Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kilo sorunu olanlar, zayıflamak için fikirlerimizi paylaşalım?

Yufkayla da ne gider sıcak sıcak demi bulgur offf :)

Şaka şaka bence bulgur daha iyi ama sporda iken protein içeren gıdalar almalısın vücut düşüyor sonra...

Benimki protein ağırlıklı zaten:))kaç senedir yumurta yiyom 2tane:)

Zam geldi yumurtaya zorlanıyorum

bende her gün 2 yumurtam fix :)

spora başladıktan önce/sonra fotolarımı paylaşıcam eğer moderatörlerin izni çıkarsa..

Spor günlükleri sayfasında paylaş bence... Moderatörler izin verir.
arasa sırada eskişehir ünlülerini de kat: Mesela Pino mesela incir waffle

biz gittik sen gitme; yeni meşhurlular çıkarsa haber ver:
POSTA pide hariç... adam zaten meşhur..

tatlıdil, es kokoreç, fahrettin döner ve tanınmış helvacıyı unutmayalım lütfen

Valla spor enerji veriyo sonrası halsizlik oluyo ama vücut rahatlıyo platesle kondisyon çok gzl omuz hareketleri çok rahatlatıyor

Marketten yemiyodum yumurtayı mecbur kaldım aldım bugün biyerden güzel çıkar umarım tadı

Tok tutuyo beni çok

Diyetim baklavayı görünceye kadar:cool:hayat kısa, çok ciddi sağlık probleminiz yoksa yiyin gari:)))))

diyet çekilcek kahır değil yanımda dondurma löplettiler sonuçta kimse size saygı duymak zorunda değil fit kavramının moda oluşuna ayak uydurmak zorunda değilim kızların hepsi slav iskandinav mı sanki geç bunları

Sabah yımırtamı yedim akşma darısı:D

ilyas.61

En çetin en inatçı baba bul..
Sabah 6 da kaldırsın seni...
babam sağolsun her sabah ezanda kaldırıyordu.. Alışkanlık oldu bende...
ayrıca spor ortamı da önemli; seni sıkmayacak spor salonuna abone ol. Gel Ankarada vamos.a yazdıralım..

google amcaya sor detaylı açıklar..

Mr.No

Ah Ankara ah ! Özledim. Gezmeye geleceğim de yerleşmeye düşünmüyorum.
Spor arkadaşım olsa giderim, biraz gazla çalışıyorum sanırım

En iyi zayıflama hapı hangisidir?

Merhaba

Daha önce zayıflama hapı kullandınız mı ?

Ya da bildiğiniz en iyi zayıflama hapı hangisidir ?

SERAFİM

Bırak zayıflama hapını serraf sorduğuna şaşırdım

2öğün karatay tarzı ye verecen iştahında kapancak

Ekmek hamurişi bulgur şeker pirinç patatesi çıkarbisüre inecen

Eczanelerde satılan detoks etkili zayıflama çayını kullananınız oldu mu?

Beslenme önerileri ve kilo verme yöntemleri!?

Merhaba arkadaşlar , burdan yaptığımız diyetlerle ilgili bilgi paylasimi yapalım.ilk diyet tecrübemi 17 yaşında deneyimledim 78 kilodan 58 kiloya 5 ayda spor ve diyetle vermiştim. 10 sene kadar bu kilomu korudum sonra hastalık süreci ilaçlar vs. Derken beslenme alışkanlıklarımda değişti. Şuan 33 yaşındayım . Dün tekrar diyete başladım şuan 70 kiloyum hedef 60 :))) siz neler yapıyorsunuz diyet adına paylaşırsanız sevinirim ......

Ben kas hastasıyım kilom da var hareketlerim kısıtlı skolyoz ameliyatı oldum siz kilonuz varsa nasıl verdiniz bana yardımcı olur musunuz🙂

Üst Alt