Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 24 Nisan: YAZA MERHABA PARTİSİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şapkalarrrrr

Cincin,
300 Safari + 200 Spor şapka yaptırıyorum öyleyse. Spor şapka için talepte bulunan arkadaşları kırmayalım.

Sevgiler

Gülcan, bikaç kişi elbette olabilir, ama dernekçe/kalabalık olarak maalesef olamaz. Çünkü şu anki sayımız tam sınır. Üzgünüm.

Ömer, büyüksün :)

bu sorun bendede var,23 Nisan günü kardeşimde olacağım 24 ünde onlar beni bırakacak bizde gelelim derlerse ne yapacağım

OYOYOYOYOYYY MAŞALLAH ALLAH NAZARDAN SAKLASIN.:)
PANİK YOK PANİK YOK. TEKER TEKER LÜTFEN. VEDE ÖN SAFLARI SIKILAŞTIRIP ARKAYI BEŞLEYELİM GARDEŞŞLERR:)

:shock: :D

maşllah ALLAH nazardan saklasın bu süper oldu yav pazarı iple çekiyorum ipler hep kopuyor şimdi halat aldım işi sağlama aldım görüşmek dileğiyle :wink:

Bir üzücü haber vereyimde aşırı sevinç havası biraz dengelensin :(

Arkadaşlar, halk müziği sanatçısı arkadaşların öğretmen olarak çalıştıkları özel okulun hesapta olmayan bir hafta sonu programına katılmayı arkadaşlarımıza şart koşmaları nedeniyle programa katılamayacaklarını üzüntüyle bildirmişler ve en kısa zamanda telafi etmek için ellerinden geleni yapacaklarını eklemişlerdir.

arkadaşlar ,korkarım bakanlar kurulu sırf bizim yüzümüzden olağanüstü toplantıya çağrılacak .Bu kadar engelli ayın 24 dünde yollara koyulursak
kanunlarımızı çıkaramadılar ama engelliler haftasını ulusal egemenlik ve çocuk bayramı ile birleştirecekler :D :D :D

Merhaba, Bahcelievler kadir has önünden servise binecek bir arkadas görünüyor. bu arkadasımız tekerlekli sandalye kullanmıyorsa ben alabilirim.

pardon, son anda bir sorun cikmazsa, ben de gelecegim.

(umarim gec kalmamisimdir; bir turlu kesinlestiremedim de)

(en azindan gidiste, servisi kullanmayacagim)

Benim geleceğim kesinde nereden nasıl geleceğim daha o belli değil.Ta İzmir'den bir günlüğüne sizlerle bir yürek olmak için geldiğime göre sanırım orayıda bulurum.Nede olsa eski İstanbulluyum. :wink:

Hadi hiçkimsenin sarfetmek istemediği o cümleyi ben sarfedeyim. Hafta sonu hava yağışlı görünüyor . :(((

Bülentcim sağolasın.
Bende sohbet odasında duyurmuştum.
İnşaallah olmaz.

[size=6]Valla ne olursa olsun ben orada olacağım :)
Gerekirse 2-3 saat kalırız...
Bu saatten sonra takvimi ertelemek imkansız
[/size]

Nisan yağmuru gelir geçer.....
Peki ya paramotor :(
ya Bülent sen paramotora söyle gelsin biz ona kol kanat gereriz di mi Vefa?

:cry: :roll: :!: :| :? Dilerim adı gibi "nisan yağmuru" olur.

Yaa şaka maka bu paramotor paratoner in yıldırım çekmesi gibi yağmuru falan mı çekiyor hı? Ne dersiniz? Tesadüfleri geçti sanki bu durum. Bir araştırmak gerek artık. Var mı aranızda meteoroloji uzmanı falan?

24 nisan yaza merhaba

[size=6] Arkadaşlar bizi kar durduramadı gelip geçici bahar yağmurumu

durduracakk :?: [/size]

Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü

Guntr1.Gif

Guntr2.Gif

[size=6] HAYIRRRRRR[/size] :wink:

Sitemizin üyesi Sevinç'te gelecekmiş,
kendisi gündüz net'e giremiyor beni aradı az önce listeye ekleyebilir misiniz?

Piknik herşeye rağmen (yağmur yağsada) olacak mı?

[size=6]Diyelim ki, sabah kalktık ve servislere gitmek için yola çıkacağız. Birde baktık ki, sağnak yağmur yağıyor. Bu durumda yağmura rağmen pikniğin olacağını düşünelim mi,yoksa piknik olacak mı diye seni arayalım mı Cincin ?[/size] :shock:

merhabalar,

beni de aranıza alır mısınız? tabii yeriniz varsa :) ben ve ailemde o gün orada olacağız. +3 olarak ekleyebilir misiniz? kendi arabamızla geleceğiz.

ben geleceğim için hava çok güzel olacak. yağmur mu? o gün yağmur bulutlarını sizin için kovacağım :) şaka bir yana ben geliyorum diye hava böyle bozuk. cemal bey de cok iyi bilir ki uğursuzluğum vardır :) gelmesem mi :)

1 hafta on gündür internete bağlanamadığım için böyle son anda adını yazdıranlardanım.bu siteye bağlanmam bile bir saatimi aldı? neredeyse adımı kendim yazdıramayacaktım ama zor da olsa bağlanabildim. demek ki uğursuzluk bende :)

kendinize güzel bakın...

pazargünkü organizasyona bende katılmak isterim tabii sorun olmayacaksa

Şimdiden kılıflar maazeretler aramayın :lol: ben kar zincirlerimi bile alacağım.

kar tipiyi tipi oldu Allaha şükür başarıyla atlattık (mantı partisi)
Sağnak yağmur oldu Allaha Şükür başarıyla atlattık (bursa gezisi)

Burda allahın izniyle,yenemeyeceğim bir tek ihtimal kalıyor (darbe inşallah o da olmaz)
:lol:

aynen ferit bey. gelmeyen gelmez. iptal eden eder.hiççççççç sorun değil orda olucam ben de inş. ama sadece şu sorun var. yıldırım olursa yandım. orda yıldırımdan kaçacagım kapalı bir an bulurum inş.:) yoksa naneyi yerim ben. gezeyim derken solugu bakırkoyde alırım allah korusun:)
cidden açık alanda yıldırımla başbaşa kalamam ben:) hele çocuklarıma rezil olmaya niyetim yok

24 nisan pazar

[size=6]Arkadaşlar sağanak yağmur adı üzerin de gelip geçici yağmur... Pikniğimiz pazar günü her şartda gerçekleşecektir .O kadarcık yağmur mu bizi engelleyecek allah aşkına :D [/size]

[size=6]Üstünüze üşümeyecek giysi giyin yağmurluğunuzu ve kapşonlu penyenizi yada montunuzu almayı unutmayın arkadaşlar.[/size]

PİKNİK VARSA BİZDE VARIZ :) GELMEYEN ARKADAŞLARI DA ANLATA ANLATA KISKANDIRIRIZ BURADAN. :wink:

Arkadaşlar çok üzgünüm bir o kadar da mahçup.Pazar günü maalesef orada olamayacağım.İstanbul'da oturmuyorum.Dersler oldukça geliyorum.Organizasyon için erken gelecektim.Ancak yurtdışından bir misafirim tam da pazar günü beni ziyarete geleceğini bildirdi.Aklım orada olacak.Hava durumu da yağışlı olmayacakmış galiba.Hepinize iyi eğlenceler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt