Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

The Walking Dead / Dizi

Bu hafta itibariyle 13. bölüm yayınlanması gerekirken 12 de kaldı. 2 sezon bitmiş gibi görünüyor. İlk sayfada Zeki 13 bölüm olarak düşünüyor demişsin ama Share de 12.bölümde ölmüştü..:( Sezon finali olarak düşünülmüş olabilir..

İlk sezonda Rick'in ailesini o kadar çabuk bulacağını tahmin etmiyodum ona şaşırmıştım..İkinci sezonda da Sophia'nın canlı bulunacağına bence izleyenleride çok inandırmışlardı:) Ha düşününce mantıklımıydı değildi tabii ki ama o ahırda çıkmasıda çok mantıksızdı bence.. Bi de Share'nin ölmesine çok üzüldüm:( Nasıl Rick ailesini bulunca dizi eski tadı vermediyse, 3. sezon olursa yada bundan sonraki herhangi bi bölüm yayınlanırsa, Share siz tadı olmayacak yine:(
Şimdi baktımda herhangi bi haberde göremedim diziyle ilgili artık ilerleyen günlerde haber yada yeni bölüm yayınlanırsa bakalıııım merakla bekleniyooor:)

"Walking Dead" zombilerin yükselişi :D...Bu müthiş diziyi yaratanlardan Allah razı olsun. Heyecan, aksiyon, ürkünçlük, dram hepsi var. Dizi okadar gerçekçi ki sanki ben yaşıyorum olayları yav. Zombi makyajları vs. çok başarılı.

Spoiler***

2.sezon bitti :(...Meğer virüs herkese bulaşmış. Ölen zombican oluyor. Shane güçlü bir karakterdi ama sapıttı. Rick ve ailesi için tehlikeli olmaya başladı. Hatta tüm ekip için. Ben öldüğüne üzülmedim. Başkaları gelsin :). Andre kendini aştı. O kadar zombiyi tek başına hakladı. Son anda çıkagelen hatuna benzeyen zat kimdir acaba :). 3.sezonda bence, daha çok virüse yoğunlaşılabilir. Lori nin bebeği zaten virüslü olcağı için ona etki etmeye bilir (tabi bebek düşmesse ya da Lori yenmesse). Bekleyip göreceğiz.

son bölümde valinin kızının dönüşmüş olsada öldürülmesine çok üzüldüm:( bide yeni bölümün teeeeee şubatta eklencek olmasına üzüldüm:(

tek kelime ''SÜPERRR'' bi diziii diyor ve tek geciyorum:):) ilk çıktığından beri takip ediyorum ve izlerken inanın hiç bitmesin istiyorum:):)

Ne yazık ki evet Kısmet bayağı bir ara vereceğis bu arayı ben fringe ve belki revolution ile doldurmayı düşünüyorum...

Sanatsal ex modum, bahsettiğin iki dizi de çok iyi tavsiye ederim ben de. Yalnız Fringe de şöyle bi sıkıntı var, çok fazla bilimsel tabir kullanılıyor olayların işleyişlerini açıklamalarında, öyle ki moleküllerin, parteküllere tecavüz edip iyonların sakat doğdunu anladım ben bir bölümde :D :D O kadar karışıyor ki böyle anlıyorsun :D

Bende en sonunda 'oo pitii pitiiiiii' yapıp seçecektim artık, o kadar çok dizi var ki.. Hele sezonlarını görünce zaten bi uzak durduklarımı saymıyorum:) Ama şimdi baktım Revolituon ilk sezonmuş. Bu gece başlıyorum bu yorumlarınızdan sonra:)

Yeni bölümleri başladı...
Çok heyecanlı yeni bölümler...
şu salak Andrea'ya gıcık oldum...
Valiyi öldürme şansı varken arkadaşlarını kurtarma şansı varken neden kendini düşündü...
valla başına ne gelirse mustehak yesin zombiler onu :D
Bu arada içime Rickle arap kız arasında yakınlaşmamı olacak ??
bana bi öle geldi gibi :eek:

Carl nasıl büyümüş öyle :) Marketin çökmesiyle güzel başlangıç yaptılar ama bence kısa geçildi vede kayıp daha fazla olmalıydı.

Güzel bir sezon başlangıçı oldu..
Sarışın kızımı ben Rick ile beraber olur sanıyodum bebeğe falan bakıyodu ya...aralarında bir bağ oluşur diye düşünmüştüm arap girmeden önce diziye...
Rick için düşündüğüm karşı cins kesinlikle arap :D
inşallah beraberlikleri olur :D

4.sezon heyecanla başladı bakalım...hemen izlemeye başlamadım çünkü bitsin istemiyorum..bi 5 bölüm biriktirdim (manyağım ben ya)...dün akşam 4.sezon ilk bölümle açılış yaptım. Zombiler her sezon daha başarılı oluyor :D...Bu sezon çok parlak olacak gibi değil konu bakımından..kısıldı kaldılar çünkü...nedeni 5.sezon onayının alınmş olması bence...zombileri severim neredeyse tüm zombili filmleri izlemişimdir...he severim derkeeen acayip tırsarım demek istedim...En sevdiğim iki karakter ölmesin mümkünse :D Michonne ve Daryl

O nasıl bir yarı sezon finaliydi...herkes dağıldı ve yine bir kaybımız var :(...şubata kadar beklemek zorundayız pofff

Evet çok heyecanlı bir sezon finali oldu...
Hershel son kişiydi kattedilmesi gereken..
çok üzüldüm ben...
iyi adamdı...
grup çok dağıldı....Yeni bir aşk tüneyebilir Daryl ve Betty :D yakıştılar :D

Güzel dizi 3.sezonda kaldım. Vaktim olunca devam edeceğim fakat 3.sezonda biraz konudan uzaklaşıyorlar diye söylüyorlar izleyenler ne kadar doğru bilmiyorum :)

Dizi 1 Aralık tarihinde bomba gibi bir bölümle sezon arası vermişti... O bölüm zaten sezon finalinden bile fazlasıydı... 9 şubat tarihinde 4. sezonun 9. bölümü yayınlanacak...

ahhh teledünya bir bağlansa kaldığım yerden devam edecem amma bir türlü bağlanmadı bea :S

Hershel'inölümü çok üzücüydü grubun en iyilerindendi bana göre...Hak etmiyordu bence böle gaddar bir ölümü...
Vali inşallah ölmüştür belli olmaz onun sağı solu her delikten çıktı şimdide dek...Sonuçta kadının kurşunu nereye sıktığını görmedik...
Başlasın artık şu ya en son grup dağılmıştı nasıl bütünleşecekler çok merak ediyorum eksiksiz...
Ben Darly ve Rick'in ayrı ayrı kaptan olabileceklerinide düşünüyorum farklı gruplar içersinde..
Yeni aşklar bekliyorum bu sezon...
Darly ve masum sarışınımız...
Rick ve Mihon :D

Hershel'inölümü çok üzücüydü grubun en iyilerindendi bana göre...Hak etmiyordu bence böle gaddar bir ölümü...
Vali inşallah ölmüştür belli olmaz onun sağı solu her delikten çıktı şimdide dek...Sonuçta kadının kurşunu nereye sıktığını görmedik...
Başlasın artık şu ya en son grup dağılmıştı nasıl bütünleşecekler çok merak ediyorum eksiksiz...
Ben Darly ve Rick'in ayrı ayrı kaptan olabileceklerinide düşünüyorum farklı gruplar içersinde..
Yeni aşklar bekliyorum bu sezon...
Darly ve masum sarışınımız...
Rick ve Mihon :D

Rick ve Michonne,hımmm:D Hiç aklıma gelmemişti ama olurmu olur :)
Geri sayıma az kaldı.Bakalım yeni mekanlar nereler olacak.Dediğin gibi Daryl ve Rick ikiside grup lideri olma gücünde ve karizmasında iki grup nasıl ilerleyecek kimbilir ne zaman yolları kesişecek yani o kadar tahmin edilemez bir yerde kaldı ki dizi heyecanla bekliyoruz.İzleyip göreceğiz.
ve Hersheli özleyeceğiz içimizi serinletecek tek şey ise valinin umarız ki ölmüş olması.Ama bir vali ölür bir vali dirilir.Dizide valiyi aratmayacak yeni düşmanlarda illaki olacaktır.

P.S: Huzur içinde uyu Hershel...

;) hatic hershel için tören yapmışsın :D
Rick ve Michonne yes...
Daryl ilede uysal sarışın bomba biliyosun..
benim teorim böyle ama Carol ile yolları keşisebilir grubumuzun..
Şubatın ilk haftası başlıyor demi?

9 Şubat yanlış hatırlamıyorsam

RIP: Huzur içinde uyu Hershel;)

oda hangi ekipten çıkacak bakalım ama
ben darly'in ekibini daha mı sevicem gibi :D
bence en az Ricky kadar Darly de kaptanlığı hak eden bir isim
Asyalı için bunu diyemem ama karizmatik seksi Darly için denir :D

Heyecan dorukta çok iyi giden bir sezon...en çok bu hastalık/virüs millete nasıl bulaşmış onu merak ediyorum. Sudan mı havadan mı :D

Spoiler Spoiler/Ayrıntı İçerik:

Son bölüm yine döktürdü...Ya bi rahat yok bu insanlara ya...tam daryl ve beth azcık huzur buldular derken...Diğer taraftan mag'in grubu ile yaşananlar hüzünlü ama bir okadar hoştu.

***Spoiler***

Glen mag in ardına düşmek üzere...Terminus (son durak) a doğru yol almaya başladılar. rayları takip et. tıpkı oz büyücüsünde olduğu gibi sarı tuğlalı yolu takip et :)

Spoiler Spoiler/Ayrıntı İçerik:

Nage... Dizi hakkında bilgi verirken spoiler etiketi koysan iyi olacak... Herşeyi yazıyorsun direk :D

Üst Alt