Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

The Walking Dead / Dizi

Dün bir göz gezdirdim ben 4.sezonda neredeydim diye.
Baya ilerlemiş harbiden..
Çalışıyorum akşamları kendime bile zaman ayıramıyorum yemek çay vs derken ki çay hiç sevmem :)

Haftasonu temizlik biraz gezme vs oturup dizi takip etmeye beynim kalmıyor :)
Çok bölüm kaçırmışım sezon arası girdikten sonra tekrar bakmayı unutuyorum zaten :)
Kim izleyecek o kadar birikmiş diziyi şimdi:)
Neyse ki Türk dizileri gibi değil 3-4 saat sürüyor arkadaş uyuz oluyorum

Niye bu hafta dizi yok anlamadım seyretmek için açtım şimdi geçen haftaki bölüm??
Oysaki Glen'lerin grubu merak ediyordum bir hafta daha mı bekliceğiz?

Biraderim 2 sitedede 2 dizidede aynı şeyi yaptı evet olabilir yani bağlantıdan ...

Beklediğimden daha iyi bir bölümdü...ve Eugene bombası patladı...hiiiiç şaşırmadım :D

Valla kızıl kafayı neden tuttular ki :mad:...bırakaydılar şöyle bi güzel...

Diyorum ben de "zombilerden çekmediler insanlardan çektikleri kadar" :D...

Nereye gitseler köşeye sıkışıyolar hep engel olanlarda insanlar..

Hain insanlar.. Pis insanlar.. :mad: Yaşasın zombiler.. :D:D

Hahaha zaten hepsi bir olsa zombilerin kökünü kazıyacaklar ama hepsi birbirinden fesat :)

Fesat, yok edici insanlar...sonuçta bu zombi virüsünü yapan kim insanlar di mi ama :D

Harbi bu virüs nasıl başlamıştı anlatıldımı öyle bişey bilen varmı? bu fesatlığı başlatan kim abi :D

Yok anlatılmadı...her şey nasıl başladı bilen, duyan, gören yok...bi eugene vardı işte o da yalan çıktı :D

dizinin ilk sahnesini hatırlıyorum 28 gün sonra filmini dizi yapmış bunlar dedim, ve ozamanlarda bu zombi ile ilgili bi dizi falan yapsınlar hiç bitmesin dediğimi hatırlıyorum :D "filmin ilk sahnesiyle dizinin ilk sahnesi aynı"

28 gün sonra da çok şükala bir filmdir :D...Resident Evil de de var yaa öyle bir sahne bizim Alice hastanede açar gözünü..kollarda serumlar..Resident Evil da candır :D

evet oda öyleydi :) Resident Evil de bitiyo ya son bölümü çekiceklerdi, onada alışmıştık ne güzel dizi gibi :D

Carol'lu Daryl' lı güzel bir bölümdü...:))

**spoiler***

ben carol mahsuscuktan Beth'i kurtarmak için hastaneye sızmıştır derken baya baya adamların önüne düşmüş yahuuu :))...neyse ekip toplaşıp en iyi yaptıkları şeyi arkadaşlarını kurtarma işini planlayarak yapacaklar sonraki bölümde :D

bu gibi dizilerde zombiler neden birbirlerini yemezler de sağlam adam peşinde koşarlar, çizgi filmde olur böyle şeyler yaa :D

Genel olarak gıcık bir bölümdü yorum dahi yapılmaz :D

Ve sezon ara final yaptı..diğer bölüm 8 şubatta....

**spoiler***

Spoiler Spoiler/Ayrıntı İçerik:

Veee son 5 gün :D :D..............geri sayım başlasıııın!!!

Heyyyy, neler oluyor :D...Yeni sezon başladımı ?

Evet başladı dün itibarı ile :D...yani bugün nete düşer ablalarım abilerimmm :D

5.sezon 9. bölüm başladı sıcak sıcaaak yeni çıktıı.....:D

***spoiler***

Zekk bir dakika ara ile ikimzide çığırmışız hee Tyrees öldü diye...:D :D

yaaaa nellaaas!
ya ben daha izlemedimm
nie sölüyosun adamın öldüğünü yaaa :D :D :D

Bu dizinin baştan beri takipciyim ;)
tipki "supernaturel" dizinin sıkı takipcisi oldugum gibi:p

Üst Alt