Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli aşık olmaz...

evet arkadaş sana katılıyorum aşık olursa insan hiç bir şeyi takmaz ötekiler aşık olmamış demeki hiç

Değerli arkadaşım yadıkların ne yazık'ki genel manada doğru ama yazının başlığı doğru gelmedi bana Engellilerde'de bir gönül var kalp tasıyor onlarda sever değil mi ama sevilemezler mesele bu
Sevilmesi için yürek lazım ,samimiyet lazım ,yanmak lazım anlıyacağınız

engellide sever ve sevilirde ama ne kadar yürütebilir nereye kadar dayanabilir?o içindeki imkansız olmayacak sözlerini ne zamana kadar duymamazlıktan gelebilir ki..kacımız sevdik ve yenildik..kacımız teslim olup vurgun yedik..?çogumuz bunun cevabı..daha cok sevip daha cok yenilecegiz baskılara..aşık olmamak rafa kaldırmak en iyisi:D

engellide aşık olur ama

engellide aşık olur ama aşkına karşılık bulamaz bulsada %1 i ancak karşılık bulur aşka karşılık verenlerinde beyinlerine girip dolduruşa getirirler aşkından vazgeçer ve kendine sağlam eş arar,herkese kulağını tıkayıp seven,her olumsuzluğa göğüs geren eş(bayanlar özellikle)çok çok çok az bulunur o bayanda bana denk gelmez...

inadına aşık olacam şimdi yaaaawwfffffffffff

Ah be arkadaşım sende aşık olmayıver.ama sevmayi hiç ihmal etme.Nedir aşık olmak,aşk nedir.sahip olma duygusu.sen hiç bir pantolonu,gömleği yada vitrinde gördüğün güzel bir elbiseyi yana yana almak istedinmi.hatta alıp bir defa giydikten sonra da tüh ya niye aldımki dedinmi.işte bir şeye duyulan aşk.bu bir eşya değil de bir bayan dahi olsa aynıdır.SAHİP OLUNCA AŞK BİTER.amma sevmek,işte o sevgi bitmez yaşlansanda bitmez.SEN AŞIK OLMA BOŞVER, AMA BİRİNİ SEV BU YAZIYI YAZDIĞINA GÖRE DE SEVİYORSUN DEMEKKİ,ENGELLİDE OLSAN NE OLURSA OLSUN SEVDİĞİNİ MUHAKKAK SÖYLE.İNSAN SEVDİĞİNİ SÖYLEMEYE ÇEKİNİR Mİ?

yel vurur aşk geçer gider sevmek kalır...engelle alakasıyok doğru kişi önemli olan ve bulunamayan bu:(

Değilim bişeyin olmadım.............. Hiç bişeyinn................................

aşık olunur hem de nasıl olunur ama sonu HÜSRAN (en azından benimki öyle oldu) hem de severken ayrıldık
imkansızmış birlikte altından kalkamazmışız ben ne dersem onu ne kadar yüreklendirirsem olmadı hayat dolu ben artık sanırım onun gibi düşünüyorum. hayatı tek başına sırtlanmak (benim adıma) daha kolay ve daha mantıklı görünüyor. hiç kimse için deymiyormuş. umarım sizler sever ve sevdiğinize de kavuşursunuz :(

YAGMUR ANK;
sana bu konua sonuna kadar katılıyorum yağmur genelde insanlar dış görünüşe daha fazla önem verir oldular hani deyim yerindeyse aptal olsun güzel olsun diyecekler nerdeyse ama hiç aynaya bakıpta kendi kusurlarına keni eksikliklerini nedense görmezler yada görmek işlerine gelmiyorda olabilir

Neriman27;
katılıyorum... zaten önce güzelse bakılır. iç güzelliği sonra gelir. zaten içini önce görme şansı olsa insanların herşey tamamen farklı olurdu :)

loveriver;

tşkler ama bide su varki coğu insan su hataya düşerler ben dış görünüşe bakmam içi kalbi güzel olsun yeter derler ama sonradan bi bakıyorsunuzki o bile dediklerine sasırıyor

Neriman27;
kişiden kişiye degısır bu tezın ama.
iilaki herkes dıye bısey yok

evet bakılınca mantıklıı ama o engellide seni dışlayabiliyo sadece normal insanlara maletmemekte yarar var kendi engellerine bakmaksızın karsısındakini yargılarlar genelde ne yazıkki bu böyledir.

metin mert ben sadece genelleme yaptım tabiki illaki vardır yok demiyorum ama o kadar azki parmakla sayacak kadar diyebilirim

Engelli arkadaşlarım da sever ama engelli birinin engelsiz birini sevmesi ve aşık olması ve bu olayın sonucunun güzel olması çok çok çok zor.bunun nedenleride çoktur.

Kralını sever,taparcasına sever ve aşık olur.evet evet malesef kavuşması nerdeyse imkansız olur. Işte bizleri de yakan ve üzüntiye boğan bu gibi olay ve durumlar. Ya yine duygulandım gitti be...........

ya bu dedıkerınıze gülüyorummm engelli sevemez engelli evlenemz
nasibinde varsa gelir yemenden nasibinde yoksa ne gelir elden
sanırım anladınızzzz .

spastik;

size hak veriyorum yardıma ihtiyacım yok ama engelli bir insan aşık olamiyor olsa bile karşılıgını göremiyor ..

67bayahmet;
benim sevdiğim de engelli biriydi beni severken (güya severken) bıraktı :) ama ne yapalım bu işin engeli engelsizi olmaz herhalde.
bizim ayrılmamız engelli oluşumuzdan değildi. o sorunlara karşı ilk benden vazgeçmeyi düşündü:( ben de sen bilirsin dedim :)
engelli aşık olur diye düşünüyorum ama sürdürebilir mi bilmiyorum. ya da ben görmedim öylesini diyelim.

Önce sever anlık bile de olsa ama Sana diyemez seni sevmiyorum diye ama bir zaman sonra bakarsın hem selamı keser daha sonra da ailem seni beğenmedi diye Ardında çözümlenmeyi bekleyen cevabı verilmemiş sorularla bırakır gider Sen yine yalnızlıkla başbaşa kalırsın

Kalem;

tek kelimeyle süper açıklamış kalem ablam...AŞK bu sana ne zaman geldiğini anlamadan sarar seni...ve tam ortassında bulursun kendini...

ömür dediğin tek basamaktı;gözlerinde soluğum kaldı...

Yazdandır herhalde deyim kanlar kaynıo tabi:) bu konu yine hortlamış yazmayım yazmym diyom ama tutamıyorum kendimi AYRIM YOK AYRIM YOK kendi kendinze ayrım yapıorsunz olur bal gibide olur Karşılık olur olmaz sevilirsnz sevilmessnz bunlar bormal engeli engelsizi diye bir şey yok Kalem ablasi güzel bir dörtlük yazmış okuyn yukardakini tekrar yazdırtmayın bana:):) Aşığım aşıksınz aşık aşıklar:D:D SEVİYORUMMM ULEyyNNNN kime neee:D:D

aşk hiç bir şey sevgi herşey.sevdirin kendinizi bak neler oluyor.Bedensel engel hiç ir şey değildir yeterki aklınız engelsiz olsun.SEVMEYİ VE SEVDİRMEYİ bilelim gerisi boş laf takırtı

saçmalamışlar gerçekten ...gerçekten tertemiz ruh ile sevildimi yaşanır tabii aileler benimsemeli kız olsun erkek olsun engelli yada engelsiz... o güveni aldımı tammadır.

Üst Alt