Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

The Walking Dead / Dizi

Aynen 10 sezon yapsın TWD ve Supernatural hiiiiç bitmesin :D....

**spoiler***

Spoiler Spoiler/Ayrıntı İçerik:

sen şimdi bunu niye anlattın yavf ben daha izlemediydim :(

Bende dün izleyemedim bugün izlim o yüzden nellyciğim spoilerini okudum delet yapmam lazım akşama kadar :eek:

Bak ne güzel söylemişsin "biz millet olarak böyleyiz"...yazmasam da bu sefer 'bi ikaz koyaydın' dicektin ;)....biz millet olarak artık bi öyle bi böyle olduk ;)....

**spoiler**

Haklı çıkmam lazımdı bi şekilde ;)

Kime göre haklı, neye göre haklı... :D

**spoiler**

Hayat şartları napsınlar ölünce zati zombi olacaklar insan eti yiyecekler, ölmeden öncede açlıktan öleceklerine.. tabi gıda sıkıntısıda var taraflarda anlaşınca :)

...

spoiler yazısını görmeye göreyim dayanamıyorum kardişim :) :p

Isırılmalarına hatta içlerinin çıkarılmasına bile alışmıştık artık ama yenmesi ilk oldu heralde çok fenaydı:)

Som bölümü dün izledim ve olay tamamen zombilerden çıkıp iş insan eti yiyen kasaplara geldi iş....
Yazık oldu Bob'a hayatının aşkını bulmuşken...
Şimdilik bacağını yediler...Eğer Rick ve grup Bob'u bulamazsa kalmayacak adamcağız :confused:

Bulacak bulmaz mı gelecek bölümün fragmanını gösteriyor ya.

Evet bulacak ama adamı bitirmedilerse :S
Nerden çıktı bu yamyamlar..
Bu arada insan eti çok kaba sabaymış pişirdiklerinde çok kaba kalmış yahu kalın kalın :D

Ya öfff hatırlatmasana gözümün önünden gitmiyo zaten :D

:D:D:D sen hayatının aşkını bul sonra ham yapsınlar seni çıtır çıtır zombiler yese daha iyiydi kim vurduya gitti adam...
sinir oldum şimdi bende :mad::mad::mad:

Valla Bob çok bile yaşadı aslında...bir walking dead klasiği her an herkes ölebilir ;)...

Kanaltürktemi oynuyor bu dizi dun akşam biraz baktımda sanki mikroskopla bağırsak solçanlarına bakıyorsun :)

3. bölüm de neler oldu?

**süprizbozan**

Bob tahminleri doğru tuttu ve ısırıldı öldü...Peder tahmini de doğru tuttu...cemaatini içeri almamış :/ yem etmiş onları zombilere...ooh çok şükür ki yamyamlardan kurtulduk :D...Peki Beth e neler olmuş??? 4.bölüm de öğreneceğiz :)

Ya nellasssssssssssssssssım ben daha izlemedimmmmmmmmmmmmmm :D
ÇOK SÜPRİZBOZAN GÖRDÜM SENİ :D

Michone kılıcına kavuştu :D...Sevenleri sevdiğine vermedileeer :D....

Vasat bir bölümdü, iki grubun kapışmasında daha fazla mücadele beklerdim, keklik gibi yakalandı sığırlar.

Bob için üzüldüm Sasha birini sevmişti ve kendince mutluydu..tereddüts
Hershel bacağından ısırılmıştı ve o ısırıldığı zaman bacağını kesip kurtarmışlardı zombi olmasını..
Bob'u da kurtarmalarını bekledim açıkçası...
Bu hayal kırıklığı yaşattı bana...

Bu adamlar kiliseye savaş açmak için gittiler bende Akın'a katılıyorum silahların konuşacağını sanarken adamlara silahla vura vura öldürdüler...Onlarda hiç tereddütsüzce okeylediler olanları...İlginç oldu yani...

Rahipte gruba dahil oldu ama çok pısırık ne olacak hali biraz eli silah tutmalı ki gruba dahil olsun yer göstermekle olcak iş değil yane... Hep birinin korumasını bekleyemez arkasını

Michone için sevindim bence ona samuray kılıcı çok yakışıyor hala Rick ile yakınlaşmadı yakınlaşsın...

@sirine Bob boynundan ısırılmış ve aradan saatler geçmiş onun için çok geçti yahu...Asıl mag ve glen in diğerleri ile gitmesi saçma oldu :/...Ya adamlar çok kısır bir kon üzerine 5.sezon dizi çekiyorlar hatta 6.sezon onayı da alınmış. haliyle bu tür saçmalamalar olacaktır....

Glen ve magie bende sinir oldum sattılar grubu bence...

Yaa onlarda birbirlerini buldu sonuçta beraber cehenneme bile giderler di mi ? :D

son sahneye ne diyosun nellsım???
Darly? Carol naptı??
gözlerinin halini ben pek beğenmedim

Eveet o kime öyle dedi yaa...Carol a bişi mi oldu acaba??...Bu arada fragmanda gördüm (4.bölüm) Beth i gösterecekler. Hastane gibi bir yerde kolunda serumlar. bi kadın var. Tokat atıyordu beth ona??

Üst Alt