Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kilo sorunu olanlar, zayıflamak için fikirlerimizi paylaşalım?

vallaa bende duydumm bazı mankenlerrr yiyiyor yiyor sonra boğazına parmağını sokup kusupp atıyorlar ve böylece formdada kalıyorlarrr bazılarıda bildiğimiz pamuk lardan yiyorlarmışşşş ben kusmmayı bir kaç defa dendim içim dışıma çıktııııı:D:D

Bol su ve yemek tabağınızı küçültmek işe yarıyor çikolatamın dediği gibi kalori hesabı yaparak yenildiği zaman herşeyi yiyebiliyorsunuz azar,azar,Bende 2 ayda 8 kilo verdim şu an kuş gibi hafifim,çok rahatladım kiloya hamallık yapmayın azim edin verirsiniz..:)

Benimde sağlığımın bozulmaması için kilo almamam gerekiyor yıllardır aynı bedeni korumaya çalışıyorum.Sigarayı bırakınca bir buçuk ayda beş kilo aldım belki doğru değil ama sigaraya yeniden başladım eski halime döndüm.Sigaraya başlama ama ekmeği kesip düzenli spor yaparsan verirsin diye düşünüyorum.

yaa bendede var kilo sorunu ben yürüyemiyorum ve göbek bölgesinden baya kilo aldım ne yapabilirim?:s

hayırlı ramazanlar

kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum ben tatildeyim şu an. bu haftasonu dönüyorum izmirden adanaya. diyete bayramdan sonra devam etmeyi düşünüyorum. bu arada size bir sır vereyim 5 kilo aldım:(:D

merhaba arkadaşlar tatilden döndüm. şimdi ramazan olduğundan kimse diyet yapmıyordur herhalde. zayıflama hapı aldım ama kullanmaya korkuyorum 1 tane içtim yemekten yarım saat önce içiliyor. denemek istedim. gerçekten de tok tutuyor. ama bu deneme 1 ay önceydi. şimdi ilaç öyle kutusunda duruyor ara sıra bakıp bayramdan sonra başlasam mı diyorum. kararsızım sağlığımı bozmak ta istemiyorum. bir yandan da bir kutu içsem bir şey olmaz diyorum. merak ettiğim aranızda bu zayıflama haplarından kullanan var mı? internette satılıyor. isim vermek istemiyorum.

Bence hiç deneme, bunların ne olduğu belli olmadığı gibi sağlıklı ve kalıcı kilo verdirmiyor bunlar.
Lida'yı duymayan kaldı bir arkadaş kalp krizi geçirip öldü.
Benim iş yerimden bir arkadaşım herbalife'ı kullandı başlarda zayıflar gibi oldu ama bıraktıktan sonra daha fazlasını aldı.
Benim naçizane tavsiyem. Hiç dokunma ona. Git bir diyetisyene öyle ahım şahım parada değil.Aylık ödeyeceğin para o ilaç parasından ucuzdur eminim.
Diyetisyen sana beslenmeni diyet gibi işkenceye çevirmeden yani diyet değil dengeli beslenme proğramı ile öyle bir zayıflayacaksın ki buradan bas bas bağıracağına eminim.

doğru söylüyorsun ben de kararsızım zaten.

----------

adana da gidebileceğim bir diyetisyen var mı.? bir de devlet hastanelerinde böyle bir uygulama var mı bilmiyorum varsa çok sevinirim

kararsız olacak bir durum yok.
Ben tecrübelerime dayanrak söylüyorum.
Ben diyetisyene gittim güle oynaya 4,5 ayda 20 kilo verdim.
Bunun 17 kilosu yağ idi.
Hemde ömür boyu bana lazım olan dengeli beslenmeyi öğrenmiş oldum.
Gidin deneyin zaman geçirmeden.

----------

Merhaba Dilek,
Devlet hastanelerinde var mı yok mu tam bilmiyorum ama olsa dahi fazla ilgili olacağını zannetmiyorum.
Özel bir hastanenin diyetisyenine gitsen bence daha iyi olur. yarım saat 1 saat oturup sohbet ortamında her şeyi konuşup seninle ilgilenildiğini anlayacaksın.
Eğer özel hastanelerin pahalı olmasından korkuyorsan ben sana söyleyeyim istanbulda şu anda benim diyetisyenim özel hastanede çalışmakta ve aylık 42,50 TL alınmaktadır.
İstanbulda olupta gerek forumdan tanıdığım, gerek çevre ve akrabalarımdan olsun yaklaşık 15-16 kişi gönderdim ve hepsi de memnun kaldı.

