Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 27-28-29 Kasım 2015 Geleneksel Clup Falcon Otel Antalya Organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar kimse olayı çarpıtmasın . her zaman istisnalar olabilir, iyi niyetli arkadaşlara kimseler birşey demiyor.
bizim demek istedigimizi anlayan anladı zaten. bizler gelebilecegini bizlere bildiren arkadaşlarımızdan gelemeyeceklerinide
bir satır yazıyla bildirmelerini istedik. konu bu lütfen polamik konusu yapıp uzatmayalım bizler güzelliklerden bahsedelim.

çok şükürki yinede 63 odamızda konaklayan 135 arkadaşımızı agırladık. memnun edebildiysek ne mutlu bizlere.
günü birlik gelen 28 arkadaşımızada çok teşekür ediyoruz.

EDİP BALKAN baba sana özel olarak teşekür ediyorum kardeşim gerçi teşekür bile az kalır senin yaptıklarının yanında ama.
senin nezdindede ayrıca sanatcı kardeşlerimede başta

KEÇİÖRENLİ SERKAN, a
ŞAHİN YÜCEBAŞA,a
ANKARALI KÖÇEKLERİMİZ İSMAİL KÖYLÜ,YE VE OKTAY
kardeşlerimede sevgiler. yüreklerine saglık diyoruz.

[FONT=sans-serif]Yazılacak çok şey var da bunları anlatacak kelimeler yok.Kalbi,yüreği ve duyguları güzel olan arkadaşlarla görüşmek,sohbet etmek benim için büyük bir mutluluktu.Organizasyonda emeği geçen,bizi misafir eden ve bir kardeş sıcaklığında her an yanımızda olan herkese sonsuz teşekkürler [/FONT];)[FONT=sans-serif] Organizasyon sonrası İstanbul'a ayaklarım hiç gelmek istemedi.İçimde buruk bir sevinçle ayrıldım Antalya'dan.

[/FONT]
Ben hasta halimle çok eğlendim.

[FONT=sans-serif]Sizleri tekrar görmek çok güzeldi.Bir başka sevgi selinde buluşmak dileğiyle hepiniz Allah'a emanetsiniz... ;)

Organizasyonu düzenleyen;

[/FONT]
[FONT=sans-serif]Ahmet Puslu namı diğer Koca Çorumlu abime[/FONT]
[FONT=sans-serif]Mehmet Karakaş Dayıma[/FONT]
[FONT=sans-serif]Muhlis Akpınar abime[/FONT]
[FONT=sans-serif]Hasan Kuyucak abime[/FONT]
[FONT=sans-serif]Edip Balkan kardeşime ve

Ankara'dan bizler için gelen ; gönlü güzel,kalbi güzel ve yüreği güzel İsmaile,Keçiörenli Serkana ve Oktaya bütün kalbimle teşekkür ederim ;)[/FONT]

arkadaşlar kimse olayı çarpıtmasın . her zaman istisnalar olabilir, iyi niyetli arkadaşlara kimseler birşey demiyor.
bizim demek istedigimizi anlayan anladı zaten. bizler gelebilecegini bizlere bildiren arkadaşlarımızdan gelemeyeceklerinide
bir satır yazıyla bildirmelerini istedik. konu bu lütfen polamik konusu yapıp uzatmayalım bizler güzelliklerden bahsedelim.

çok şükürki yinede 63 odamızda konaklayan 135 arkadaşımızı agırladık. memnun edebildiysek ne mutlu bizlere.
günü birlik gelen 28 arkadaşımızada çok teşekür ediyoruz.

EDİP BALKAN baba sana özel olarak teşekür ediyorum kardeşim gerçi teşekür bile az kalır senin yaptıklarının yanında ama.
senin nezdindede ayrıca sanatcı kardeşlerimede başta

KEÇİÖRENLİ SERKAN, a
ŞAHİN YÜCEBAŞA,a
ANKARALI KÖÇEKLERİMİZ İSMAİL KÖYLÜ,YE VE OKTAY
kardeşlerimede sevgiler. yüreklerine saglık diyoruz.

Ahmet baba
Antalya buluşması kararını benimle paylaştığın gün o kadar mutlu oldumki
Biliyordum yine yapacağını yapacak adamların utanmaz arlanmazların yine yapacaklarını bile bile bu yola baş koydun,
Aynı gün https://www.youtube.com/watch?v=tDB6Fs8ijfY Keçiörenli Serkan ı aradım dedimki 27 aralıkta Antalyaya gidiyoruz neden demedi yanımızda Şahin yücebaşta olmalı dedim https://www.youtube.com/watch?v=ukhmyyKBUIE adam sahneye çıkınca içinden başka biri çıkıyor ve dedimki Ankara buluşmasında Köçek kültürünü acayip sevdi arkadaşlar Antalyada tanısın dedik https://www.youtube.com/watch?v=OZ9v8X33KoA İsmail ayaklarını rakıyla yıkıycaksın dedik Antalya dedik zaten mümkün değil yok demesi
4 kardeşime ayrı ayrı huzurunuzda teşekkür ediyorum
Karakaş dayı Halis Muhlis Abi Kuyucak Baba sizlerede ayrı ayrı teşekkür ediyorum
Club Hotel Falcon Antalya, conveniently located in Antalya and Club Hotel Falcon all inclusive personeli lütfen hakkınızı helal edin
Harika bir buluşmaydı gelen arkadaşların ayakları dert görmesin
Ahmet baba sana can feda Şubatta tekrar yapmayakmı BABA LAAAAAAAA :)

eyvalah edip baba cansın. zaman ne gösterir bilinmez öyle daalmi...

