Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 27-28-29 Kasım 2015 Geleneksel Clup Falcon Otel Antalya Organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar pazartesi akşaşama kadar gelip gelmeyecekler teyit etttirsinler ahmet pusluyuyu veya siteye yazsınlar burada hiç bir karşılık beklemede n bir emek veriliyor hiç bir dostumuzun bizi zor durumda bıakmıyayacığından şüphem yok ama yinede biz kimseye mahçup olmamak için pazartesi akşama kadar listemizi netleştirmek istiyoruuz etkinlikte görüşek üzere gelin tanışalım eğlenelim hayat kısa geçmiş hikaye

arkadaşlar teyit için özel mesaj yolladıgım arkadaşlarımız benim mesaj kutusu dolu oldugu için bana dönüş yapamamışlar.size zahmet olmazsa şu andan sonra bana dönüş yapmak için mesajlarınızı veya foruma cevabınızı bekliyorum.

anlayışınıza şimdiden çok teşekür ediyorum.

bu arada ŞAFAKK: 5 diyoruz.

Ahmet bey, elimde olmayan nedenler ile buluşmaya katılamayacagım. Listeden çıkarırmısınız . Tüm katılımcı kardeşlerime iyi eğlenceler diliyorum..

Harun Karagöl.{HARUNCA}

abim sekanların arabyla gelecektik onun eşi fransaya gitti gelemiyoruz o yuzden inan çok isterdim bi dahakine inş.

eyvallah kardeşim.inş.

Ahmet bey, elimde olmayan nedenler ile buluşmaya katılamayacagım. Listeden çıkarırmısınız . Tüm katılımcı kardeşlerime iyi eğlenceler diliyorum..

Harun Karagöl.{HARUNCA}

tşk ederim.

Şafak 4 oluyor sanki

aynen edip baba . sayılı gün tez gelir derler.

Şafak 3 geldi çattı,hayırlısı ile geliyoruz....

Cuma sabah ordayız inşallah. herşey hazır :)

[FONT=sans-serif]Selamlar,
Ahmet bey, benim gelememe ihtimalim söz konusu, yarin size kesin haber verecegim duruma göre listeden çıkarırsınız .
[/FONT]

Şaka-maka derken,yarin bitti şafak,cuma günü saat 10 gibi uçarak geliyoruz inşallah....

Organizasyon iptal dedikodulari yapan gevşek ler türedi piyasaya inanmayin hersey hazir aksilik yok yarin sabah birlikteyiz Allahin izni ile

hadi bakalım gelecek arkadaşlara kazasız belasız yolculuklar. pabucu giyen düşsün yola hepicinizi bekliyoz hee:D

beklenen gün geldi arkadaşlar..
her şey hazır sadece sizler eksiksiniz..
kazasız belasız hayırlı yolculuklar hepinize.

bu saatten itibaren bana sadece telefondan ulaşabilirsiniz nete giremeyebilirim...
antalya sizleri bekliyor dostlar...

gönlü güzel yürekli arkadaşlarım,
kilometrelerce yerlerden yüzünüzün gülümsemesiyle ve yüreklerinizin sıcaklıgıyla HİÇ BİR ENGEL TANIMADAN güzel ANTALYAMIZA ve bizlere şerefler verdiniz.

nasıl geçtigini bilemedigimiz dolu dolu iki günümüzü bizlere yaşatıgınız için sizlere ne kadar teşekür etsekte az kalır.

iyiki varsınız . yine yeniden başka buluşmalarda görüşmek dilegiyle.
bi kusurumuz olduysa bizleri affedin....

buradan organizasyonumuzun başlıktaki güncellemelerinde bizlere yardımcı olaan degerli kardeşim JEM e çok teşekür ediyoruz.

not: antalya buluşmamıza gelmek için adını yazdırıp daha sonra gelemeyecegini bizlere bildirme zahmetinde dahi bulunmaya tenezül etmeyen degerli arkadaşlarımıza emege saygı gösterdikleri için burdan SELAMLARIMIZI gönderiyoruz.

Ahmet abi her şey çok güzeldi her şey için çok teşekkürler.