Merhaba Arkadaşalar

Kolay kalıcı kilo kontrolü mümkün arkadaşlar %100 doğal %100 etkili ürülerle. Şahsen ben kendı adıma konusuyum bi yerden ürün aldım kullandım 1 hafta içerisinde 4 kilo aldım.Ama bu ürünün ne olduğunu buraya yazmıcam öğrenmek isteyen arkadaşlar bana ulaşşısn sebebı ise reklam olmaması için.Ürünleri kullandım ve gerçekten çok iyi sonuçlar aldım.Hem kilo verme konusunda hemde kilo verme konsunda dünyanın 70 ülkesinde faaliyetı olan 60 milyon kayıtlı memnun müşterisi var bence sizde hiç durmayın ve bu ürünlerle tanısın.Benımle irtibata gecmenız yeterlı olcaktır...​

sağlıklıyaşamdan reklamları izlediniz.
Arkadaşlar kilo sorununuzu bazı hastanelerde diyetisyen var direkt oraya giderek verdiği tavsiyelere göre adım atın. Çünkü her insanın metabolizması farklı ve bu ciddi bir sorun teşkil edebilir sağlığınız açısından. Bunun için kan tahlili falan yapılabiliyor bazen. Kilonun sebebi bilinmeden direk şunu yeme bunu yiyebilirsin demek yanlış olur.

Reklam Değil

Aktif yaşamınıza destek verecek harika ürünler
- etkin sağlıklı kilo kontrolü
- sağlıklı beslenme
- cilt bakım ürünleri
- saç bakım ürünleri
sağlığınızı tehdit eden
dengesiz beslenmelerden kaynaklanan
rahatsızlıklarınıza vereceğimiz
gıda takviyesi ürünlerle
hastalık riskinizi azaltabilirsiniz

kesinlıkle urunler ilaç değildir bahsettiğim gibi sağlık bakanlığı ve tarım ve köyişleri bakanlığı onaylı %100 etkili %100 doğaldırç

herb........diye başlayan ilaç kalori hapı vitamin takviyesi cilt ürünleri saç ürüneri gibi kısaca hem içten hem dıştan bakım yapan bir dijital makinayaparmak basarak senin kilona göre ne kadar kalori ne kadar vitamin ,protein ,yağ,şeker ihtiyacını hesaplayıp vitamin proteyin kabsülleri ve toz ve sıvı içeçekler ile kilo promlemini alma verme şeklinde ayarlayan vede satış şekli saadet zinciri şeklinde olan alt üye ve üstte global üye zinciri ile çalışan her satılan üründen oturduğu yerde prim alan yönetim anlayışı ile çalışan usa menşeyli bir ürün hem kullanıcı hem satıcı olduğunda sistemden çıkışınız zor oluyor sebebi üst kademenin geliri azalacağı için belli bir değer ödemeden sistem sizi burakmıyor.
bunu göz önüne alarak bu ürünleri kullanmayı düşünün.
yoksa evdeki bulgurdan olursunuz...
sodayı ilk bulanlar bizanslılardır.sebebi çok yiyince hazmetmek zor olunca bu durumdan kurtulmak için araştırırken bulunmuş ve imparator eşrafı rahatlamıştır..

Bende özellikle uyarmak istiyorum. Sağlıklı olarak zayıflayan biri olarak.
Çevremde bu tür ilaç değil Tarım ve sağlık bakanlığı onayıda olsa bırakın böyle şeyleri arkadaşlar.
Ömür boyumu ilaç kullanacaksınız.
Gidin diyetinizle görüşün, size has rejim reçetesi değil bakın üstüne basa basa söylüyorum rejim reçetesi değil dengeli beslenme programı yapsın ve uygulayın.Ve bu dengeli beslenmeyi öğrendiğiniz zaman da bu bilgiler size ömür boyu kullanacaksınız.
Daha sonra ilerde istediğinizi yiyin ama sonuçta dengeye getirmek için ne yapmanız gerektiğini bildiğinizden sorun olmayacaktır.
Benim amca oğlu aşırı kilolu idi. Bu tür onaylı takviyeleri kullandı fayda etmedi, cerrahi müdahale ile karın yağlarını aldırdı, ne eziyetler çekti.Benim diyetisyene gitti çok rahat kilo vermeye başladı.Bu budur arkadaşlar.

arkadaşlar eğer bu kılo sorunlarından kurtulmak isteyen varsa ofisimizi ziyaret etsınler yaptırmıyacaksaklarda yıne yaptırmasınlar

Ofise gidene kadar bence diyetisyene gidin.
Ayrıca diyetisyen ücreti o kullanacağınız "sağlığa yararlı" şeylerden daha ucuzdur.