Ben lafımı ortaya söyledim zaten üstüne alan alır Antalya buluşmasını yakın zamanda isteyen el kaldırsın o zaman :D

Bu buluşma önceki buluşmalardan cok daha farklı ve güzel geçti. Başta Ahmet Baba, Mehmet Dayı, Muhlis Amca, Hasan Abi ve ideolim Edip Balkan'a sonsuz teşekürlerimi sunuyorum... Saygılarımla... :)

Cansın sende kardeşim

Biliyorum ki Ne söylesek az kalacak bu güzel organizasyon için. Özlediğimiz eski dostları tekrardan gördük hasret giderdik. Yeni güzel insanlar tanıdık dostluklar kurduk.
Dolu dolu 3 gün geçirdik. Antalya buluşmasına ilk kez katıldım ben, Daha öncekileri kaçırdığıma çok pişman oldum :)

Herkes mutlu ve yüzünde gülümseme ile ayrıldı , sabaha kadar süren dost sohbetlerinin mutluluğuna paha biçilemez zaten.

geleceğini söyleyipte gelmeyenler hem ayıp etti, hem de çok şey kaçırdı..

Bu buluşmanın en şanslıları da bizdik diyebilirim :)

İşte bu yüzden;

Bana her türlü psikolojik baskıyı uygulayıp cebren ve hile ile yollara düşüren Can dostum Edip Balkan'a
[FONT=sans-serif]Ahmet Puslu abime[/FONT]
[FONT=sans-serif]Mehmet Karakaş'a [/FONT]
[FONT=sans-serif]Muhlis Akpınar abime[/FONT]
[FONT=sans-serif]Hasan Kuyucak abime[/FONT]

Ankara'dan bizler için gelip emek veren İsmail, Serkan, Oktay ve Şahin kardeşlerimize,

DJ'imiz Ömer'e,
Misafirperver Club Hotel Falcon ailesine

Gönülden çok ama çok teşekkür ederiz

Ha bu arada Şubat'ta tekrar mı dediniz ?? Valla bize uyar :)

Sevgilerle...

Gothica & Christian

Söyle bana Cristian aksama gidiyormuyuz bir yerlere Saliha yokken ama

Emeğinize sağlık, neşeniz bol olsun gene ufak tefek aksaklıklar yaşanmış ama üstesinden gelinmiş sanırım .
çok istememe rağmen işlerimin yoğunluğundan ötürü hiç buluşmalara katılamıyorum ama merakta etmiyor değilim :)
inş bir gün bu ortamlarda bulunmak nasip olur.

Ben de gelmeyi çok istiyorum. Siteye yeni üye oldum. İnşallah bir daha ki buluşmada siz değerli arkadaşlarla tanışmak nasip olur. Sizden ricam üye buluşmasını bana özel olarak bildirirseniz çok memnun olurum. Ankaradayım ve özellikle Antalya'da ki üye buluşmasına katılmak istiyorum.

Tüm arkadaşlara sevgi & saygılarımı iletiyorum

eposta adreslerim:
gokhan.kurkut@icloud.com
gokhan.kurkut@gmail.com

en kısa zamanı yine seneye bu aylarda yaparız inşallah arkadaşlar . yapılmayan yeni illerde olursa daha güzel olmazmı.

ben de gelmek istiyorum. lütfen en kısa zaman da buluşalım :):cool:

İlk kez katıldığım bir organizasyondu, gercekten cok ama cok guzeldi.

Öncelikle beni bu etkinlikten haberdar eden Birtan'a (ki ayrica Prens ile tanistik o ayri bir bonus oldu ")) ),
Organizasyonu duzenleyen Koca Çorumlu başta olmak üzere Mehmet ve Muhlis'e,

Sohbetiyle ve kişiliğiyle eşsiz insan Edip Balkan'a,
İzmir ekibine,
İsmail,Oktay,Şahin,Serkan'a,
Beş oktav Kibariye'ye,
Sabah 4,5,6,7 gibi Ankara'ya giden Arzu'ya
Azmine ve kişiliğine hayran kaldığım, çöpçatanlar piri Uğur'a ")
başta olmak üzere emeği geçen ve katilan tüm arkadaşlara ve Club Falcon çalışanlarına çok teşekkür ederim.
edipbalkan: buzlu zemin olmayan her bulusmaya gelirim hocam sen varsan ")

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt