Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

The Walking Dead / Dizi

yaaaa nellaaas!
ya ben daha izlemedimm
nie sölüyosun adamın öldüğünü yaaa :D :D :D

Şirineciğim cancağazım okumaa...şu karşıkonulmaz merakın yüzünden bunlar heeep...boşuna mı gözünüze sokar gibi spoiler yazıyoruz be yaav :D

:D @yaşamsevinci arkadaş senle ne çok ortak dizimiz varmış yahuu :D

Konu dışı ama olsun bu da dizi heheh :D Efenim benim de ilgi, sevgi ve heyecanla takip ettiğim bir dizi olan Vikings de Kıvanç Tatlıtuğ rolü kapmış :D yakışııır..sevindim vayt "Fransız bir yapımcı yardımıyla ‘Vikings’ (Vikingler) dizisine konuk oyuncu olarak dahil oldu. Tatlıtuğ, Türkiye’de CNBC-E’de yayınlanan dünyanın en popüler dizilerinden olan yapımın 3. sezonunda iki bölüm oynamak için anlaştı. Ancak karakterinin sürekli olması için görüşmeleri sürdürüyor."

Nellas;

Bu bilgiyi vermen iyi oldu tesekkurler @nellas. ortak dizimiz belki daha fazladir:eek:

Yine geçiş bölümü oldu ee haliyle adamlar çok kayıp yaşadı onların psikolajik çöküntülerini bir iki bölüm görmeliydik

******spoiler*****

Spoiler Spoiler/Ayrıntı İçerik:

yeni sezonu çok takip edemedim ne oldu acep bi bakim hemen

****spoiler******

Konu dışı ama olsun bu da dizi heheh :D Efenim benim de ilgi, sevgi ve heyecanla takip ettiğim bir dizi olan Vikings de Kıvanç Tatlıtuğ rolü kapmış :D yakışııır..sevindim vayt "Fransız bir yapımcı yardımıyla ‘Vikings’ (Vikingler) dizisine konuk oyuncu olarak dahil oldu. Tatlıtuğ, Türkiye’de CNBC-E’de yayınlanan dünyanın en popüler dizilerinden olan yapımın 3. sezonunda iki bölüm oynamak için anlaştı. Ancak karakterinin sürekli olması için görüşmeleri sürdürüyor."

Heyyy bak bu ilginç bir haber işte:) Vikingsleri tamamlayım o hal bende Kıvanççığıma yetişeyim.Yakışır Kıvança artık holywood a açılmalı yani ;)

****spoiler******

1 değil 2 değil 3 değil kaç defa zombilerden daha tehlikeli insanlarla karşılaştır.Michonne umudumuzu koruyalım diyor ama nedense Rick gibi düşünüyorum bende.Temkinli olmakta fayda var !!!

P.S : Üç harfli insanların duygusal ve zararsız olduğuna inansamda yinede temkinli olmak gerek :D

*****spoiler******

Nellas canımmmmmm valla spoilerlerini açmadan duramıyorum yahu Aahahaha :D

Sirine aç şekerim aç zaten sen aç diye başına yıldızlar eşliğinde ***spoiler*** diye yazıyorum :D

@Sirine nin dikkatine spoiler içeren yorum :D

***spoiler***

@Nellas pastalar börekler mi ilgi alanıma giren dikkatimi çeken..
Facebook Walking Dead sayfasında Carol'un çikolatalı kek tarifini vermişler zaten anlamıştım bunların pasta börek işletmeciliğine merak sardığını :D :D :D

*****spoiler*****

sonunda beklenen bölüm geldi. saklı cennette işler karışacak...bizimkiler orayı ele geçirecek gibi...rahip (en başından beri sevmemiştim) kafayı yedi ihanet ve iftira içinde...olan noah a oldu yaa o pis korkak yüzünden :/...ve günün iki kahramanı eugene ve abraham :D

*****spoiler****

sıkıcı bir sezon oluyor bir sezon daha uzatacaklar gibi ama kabak tadı vermeye başladı

***Spoiler***

Son bir bölüm kaldı ve 90 dk olacakmış...Rick ve tahifesi orayı ele geçirir yavf kimse yok ki karşılarına dikilebilecek...

Ve finito ...bir sezonu daha yedik...afiyet bal şeker olsun :D

***spoiler***

Ben olsam bir ordu kurar düzeni sağlardım. Türkler bu dizideki gibi davranmaz...

