkanlığın İnternet adresinden tarafınızca takip edilmesi gerekmektedir.

kenan ben hiç birşey anlamadım yazdıklarından açıklarmısın:):) olcakmı? olmayacakmı?

valla bende pek anlamadım ama sanırım 2012 de merkezi ile atıyacak onu demeye calısıyor sankı

arkadaslar saglık bakanlıgı ıle göresemıyorum bi turlu kımseye ulasamıyorum acaba ulasabılecegım bı numara var mı. yada sizin bildiginiz bi gelişme varmı yedi bitirdiler bizi 1 senedir yazık günahtır yaa

Kenan artık alım yapacaklarını sanmıyorum. ÖMSS ile yaparlar artık sanırım. :confused:

bu kadar haksızlık olmaz ya hem aynı puanla ıse gıremıyorum bnm aldıgım puanla adam calısıyor bız hala burda surunuyoruz ek atama yapmıyorlar bukadar da olmaz ya yazık gunahtır. ömss dıyorlar o sınavda ben o basarıyı elde edebılecekmiyim hayret bişey ya gelde isyan etme

Üst Alt