Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

The Walking Dead / Dizi

:D spoileri koymuş biri yerime
eee napim ze..direk ağzıma ne geldiyse :D

Sezon bitti...bence çok başarılı bir sezondu özellikle ikinci yarı hem farklıydı hem de gerilimli...

ve 1 yıl bekleyeceksiniz dediler önümüze yeni bilmeceler bırakarak..çok keyifli,gerilimli bir sezon finaliydi !

harikaydı...ben bu terminus denen yeri böyle hayal etmemiştim
cehennem çıktı!
validen daha manyak insanların yaşadığı bir yermiş..
o vagondan nasıl çıkacaklar ciddi bir merak konusu..
bi fasıld akargaşa çıkararak ama illaki bir veya bir kaç kayıp vererek sanıyorum ki..
o kadar çok çözümsüz başlıklar bıraktı ki sezon finali..
Rick'in liderlik sıfatının tekrar şekillendiğini görüyoruz son cümlede..gerçekten iddalı ve grubumuza yakışır bir şey oldu bu...
Darly arkadaşlığın ne demek olduğunu arkadaşlarını kurtararak göstermiş oldu..serserinin teki değil aksine sadakatli bir adam olduğunu kanıtladı..
Rick'in ne olursa olsun kardeşim demesi sağ kolunu belirledi :)
harikaydı final ama 3-5 bölümde sezon finaline girmesi deli ediyor adamı

**spoiler**

Hepsinin birleşmesi süperdi. Lakin dışarıda Carol ve Tyreese var onlar yardım edebilir bizimkilere. Zombilerden daha kötü şey nedir? Normal efendi görünümlü yamyam insanlar :D...Eee millet aklını kaçırdı herkes hayatta kalmaya çalışıyor.

Yoğun ısrarlar karşısında şu diziyi artık baştan bir seyredip mesai harcayayım bakalım..

Kanal Türk te 23.15 de dizi yayınlanıyor izlemeyenlerin bilgisine :)

Başlasın artık şu yaaaaaaa ekibi özledim :D

o konteyyer içinden nasıl çıkacaklarını çok ciddi merak ediyorum hatic ya

Başlasın artık ya?
Yeni sezon'un frigmanı çok tempolu oldu bence...
Savaş başlıyor resmen...
Ricky gene liderliği almış ve Darly düşüş göstermiş gibi bu sezon..
Mary sanki bir akıl hastanesine kapatılmış ve daha kötüsü denek olabileceğinden de şüpheliyim...
Bir tedaviden bassediliyor...
Bence bu sezon diğer sezonlara göre daha kanlı olacak valiyi bile aratacak cinsten...

Ekim ayını sabırsızlıkla bekliyorum...Zombilerimi özledim..hanimiş zombicanlar :)...Yahu o yamyam gruptan nasıl kurtulacaklar meraklar içindeyim hee

Bu sezon Washingon yolları kanlı olacak anlaşılan..Merakla ve sabızrsızlıkla bekliyorum.

Darly'in zombilerin kafasının ortasına ok fırlatmasını özledim :D
SEKSİ ADAM :D

Motorsiklet hastası olarakdan ben zaten Darly' i ilk gördüğüm günden beri beğeniyorum ;)....Michone da bayan favorim..güçlü ve yetenekli kadın ;)

Evettt Michone güçlü ve bir türlü şu Rick ile aşk yaşayamadı :D :D :D

Darly için de Mary düşünüyorum kısmetse :D :D :D

iyi de bu dizide adamların sakalları hiç uzamaz mı ne zaman baksam hep aynı kalıyor o şartlarda bile :)

Ekim'i sabırsızlıkla bekliyorum:) nasıl çıkmayı başaracaklar o Konteynır ın içinden acaba :/

12 ekim abd, 13 ekim Türkiye' de FX kanalında ...bir aycık kaldı :D

5.sezona merhaba dedik..oldukça heyecanlı bir başlangıçtı.

**spoiler**
Spoiler Spoiler/Ayrıntı İçerik:

Muhteşem bir bölümdü çok beğendim ve bu sezonun tartışmasız yıldızı Carol'du...
Bir kadının istersen herşeyi yapabileceğini gösterdi akıllıca davrandı...
Carol gruba tekrar dahil olması aklıma şu soruyu getirdi..
Darly,Carolla duygusal bir beraberliğe resmen başlayacak mı?
2. Mary ile arasındaki duygusallığı bir kenara mı atacak...
Bana kalırsa ben Mary'in bir an önce bulunmasını ve Darly ile arasındaduygusal bir bağ olsun istiyorum...
Yakıştırmıştım onları aralarındaki kısa süreli bağı sevmiştim...

Minik bebekte Mihon himayesine girer artık bence Mihon ve Rick içinde bir şeyler olmalı...

Bu arada ben tedaviye pek inanmıyorum o doktor zaten manyak kendi kendine kurguluyor bana kalırsa :S

Tedavi olayı bana saçma geliyor ama bi teorimi vardı orda yada ben yanlış anlamış olabilirim, bütün ölüleri yine bir virüsle tekrar öldürebilirler, bunun peşinde olsalar daha mantıklı olabilir..

Tedavi olayı bana saçma geliyor ama bi teorimi vardı orda yada ben yanlış anlamış olabilirim, bütün ölüleri yine bir virüsle tekrar öldürebilirler, bunun peşinde olsalar daha mantıklı olabilir..

**spoiler**

Spoiler Spoiler/Ayrıntı İçerik:

Darly ve Judith aşklarım benim ikisini çok seviyorum :) :) Şükür onlar birbirlerine kavuştular, biz de onlara. Judiht'i bulamayacaklar diye içim içimi yiyordu yahu, rahat bir nefes aldım. :) Yeni maceralar da şekillenmiş son sahnelerinde...

Dizi 6. sezon onayını da kapmış :D haydi gözümüz aydın olsun...

Daryl ile carol arasında zorlu bir geçmişten gelen bir bağ var yani yapımcılar ne ayırıyor ikilinin yollarını ne de birleştiriyor ama o enerjiyi hissediyoruz o kavuşma anını hatırlayın daryl ile birlikte ya ağladık ya da göz yaşlarımıza zor engel olmadık mı ? Rick ve Michonne için yapımcılar ne düşünüyor pek ipucu vermiyorlar ama bizimkilerin bu sezon çokda duygusallığıa fırsat bulamayacaklarını düşünüyorum nedense ??

Evet bu sezon zorlu ve kanlı geçecek savaş gibiydi frigman

Dizi 6. sezon onayını da kapmış :D haydi gözümüz aydın olsun...
bitmesin zaten devam etsin 10 lara 15 lere kadar yolu var :) Supernatural i örnek alsınlar adamlar yardırdı gidiyolar 6. sezonda final yapacak dediler 10 oldu konu derinleştikçe derinleşiyo :D

Üst Alt