Evet Songül hanım dedikleriniz çok doğru.
Dengeli beslendiğinizde gece yatmadan önce tartılın sonra sabah kalkar kalkmaz tartılın kesinlikle 0,5 kg'dan fazla eksilme olduğunu bizzat biliyorum. Benim yönlendirdiğim insanlarda bunu doğruladılar.

arkadaşlar benden sadece bır tavsıyeydı bu yanlıs anlamayın kimsenın ne canına kastımız var nede parasına herkezin doğrusu kendınedır bız insanlara yol göstermeyı amaç edindik gelır yada gelmez ayrı konu bunlar tamamen.Bizim ilk amacımız insanları sağlıklı yaşama davet etmek yol gösteremektir.Bunları söylüyosunuz şunuda düşünmenizde yara var bu firmanın 70 ülkede 60 milyonu aşkın memnun müşterisi bulunmakta bu 60 milyon insanında hepsi sonuç aldıkı rakam bu kadar büyüdü bunuda bı düşünün

TV programlarında klasik bir laf vardır.
Şu anda bizi 70 milyon seyirci bizi izliyor :):)
Çok kanallı bir uygulamada tüm Türkiyenin bir TV programına kilitlenmesi mantıklımıdır.
Bir ikincisi biz size de çamur atmıyoruz ki, siz nasıl sağlıklı yaşamı anlatıyorsanız ben de sağlıklı yaşam için kimyasal bir şeylere ihtiyaç olmadığını bilmem ne otu, bilmem ne kökü gibi uygulamalara gerek olmadığını diyetisyen kontrolü ile et, süt, makarna,pilav, sebze ve meyve yiyerek doğal ve dengeli beslenme ile zayıflanabileceğini anlatmak istiyorum.
Kilo vermenin veya yağları eritmenin mucize bir ilacı yoktur. Bilinçli ve dengeli beslenme planını bilirseniz ben ve gönderdiğim diğer kişiler gibi zayıflayabilirsiniz diyorum sadece.

Yani ikimizde fikirlerimizi paylaşıyor, sağlıklı yaşam tavsiyesinde bulunuyoruz.Burada fark yok ama tek fark şu,
Bu işten sizin ticari menfaatiniz var benim ise yok :)

ya arkadaşlar siz kilo vermeye calışıyonuz ben tmm aksine kilo almaya calışyom ramazanda 3 kilom gitti ne yapsamda geri alsam kilomu acaba

Diyetisyene git zaleyna arkadaşım,
en iyi yolu onlar söyler zaten.

Bende bir kas hastası olarak sağlık açısından özellikle kilosuna dikkat etmesi,kilo almaması gereken gruba giriyorum bu yüzden kısa vadeli diyetlerden ziyade ömür boyu beslenmede uyulması gereken kurallar şeklinde kendime özgü bir beslenme tarzı geliştirip ona uymaya dikkat ediyorum.

Lise dönemimde 58-59 lara kadar çıkmıştı kilom ve boyum,hastalığım bazında bakınca fazla bir kiloydu şimdi 50 civarındayım ve benim içinde ideali bu gibi çünkü 1 kilo dahi alsam bunu hemen hissediyorum.

Bence ciddi kilo fazlası olan arkadaşların başlangıç için bir doktora danışıp diyet programına girdikten sonra kendi sağlık durumlarını,gün içindeki aktivite durumlarını gözönünde bulundurarak hayat boyu devam edecekleri bir yeme-içme tarzı geliştirmeleri kalıcı çözüm için gerekli.

Düzenli beslenmeden geçiyor zayıflamanın yolu :D

Evet Hatice hanım güzel söylediniz.Bende bunu savunuyorum zaten.

bende zaten bunu anlatamaya çalışıyorum insanlara yardımcı olmak için burdayız zaten

Kilo almak için ne yapmalı peki Yaşım 20 kilo 52 zayıfım önerilerniz nelerdir?

sametmenc05 valla ben bu sorunlarınızı çözmek istiyorum ama pek raabet etmıyo insanlar sanırım eğer siz benı bıraz dinlersenız bu sorununuzu çözebilirz.

Kilo alacaksam valla yaparım ne söylerseniz de şimdiye kadar ne yesem yaramıyor

valla bizde yanlıs iş olmaz ürünü alırsınız kapıda ödersiniz 30 gün içerisindede ücret aide garantisi vardır

Üst Alt