[SIZE=2][FONT=Arial]Dabulyu harfinin W yazılışının tersi; yani M (Mehdi kodu).
[/FONT]
[/SIZE][SIZE=2][FONT=Arial]Unutulmamalı: Allah’ın da bir planı vardır.
[/FONT][/SIZE][SIZE=2][FONT=Arial]“Dabulyu (W) bir cindir. Bilgisayarla ilişkilidir.”
[/FONT]
[/SIZE][SIZE=2][FONT=Arial](Melekler Ağlarken / “Dabulyu” başlıklı bölüm)[/FONT][/SIZE]

W ile ilgili biraz araştırma yaptım. Oktan Keleş Hocamızın Kod Mehdi yazısında w nun cin olduğunu söylüyor, ayrıca tersi M harfine tekabül ediyor. Mehdi nin zuhuru ve dünyanın geleceği ile ilgili önemli bilgiler de var. Kod Mehdi / ON ALTI YILDIZ

:D :D yahu dostempati millet aya sen yaya..bırak böyle şeyleri..her şeyde gizli kodlar falan aramalar etmeler...he he w cin...daha neleeeer :D.....mesela senin avatarındaki şu şekil de bana "tehlikeli atık" sembolünü çağrıştırıyor...yıldızlar olmasa çok benziyor bence...

O iç içe geçmiş üç Ay Yıldız (Hilal) işareti Türk Devletinin dünya hakimiyetinin sembolüdür. Sembolle ilgili ayrıntılı bilgiler burada var: Sırdaş 9. Bölüm :Abdülhamid Han'ın Büyük Sırrı / ON ALTI YILDIZ

Siz hangi kaynaktan besleniyorsunuz bilemem ama Kuran da Cin suresi vardır, cinlerle ilgili pek çok ayet ve hadis vardır. Cinler kendilerine göre bildiğimz-bilmediğimiz özellikleri olan varlıklardır. Oktan Hocamızın Melekler Ağlarken kitabı sayfa 195 Dabulyu bölümünde ayrıntılı bir şekilde w anlatılmış. Mehdi as zuhur edince Allah ın izniyle tehlikeli atıkları temizleyecek, aylaklar-çaylaklar-hainler-zombiler-şeytaniler hepsini yok edecek.

Gelecek birilerinin üfürdüğü gibi olmayacak. Kod Mehdi yazısında gelecekle ilgili çok önemli ipuçları var...

[SIZE=2][FONT=Arial]Dünya; Türk ordusunu, Türk milletini, Türk’ün milletini ve İslam hakimiyetini bekliyor ve Mehdi’yi… Oktan Keleş

yazının tamamı: Kod Mehdi / ON ALTI YILDIZ[/FONT][/SIZE]

He vardır ne olmuş ...W ile ne alaka dostempati...empatik arkadaş Walking dead ile cinlerin ne alakası var...git cinli bir topic aç orada paylaş bunları....

O dizide farklı bir dünya düzeni kurgusu var. Korku içinde, her an ölümü bekleyen, parçalanmış, kendi başının derdiine düşmüş, öldürmek sıradanlaştırılmış, birbirine güvenmeyen insanlar anlatılıyor. Bu dizide oluşturulmaya çalışılan insan psikolojisini çözmeye çalışıyorum. Oktan Hocam w cindir diyorsa cindir. Hem dizinin isminde bile W kullanılmış, dizinin içine de bir şekilde monte edilmiş, araştırmaya devam edeyim ben bu w olayını...

Yukarıda w neyin nesi diye sormuşsunuz ben de bildiklerimi paylaştım. Kendi yazdıklarınızdan haberiniz mi yok yoksa benim bu başlığa yazma özgürlüğüm mü yok. Ne yani yorum yazmak için sizin kafanızdaki kalıplara uymamız mı lazım. Rik orayı ele geçiremezse onu ele geçirirler mi demeliydim...

w nin tersi M olduğuna göre bu M harfini de araştırayım, belki ileri bölümlerde M harfi de kullanılır kim bilir. Dizinin ismi de Mehdi as ın zuhuru ve Türklerin-İslamın Dünya Hakimiyeti olabilir...

@dostempati "W" ne ki diye sormuşum fakat okuduysan sonrasında onun ne olduğu ortaya çıktı diye yazmışım .."Wolves" diye bir grubun "w" su imiş yani... cinlerin değil...yani kabul et artık konuyu alakasız bir yere çektiğini

sadece dizide bize empoze edilen kriterler üzerinden mi düşünebiliyoruz, bu dizi bizim düşüncelerimizi yönetip tek tip robotlara dönüştürme projesi mi... Hem siz neden bu kadar rahatsız oldunuz gören de dizi ekibindensiniz ya da insanların beyinlerini yönetme cemiyetindnsiniz sanır...

Sizin Onaltıyıldız amblemiyle ilgili değerlendirmeleriniz dizinin hangi bölümünde geçiyordu, tehlikeli atık sözü hakaret olarak algılanabilir... Hele şu şahsıma atfen yazdığınız millet aya sen yaya sözü Rikkonun repliği falan mıydı da yazdınız... bu söz de hakaret kapsamına girebilir mi ne dersiniz. Konuyu alakasız yere çekmek bir suçlama ifadesi mi, ya hu alt tarafı sıradan bir dizi için bu kadar agresif olmanızı anlayamıyorum...

Bu dizi sizi hakaret-agresiflik-saldırı noktasına taşıdıysa lütfen daha fazla izlemeyin, psikolojinizi bozabilirsiniz...

........:d..........:d...........:d :d :d :d

not.: hadi yukarıdaki şekillerden de bişiler çıkart bakalım :D ....

Üst Alt