Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Kilo sorunu olanlar, zayıflamak için fikirlerimizi paylaşalım?

Bu şok diyetleri yapıyorsunuz ya bir anda 20 kilo alınca aynalara bakmaya korkacaksınız .

O dalavereci diyetisyenler de sizlere e biraz boğazına hakim olsaydın diyecek : )

Aklı başında bir insan her ay 1 kg verir bu da yılda 12 kg eder

Aynen şok diyet zararlı

Benim annemde diyetisyene gtmişti 20 kilo verdi sonra koruyamadı tabi cuk geri geldi kilo

Kaç öğün verdi yemeği ben yesem patlarım:)

jewel

[FONT=calibri]aslında yaklaşımınız düşünce olarak mantıklı ancak buşekilde vücut aşırı su ve kas kaybeder. Ben epilepsi hastasıyım bundan dolayıtüp mide ameliyatı olamıyorum. Tüp mide ameliyatı sonrası vücutta aşırı vitamineksiklikleri ortaya çıkıyor. Bundan dolayı epilepsi hastaları bu ameliyatıolamıyor. Epilepsi hastalığında vitamin eksikliği bilhassa d vitamini eksikliğisık sık atak geçirmeye sebbeiyet veriyor.[/FONT]

kilonun yemekle ilgisinin olduğunu sanmıyorum.illaki bunun içsel yada zihinsel boyutu da vardır her hastalık gibi.bir çok insan sırf can sıkıntısından sürekli atıştırıyor...evet çeşitli diyetler işe yarıyor ama daha sonra tekrar alınıyor.farkında olmasak ta duygusal yüklerimiz var.onlar gittiğinde fiziksel yüklerimiz de gidiyor....bu arada düzenli nefes çalışması,bitkisel beslenme,bol su,spor yada egzersiz kısaca kendinizle ilgilenmek işe yarıyor....:)

durduk yerde 5 kilo aldım

kendi imkanlarımla 110 kilodan 97 kiloya düştüm geçen sene.. son bikaç ayda 102 kiloya geri döndüm.. derdim görünüş falan değil yaş ilerledikçe sorun çıkartabilir diye düşünüyorum

Valla arkadaşlar ben 30 günde 10 kg verdim.. Sabah normal kahvaltımı yaptım ( Hiç Aksatmadan ) öğlen iş yerinde günün çorbası , salata ve yoğurt. Akşam eve gidince sadece bir orta boy ton balığı ( yağını süzerek tüketin . Birde hergün en az 2 litre su içeceksiniz.

Spor : Pazartesi Salı Perşembe Cuma spor salonunda yarım saat yürüyüş koşu bandında. ağırlık ve mekik çalışması.

tabii kişiden kişiye ve metabolizmaya göre değişiyor bu süreç.

bir de Multipower isimli le carnitin kullandım yağların parçalanmasını gerçekten sağlayan bir yağ yakıcı gibi bişey. her gün 1 tane spora gitmeden yarım saat öçnce alıyordum ve hiç bir yan etkisini görmedim. koşu bandında deli gibi terletmeye yardımcı oluyor.

benim tavsiyelerim bu kadar arkadaşlar. :)

HakanEs26

Tebrik ederim Hakan Bey,çok azimlisiniz maşAllah.Bende birşey eklemek istiyorum aç karnına ılık limonlu su içmekte fayda var.

sgurkan

Sabahları sirkeli veya limonu suda metabolizma hızlandırmaya yardımcı oluyor..

Azim değil istedikten sonra hiç bişey imkansız değil :)

HakanEs26

Teşekkürler :) Bu azim hepimizde saklı sadece ortaya çıkarmak kendi elimizde.[/QUOTE
Kesinlikle ama onu çıkarmayan da çok maalesef.

2017 Nisa’n ayı kilom :136,5, 2018 Kasım ayı kilom 99. Ve düşmeye devam ediyor. Diyetisyene gidin. Benim diyetisyenimi önerebilirim uzaktan kontrol yöntemiyle yardımcı olabiliyor.

ilyas.61

Hatay'da o kadar yemek varken...
Kral künefe abimizden vazgeçtin ise; kireç tatlısından vazgeçtin ise;

Helal olsun...

Kısa zamanda verilem kilo kastan gidiyo

1ayda 10kilo vermek zararlı helede yağ yakıcı takviyede içmişiniz

Spor takviyesinle zaten inilir

Yavaş vermek kalıcı
HakanEs26

sahranil

Kas kütlemden kaybım olmadı. Ve diyet yönünden de zorluk çekmedim.. mesela şöyle olabilirdi ; 100 kg üzeri olsaydım ve ayda 20-30 kg gibi kilo kaybı yaşasaydım inanın sizin dedikleriniz gibi sağlık problemleri yaşar ve kas kütlemin eridiğini görürdüm. bu şahsi yaptığım şeyler. Belirttiğim gibi kişiden kişiye değişen şeyler bunlar. :)

O yağ yakıcı şeyi kullanma bence zaten spora gidiyomuşunuz;)

Kilon kaç buarada

kardeşimizin memleketinde incir waffle var gitmemişse kilo vermesi kolay...

Eskişehire gelipde incir waffle gitmeyen ölsün...

:)):))

Çibörekleri götürüyodur belki:D

iyi yapan yok... babaları vefat etti; yerine kalanlar iyi pişirmiyor.

Waffle falan nedir yau kapitalizmin oyunlarına gelmeyin kardeşim, Hatay'a gelin, künefe yiyin. Oh mis :D

ilyas.61

eskişehir'e getir ssat..
iyi yapan yok: vardaz eugma künefe 60 liraya, yani çokda iyi yapamadığı için paraya değmez. Kral Künefeciler görse adamları döver(künefe değil sattıkları, kızarmış şekerli kadayıf...)

Mr.No

Memuriyette ticari yasak olmasa düşünülebilirdi aslında, neyse 2027'de emeklilik sonrası düşünürüm :D

Mr.No
Valla ne gittim ne de yedim :)

@sahranil çok severim hatta evimin dibinde kentpark var orda kırım çiğbörek var ama yemem .

Şuan 86 Kg oldum maalesef aralıkta tekrar salona girmeyi planlıyorum aynı diyet ile :)

HakanEs26 :D

Bende yarın başlocam spora

Ben 44bedendim 38indim

Yazlıkta aldım kilo 4 5kilo gene

sahranil

sporsuz geçen günleri günden saymıyorum :)))

Şaka bi yana benim hakkaten kilo almamam gerekiyor 78 den 86 çıkmam 1,5 yılı aldı oturduğum yerd eiş yapıyorum hareketsizim o yüzden böyle. :(

Yediklerime gerçekten dikkat ediyorum ama olmuyor işte. Aralıkta salona geri dönüş yapıcam işte.. şu an kullandığım profil fotosu Eylül ayında çekildi. ordna hesaba girin işte :)

Baya fitsiniz maşallah :)

Ben ekmek türü yemiyom lavaş bazen yiyom

Bulgurla pirinç pilavını çıkaramadım doymuyom onlar olmunca:)

Yememek gerek aslında

Bende karatay beslenmesiyle verdim

14kilo

Efendim şu spor alışkanlığını edinemedim gitti, önerileriniz var mı ? Nasıl motive oluyorsunuz ? Dünyanın en üşengeç insanına tavsiyeleriniz var mı ?

Üst Alt