Ahmet abi o yüzsüzler defalarca uyarıldı bu uyarıyıda dikkate almazlar merak etme sen.

gelmeyenler adına gerçekten üzgünüm neler kaçırdıklarını bir bilseler ...emeği geçen herkese çok teşekkürler nasıl geçti iki gün anlayamadık bile herşey harikaydı tekrar tekrar teşekkürler inşallah efsane falcon buluşmasında tekrar görüşürüz

falkon buluşması yapılamayanların da tadını çıkarırcasına çoook neşeli yıldırım hızıyla gelip geçti.yeni dostluklar kurmamıza, eski dostlarımızla hasret gidermemize vesile olan emeği geçen herkeslere (başta ahmet abim) olmak üzre çooook teşekkürler.

Ben benzer sebeplerle %100 karşılaşacağımı bildiğim için de cesaret edemiyorum otel/kalmalı organizasyon düzenlemeye.
Bir miktar kapora alarak garantilesen (iban vs) her türlü çamur atmaya çanak olacak, aşağı tükürsen sakal yukarı bıyık durumları.
O kadar isterdim ki yaz sezonu denize girilecek, plajında engelli rampası olan kampta hep beraber tatil yapmayı...
Sağlık olsun Ahmet abim, emeğine yüreğine sağlık. Sayende kaç arkadaşımız birbirini tanıdı, eski dostluklar pekişti ve yeni dostlukların temelleri atıldı, sağ ol var ol...

ben ne adımı yazdım ne geldım zaten bana uzak.bılerek adını yazıpta gelmeyenler yada sırf soytarılık olsun dıye sızın guzel organızasyonunuza golge dusurmek ısteyenler sozum yokda..yanı o an acıl bır ıssı cıkıpta gelmeyenler olabılır yada baska seylerden dolayı gelemeyenler vs vs.. ve unutmayın ki gelenler ENGELLİ saglıklı kişiler degil ha dıyıp gelebılsınler.bazı laflar yakısmadı bence. sartlar olumlu olsaydı belkı gelırdım ama sızın bu tavranızı gordukten sonra sızın hıc bır organızasyonunuza gelmem

Son düzenleme:
organizazyonu düzenleyen herkeze gönülden teşekkürler.

Antalya ya ilk gelişim oldu. Organizasyonu düzenleyen herkese gönülden teşekkür ediyorum.Özellikle hemşerim Ahmet abi ye ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.Herşeyiyle çok güzeldi.Bir sonraki Antalya organizasyonunu için şimdiden rezervasyon yaptırmak istiyorum.

[FONT=sans-serif]kimse senn cebinden paraya bakmaz usta insan oglu bu başına herşey gelebilir. cenazesi olur parası kalmaz kaza geçire bilir tekrar söylüyorum ağır olmuş yani.[/FONT]
Zaten hertürlü aksilik olabilir, bari telefon açıp gelemiyorum diye haber ver diyor adam.
Orada onlarca kişi ismi olduğu halde gelmedi, hepsinin de cenazesi o gün oldu ve bir kısmı toplu kaza mı geçirdi.
Keyfe keder umursamazlık bu, gerçekten başına aksilik gelen veya hesabı sonradan değişen arkadaşlar zaten başlığa yazma veya telefonla haber verme nezaketinde bulundular.

Zaten hertürlü aksilik olabilir, bari telefon açıp gelemiyorum diye haber ver diyor adam.
Orada onlarca kişi ismi olduğu halde gelmedi, hepsinin de cenazesi o gün oldu ve bir kısmı toplu kaza mı geçirdi.
Keyfe keder umursamazlık bu, gerçekten başına aksilik gelen veya hesabı sonradan değişen arkadaşlar zaten başlığa yazma veya telefonla haber verme nezaketinde bulundular.

Aynen abi bu artık süregelen oldu ayrıca deşifre edilsin bu arkadaşlar daha sonraki organizelere daha temkinli olur organize eden arkadaşlarımız

Bu buluşma önceki buluşmalardan cok daha farklı ve güzel geçti. Başta Ahmet Baba, Mehmet Dayı, Muhlis Amca, Hasan Abi ve ideolim Edip Balkan'a sonsuz teşekürlerimi sunuyorum... Saygılarımla... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt