Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Üye buluşması] 27-28-29 Kasım 2015 Geleneksel Clup Falcon Otel Antalya Organizasyonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hayatta ne yaparsan yap herkesi memnun etmek mümkün değildir. övgüde alınır eleştiride bunlara çok takılmamak lazım. yüzotuzküsur kişi yazılmış demekki cazibesi ve güzelliği varki talep çok.emeği geçenlere teşekkürler.

Evet üşenmedim bulabileceğim en uygun rakamı aradım
Standart odada 2 kişilik odada 2 kişi 2 gece 3 gün yanlızca kahvaltı dahil fiyatı 283 TL
Standart odada 2 kişilik odada 2 kişi 2 gece 3 gün yarım pansiyon (sabah akşam yemek) 334 TL

Kahvaltı dahil fiyatı evet yaklaşık 70 TL ye geliyor
Akşam yemeği eklenince 82 TL oluyor verilen tarihte
Öğle yemeği yok Sınırsız yerli içecek yok gece çorbası yok 5 çayı yok
Bknz.
https://www.enuygun.com/otel/rezerv...ntalya-turkiye-63776/27.11.2015/29.11.2015/2/
https://www.enuygun.com/otel/rezerv...ntalya-turkiye-63776/27.11.2015/29.11.2015/2/

edip baba bunlara hiç gerek yok yinede eyvallah ellerine saglık.
bizler 5 defa bu buluşmayı siz dostlarımızın 2 yıldır ısrarlarınıza dayanamayarak yapmış olmaktan çok mutluyuz. yukardaki listedeki arkadaşlarımızdan 5 defa 4 defa antalyaya gelecek bir çok arkadaşımız var. en iyi cevap o arkadaşların tekrar ve tekrar antalyamız a gelmeleri degilmi....

La Sakatlar biz sizi seviyozda geliyoz,para köpeği*niz*miz.sevgiler....

Ahmet abi
[FONT=sans-serif]69- nurel çelik +1 yaparmısın misafiri var.[/FONT]

ben 3 vsefer gittim 4. ye bvgideceğim için çok mutluyum bu fiyata öyle güzel bir hotelde konaklama bence zor bulunur edip kardeşim seni seviyorum bu projede emeği mgeçen AHMET ABİM MEHMET ABİM MUHLİS ABİM dışarıdan destek veren EDİP KARDEŞİM EMEKLERİNİZ için şimdiden çok teşekkür ederim sizleri seviyorum izmirden ÖZCAN KAYA sevgiler ŞAFAK 25

Ya çok pahalı ama ne edek yorum 2 yıldır para biriktiriyok bu aç gözlülere o kadar özledik ki 3 yıldır kanımı emdiniz bu seferde kamyonla istiyor Edip bey Allah Allah neyse seviliyorsun dostça kalın görüşmek üzere

Son düzenleme:
canyoldsi
[FONT=sans-serif]Neden benim yorumum silinmiş acaba[/FONT]
Ben sildim...
Bu organizasyonda büyük özveri ve emek var.
Hiç kimsenin, işin aslını öğrenmeden bodoslama çamur atıp dil uzatmasına izin vermem!
Bu patavatsızlıklar yüzünden kaç senedir İzmir'de buluşma yapamıyoruz.
Beğenmiyorsan gelmezsin, ama asla ka-ra-la-ya-maz-sın!
İnsanlar dostları ile kavuşmak, yeni dostluklar için bu kadar çırpınsın, sen çık çomak sok, yok öyle!
Sen daha uygun rakamlara, daha güzel yerde yap, sana da gelsinler.
Ahmet abi listeyi güncelledim, ellerinden öptüm görüşürüz.

Allahına Gurban denir Adana'da.....Sevgili Jem bu iltifat sana...yazdığın her kelimenin altına imzamı atarım....sevgilerimle,

ne güzel yine antalya buluşması canım abilerim emeginize yüreginize sağlık allahdan bir mani gelmese biz konya gurubu olarak yine orda olacagız ayın 27'sine şafak 23 kaldı yine süper bir organizasyon olacak tekrar abilerin yakışıklıları emeginize yüreginize sağlık :)

Merhablar;
Bu buluşmayı organize eden değerli büyüklerim, şimdiden emeğinize sağlık ve katılan
tüm değerli dostlara iyi eğlenceler diliyorum.Hamileliğimden dolayı seyehat yasağım olduğu için bu güzel buluşmaya katılamayacağımdan dolayı çok üzgünüm.Benim yerimede eğlenin, yokluğumu aratmayın. ;-)
İyi eğlenceler...

sağol evlt sizlerle birlikte olmayı sabırsızlıkl bekliyoruz bizler eski günerdeki gibi sağ oldukça bu buluşmarın türkiyemizin her yerinde olasını istiyoruz bu arada tanıdığımız dostlarla birlikte yeni dostlar dostluklar kurmak istyoruz kapımız ve gönlümüz herkes açıksizleri rahat ettirmek elimizden geleni yapacağızherkese slm

eyvallah cem ellerine yüregine saglık.

Merhablar;
Bu buluşmayı organize eden değerli büyüklerim, şimdiden emeğinize sağlık ve katılan
tüm değerli dostlara iyi eğlenceler diliyorum.Hamileliğimden dolayı seyehat yasağım olduğu için bu güzel buluşmaya katılamayacağımdan dolayı çok üzgünüm.Benim yerimede eğlenin, yokluğumu aratmayın. ;-)
İyi eğlenceler...

sagol ayşegül rabbim saglıklı bebek nasip etsin size.
her zaman bekleriz.

ne güzel yine antalya buluşması canım abilerim emeginize yüreginize sağlık allahdan bir mani gelmese biz konya gurubu olarak yine orda olacagız ayın 27'sine şafak 23 kaldı yine süper bir organizasyon olacak tekrar abilerin yakışıklıları emeginize yüreginize sağlık :)

eyvallah aliye başımızın üstünde yeriniz var bekliyoruz..

şafak 22 diyelimmi....

listemizi cuma günü güncelleyecegim.

@canyoldsi
Ben sildim...
Bu organizasyonda büyük özveri ve emek var.
Hiç kimsenin, işin aslını öğrenmeden bodoslama çamur atıp dil uzatmasına izin vermem!
Bu patavatsızlıklar yüzünden kaç senedir İzmir'de buluşma yapamıyoruz.
Beğenmiyorsan gelmezsin, ama asla ka-ra-la-ya-maz-sın!
İnsanlar dostları ile kavuşmak, yeni dostluklar için bu kadar çırpınsın, sen çık çomak sok, yok öyle!
Sen daha uygun rakamlara, daha güzel yerde yap, sana da gelsinler.
Ahmet abi listeyi güncelledim, ellerinden öptüm görüşürüz.

Adamsın Jem

ahmet abi laleli yi de ekle listeye bir kişi olarak.

cumartesi bir gün kalcak

Ankaradan arabası ile gidecek arkadaşlara ihtiyacımız var iletişime geçebilirlermi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt