Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 24 Nisan: YAZA MERHABA PARTİSİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pazar günü için benide aranıza alırsanız çok sevinirim .(çünkü yağmurla birbirimizi onbir senedir görmedik bu hasret bitsin artık)

Meterolojiye göre hava yağışlı olacakmış demek, pikniğimizi iptal edeceğiz demek değildir. Bu pikniği yapacağız ve şeytanın bacağını bu sefer iyileşmemecesine kıracağız arkadaşlar. Gerekirse hiçbişey yapmaz oturur muhabbet ederiz. Ancak bu piknik YA PI LA CAK... :twisted:

Slm.
Bilgisayarım bozulduğu için nete giremiyorum ve olanları takip edemedim, hayatımda ilk defa internet cafedeyim :) İnşalla bende geliyorum.

Ya Cin Cinim ayıp edeceğim ama az önce belli oldu yapabileceğiniz birşey varsa eyer İstanbul'dan üç arkadaşımıda bana yazabilir misin?Onlarda benle gelmek istiyorda.Üç kişi.Öpüyorum seni kocaman. :wink:

slm

bende gelecem ceco01 le bursadan beraber geleceğiz :)

slm

benim arabada büyük ihtimal 5 kişi olucak cincin toplam bilgininiz olsun :wink:

Bizide yazarmısın

Ben ve eşim birde 6 yaşındaki oğumla katılmak istiyorum bizide yazarmısın. Biz kendi olanaklarımızla orada olacağız teşekkür edeim.

Hava iyice soğudu yağmur yağıyor. Metoorolijiyi bilmem ama site olarak
tahmin etmiştik havanın böyle olabileceğini. :lol:

Eskiden havanın saedece çocuklara gıcık olduğunu düşünürdüm.Bunca yaşımda yağmursuz sıcak bir 23 nisan çok ender görmüşümdür.Şimdi artık
biliyorum ki hava bizlere de gıcık.

Olsun bizde o nu gıcık edeceğiz. :lol: :lol: :lol:

hadi hayirlisi olsun, internetten biletimi aldim az once, yarin sabah tiyatronun onudeyim,, butun gece yolda olacagim icin belki yarin sabah biraz keyifsiz olurum, siz yol yorgunluguma verin oldu mu?

bu arada istanbuldayken internete giremeyecegim icin birkac gun cok sevdigim sitemden ayri kalmak zorundayim.. :( sizi ozleyecegim..

SAYIN SİTE SAKİNLERİNİN DİKKATİNE !!! :!: :!: :!:

ŞU AN BÜYÜKÇEKMECE /İSTANBUL WATTABE YAĞMURLU. VE KAPALI

ANCAK ALINAN METEOROLOJİK RAPORLARINA GÖRE PAZAR GÜNÜ AÇIK VE GÜNEŞLİ OLACAK :)

ANCAK BİZ YİNEDE MERKEP'İ SAĞLAM KAZIĞA BAĞLAYALIM KAÇARSA KAÇAR DİYELİM BİZ MÜSTERİH OLALIM:)

PAZAR GÜNÜ 24.04.2005 GÜNÜ: ETKİNLİĞE KATILACAK İNSANLAR YANLARINDA GELİRKEN ÜŞÜMEMELERİ İÇİN SAĞLAM VE KALIN GİYECEKLER İLE YAĞMURLUK VE ŞEMSİYELERİNİDE BİR ÖNLEM ALMAK ADINA ALIRLARSA İYİ OLUR KANAATİNDEYİM.

saygılarımla cem

Organizasyonu üstlenen arkadaşlardan beni mazur görüsünler ama ağaıdaki soruma cevap verirlerse çok memnun olurum.

Bizi ağırlayacak olan wattabe ve diğer sponsor firmalarının bu nazik davranışlarının karşısında bizimde her hangi bir hazırlığımız varmı acaba ?

Sanal da olsa neticede bir topluluğuz. Site adına bir plaket veya çiçek gibi bir şey düşünüldümü ?

Tabi ki bunun bir maliyeti olacak. Bu maliyeti de istanbul gurubu olarak rahat rahat karşılayabiliriz diye düşünüyorum.

Saygılar

Sevgili arkadaşlarım,

Ne yağacak yağmur, hatta gerekirse boran olsun, pikniğe gelmemi engellemeyecektir.

Hepimiz şeker gibi insanlar olmamıza rağmen erimeyeceğimizden eminim.

Yarın görüşmek üzere, bende sabah belirtilen saatte Kadıköy de olacağım. Öpüldünüzzzzz.....

Arkadaşlar nasıl söyleyeceğim bilemiyorum ama maalesef şanssızlıklar yine yakamızı bırakmıyor. Bundan sonrada bu tür organizasyonlarda kendimle direk ilintili olmadıkça vaatler üzerinden söz vermemeye karar verdim. Yani insiyatif şahsımda değilse hiçkimse adına söz vermeyeceğim.
Paramotor sahibi pilot arkadaşımız daha öncede ifade ettiğim üzere sürekli uçuş amaçlı yurtdışına çıkan birisi. Şu an İtalyada ve gitmeden önce üstüne basarak ne pahasına olursa olsun etkinliğimize katılacağını ve uçuşların gerçekleşeceğini ifade etmişti. Ancak biraz önce yaptığım görüşmede elinde olmayan nedenlerden ötürü İtalya seyahatinin uzadığını ve yarınki uçuş için aramızda olamayacağını bildirdi. Bu nedenle üzüntülerini bildiren arkadaşımız tüm siteden özür diliyor.

Tabi bende tüm siteden özür diliyorum...

Özür Mesajı

Sevgili Dostlar,
Bir iş seyehati için İzmir/Bornova'dayım. 25 Nisan'da İstanbula döneceğimden yarınki aktivitede aranızda olup sizlerle tanışma fırsatı yakalayamayacağım.

Az önce Cincin e , Aktivitede sizlerin olacak şapkalar için teslim edildi bilgisi ve görüntüsü elime ulaştı.

Binlercekez özür diliyorum; Kurum logomuz Kulup logosundan daha uzakta ve yan cephede olacak idi, nitekim bana teslim edilen protatip örnek de bu sekilde idi. Kurumsal logonun bu sekilde teşhir edilmiş olması ne bireysel nede kurumsal olarak istediğim/iz arzu ettiğimiz şekilde değil.
Sizlerden ayrı ayrı binlercekez özür diliyorum...

Bunu telafi etmek adına; aranızdan bir arkadaş herkesin T-Shırt beden bilgisini toplasın, sadece kulup logosunun bulunacağı bir t-shırt yada bel çantası hazırlayayım.

Bu hususta bana anlayış göstermenizi, baskının onay verdiğim şekilde gerçekleşmediğine yürekten inanmanızı rica ediyorum.

Tekrar tekrar binlerce kez özürler...
Umarım yarın herşey gönlünüzce olur, fotoğrafların sıcağı sıcağına siteye koyulmasını rica ediyorum, döner dönmez bakacağım.

OmerK (23 / 04 / 2005 00:17

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt