Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 27-28-29 Kasım 2015 Geleneksel Clup Falcon Otel Antalya Organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burada liste güncellenmediğine bakmayın arkadaşlar başlık sahibi başlığa müdahale edemiyor kurallar gereği ama arka planda listeler yenileniyor merak etmeyin.

Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim saygılarımla görüşmek üzere hoşçakalın

Selam dostlar uzun bir aradan sonra antalya buluşmasına katılmaimkanı sunan ahmet hasan mehmet ve muhlis canlara selam olsun emeğinize yüreğinize sağlık sevgili edip bakıyorum herkesten kömür talep ediyorsun galiba çok üşümüşsün bence kömüre hiç gerek yok biz bir araya geldik mi o sıcak dostlugumuz hepimizi ziyadesiyle ısıtır çünkü bizim kurdugumuz bu güzelik dünyada eşi ve bezeri yoktur sanırım hepinize sevgiyle kucaklıyorum

Ahmet Abim, öncelikle organizasyonun hayırlı olsun, Allah yardımcın olsun :)
Listenin son halini sürekli güncelleyerek buraya ekleyin, ben ilk sayfaya taşırım.
İlk mesajda her daim listenin son hali görünür.

Ahmet abi Nurel çelik +1 görünüyor onu +1 siz teke düşürürmüsün yazdırdığı gibi kesinlikle gelir yanlış olmaz :)

Merhaba benide eklerseniz sevinirim, Kolay gelsin

Bu organızasyonu duzenleyen ve emeği geçen herkese tşk. gelmek isterdim fakat o tarihlerde Ortak sınavlar var gelemıyorum ismimi silebilirsiniz. davetiniz için ayrıca tşk. katılan arkadaşlara iyi eğlenceler

Bu organızasyonu duzenleyen ve emeği geçen herkese tşk. gelmek isterdim fakat o tarihlerde Ortak sınavlar var gelemıyorum ismimi silebilirsiniz. davetiniz için ayrıca tşk. katılan arkadaşlara iyi eğlenceler

listeyi düzenledigimde hallederim melek yinede fırsat bulursan bekleriz.

selam

istanbuldan,
delikanli bankaci+eşim+2çocuk ekleyebilirmisiniz.
teşekkürler.

Ahmet Bey. Beni de Aydın'dan eklerseniz çok sevinirim.. Harun KARAGÖL. {HARUNCA}

spastik
sizide ekiyorum arkadaşım. bekliyoruz.

edipbalkan
ne güzel edip baba la ben çok mutlu oluyorum yeni dostları antalyamızda agırlamaktan ve eski ama eskimeyen dostlarlada tekrar bir araya gelmekten çok kıvanç duyuyorum...

Ahmet bey bizimle beraber bir kişiyi daha ekler misiniz..

kimseyle polemik yapmak istemiyorum bizleri ve antalya buluşmalarını bilenler iyi biliyor . bilmeyenlerde buyursun gelsinlerde
ögrensinler bu tür buluşmaların sadece ve sadece gönül işi oldugunu.

ayrıca bizim yetkimiz yok foruma müdahale edemiyoruz . yönetici arkadaşımızın takdiri olmuştur.

Birileri gönül verir koşturur yorulur emek harcar insanları bir araya getirmek için ama mutlaka çatlak sesler çıkar yahu herşey dahil 10 lira olsa ne olur bana bedava verseler ben o Antalyaya gidermiyim o mevsimde dostlar olmasa orada ? Neyse yanlız kahvaltı dahil fiyatı dahil zor bulursunuz o otelde bu fiyatlarıki fiyat HERŞEY DAHİL fiyattır karıştırmayalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt