Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 24 Nisan: YAZA MERHABA PARTİSİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CinCin

Üye
Konular
24
Reaksiyonlar
0
Organizasyonun Tanımı: Gelenekselleşmesini umduğumuz, YAZA MERHABA PARTİSİ
Organizasyonun sahibi: Engelliler ve Dostları Kulübü
Sitede Organizasyonu düzenleyen kişi(ler): CinCin[c/b], Sunburn
Organizasyon için irtibat telefonları:
Organizasyona sponsor olan kişi/ kurum/kuruluş:
1- WATTABE

2-

3-

4-

5- Kazan Yemek Ceatring - Yönetim.Kurulu Bşk. Yrd. Volkan DEMİRER

6- VEMEY GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Sayın Mehmet ÖZKUL

7- Yavuzlar Meşrubat Gıda San.Turzim İnşaat Tic.Ltd.Şti. - Sinan YAVUZ

Sponsorların katkıları:
WATTABE (Mekan tahsisive düzenlemesi ile yemekler ve her türlü destek)
NESTLE (Ulaşım için iki servis aracı ve çeşitli yiyecek desteği)
GAZİANTEPLİ HABEŞ SEYİDOĞLU BAKLAVALARI (6 tepsi baklava)
ATEŞOĞLU YOĞURTLARI (Yemek konusunda)
KAZAN YEMEK CEATRING (Yemek konusunda)
VEMEY GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Sayın Mehmet ÖZKUL (300 adet muz)
Yavuzlar Meşrubat Gıda San. Turzim İnşaat Tic. Ltd. Şti. (İçecek konusunda)

1 kişilik -öngörülen- menü:
1- Karışık Izgara ( Tavuk + Köfte)
2- Pirinç Pilavı
3- Karışık Salata
4- Alkolsüz içecekler ( Ayran + Cola vs.)
5- Tatlı
6- Kuru Pasta
7-Meyve

Organizasyona katılım için gerekli katılım ücreti: ÜCRETSİZ
Ödeyeceği ücret karşılığında katılımcıya verilecek hizmetler: Ulaşım (halledilmek üzere), yemek ve olası bikaç etkinlik.
Organizasyon Tarihi: 24 Nisan 2005 Pazar
Organizasyon saati: Servis saatleri ayrıca duyurulacak olmakla birlikte, 11.00'dan, 17.00'a kadar etkinliğin sürmesi planlanıyor.
Organizasyonun gerçekleşeceği adres: Alkent 2000 Lakeside 34900 Büyükçekmece İstanbul
Telefon: +90 212 857 82 92 - 857 82 93
restoran_1.jpg
restoran_3.jpg
surf_2.jpg

Ulaşım: omerk'nın organizasyonu ile, İstanbul Anadolu Yakası'ndan ve Avrupa Yakası'ndan servis kalkacaktır. Servisin saati ve güzergahı daha sonra buradan duyurulacaktır. Etkinliğe servisle gelecek olanlar, buraya tıklayarak, servis hakkında bilgiye ulaşabilir ve servis için isimlerini yazdırabilirler.

Diğer açıklamalar: WATTABE'nin inanılmaz büyük desteği ile mükemmel bir organizasyon olacağını umuyoruz :) Mekan göl kenarında, su ve motor porları için dizayn edilmiş muhteşem bir alana sahip. Tuvaletler ve diğer mimari koşullar çok uygun. Uygun olmayanlar da tesis yönetimince düzenlenecek (bu denli duyarlı insanlar :) )
Veeeeeee, paramotorla uçmak isteyenler; ahan da fırsat!.. (sanırım fiyatı her uçuş için 20 milyon olacak):)
cokMFG93.jpg

[size=7]Katılımcılar:[/size]
Önemli Not: Tüm etkinlik sponsorlarca karşılanacağı için, katılımcıların site üyesi olması çok önemlidir. Bu konuya özellikle dikkat edilmesi rica olunur.

Şeref Konuklarımız: Ahmet Kabaklı İlköğretim Okulu'nda okuyan engelli 15 öğrenci ve aileleri (30-35 kişi)

BURSA ekibi ( 50 kişi)
1- Cincin (+1 refakatçi +1 sanatçı) Servis: Kadıköy
4- Sunburn ve eşi
6- OturanBoğa (+2 refakatçi)
9- Gezginkral (eşi + 2 çocuğu) Servis: Alisamiyen Stadı karşısı - Mecidiyeköy
13- Çiğdem Yüksel Servis: Alisamiyen Stadı karşısı - Mecidiyeköy
14- Türki (+1 refakatçi)
16- Bülent Yılmaz (+1 refakatçi)
18- Andante
19- Tırtıl (+annesi + kardeşi) ( Servis: Küçükçekmece Belediyesi'nin önünden
22- Nuray Özdemir (+1 refakatçi) Servis: Kadıköy
24- Oya Tekin (İzmir) + 3
25- Yağmur (İzmir) + 3
26- Semraçetin (İzmir)
27- Aytanem ve kızı
29- Gülcan1983 Servis: Kadıköy
30- black_tugi Servis: Beylikdüzü, Bizimkent köprüsünün altından
31- CATWOMAN (+1 refakatçi) Servis: Alisamiyen Stadı karşısı - Mecidiyeköy
33- ayşegül özder Servis: Kadıköy
36- Sevinç Servis: Alisamiyen Stadı karşısı - Mecidiyeköy
38- aferits - yengeniz ve pirhana
41- yeditepe (eşi ve 2 çocuğu + 2 misafir çocuk) Servis: AHMET KABAKLI İLKÖĞRETİM OKULU (ESENLER)'DEN KALKIŞ
47- swett30n (+1 refakatçi) Servis: Merter otobüs durağı
49- Meryem (+ İşitme engelli kız kardeşi ve iki arkadaşı) Servis: Şirinevler otobüs durağı
52- Ergin + 1 Servis: Alisamiyen Stadı karşısı - Mecidiyeköy
54- duna Servis: Kadıköy
55- tenji
57- cemal + eşi + kızı
60- M.Esra Erusta + 2 Servis: Bahçelievler, Kadir has Ünv. önünden
63- Penguen40 (+ oğlu)
64- Buket (+1 refakatçi) Servis: Merter otobüs durağından
66- Semino (İzmir)
67- ceco01 (Bursa)
68- kaderb Servis: Kadıköy
69- GÜLSER Servis: Alisamiyen Stadı karşısı - Mecidiyeköy
70- Pozitif+ (+1 kişi) Servis: Alisamiyen Stadı karşısı - Mecidiyeköy
72- Saros1 + 1
74- Hülya ÇORBACI Servis: Kadıköy
75- Binnur
76- Yavuz Kocaömer (yako)
77- feyyam_5 (+1 kişi) Servis: Beylikdüzü Bizimkent köprüsünün altından
79- pozitifgamze
80- aramis Servis: Kadıköy
81- director
82- kadirözdemir (+1 kişi) Servis: Alisamiyen Stadı karşısı - Mecidiyeköy
84- canon766 (+ 1 eşi) Servis: Küçükçekmece Belediyesi'nin önünden
86- Barış Gürol Servis: Kadıköy
88- cigdem turkoglu (+annesi + babası) Servis: Bahçelievler, Kadir has Ünv. önünden
91- dinmeyen Servis: Bahçelievler, Kadir has Ünv. önünden
92- Nazmiye Güçlü
97- nisanruzgari (+ 1 kişi) Servis: Cennet Mahallesi Köprüsünün altından
99- gokay
100- Handan Servis: Kadıköy
101- gokhan
101- Beytullah Servis: Alisamiyen Stadı karşısı - Mecidiyeköy
102- Güler Kara Servis: Alisamiyen Stadı karşısı - Mecidiyeköy
103- GÜL GÜLDOĞAN (+ 1)
105- isik_ay (+ 3 kişi)
109- NADİRE MORKAŞ Servis: Alisamiyen Stadı karşısı - Mecidiyeköy
110- su damlası
111- musti72 + 1 kişi (Ankara)
113- hatice + 1 kişi (Ankara)
116- camel_trophy Servis: Kadıköy
117-hasibe_okbay + eşi ve oğlu
120-bircan
121-Nevzat Türker
122-

Etkinliğe kendi araçlarıyla gelecek olanlar için:

WATTABE

Adres: Alkent 2000 Lakeside 34900 Büyükçekmece İstanbul
Telefon: +90 212 857 82 92 - 857 82 93 Fax: +90 212 857 83 82

TEM Üzerinden Ulaşım:
wattabe_kroki.jpg

E-5 Üzerinden Ulaşım
E-5 üzerinden Büyükçemece'ye doğru Tüyap Fuarcılığın yanından devam edin.
Yaklaşık 1000 metre sonra yol Büyükçekmece içine doğru ayrılır. Sapaktan girdikten sonra Jandarmanın yanından ilk sağa daha sonra ilk sola yaklaşık 200 metre sonra sağa doğru dönün ve futbol sahası solunuzda kalacak şekilde dört yola gelene kadar devam edin.
Dört yola geldiğinizde sola Wattabe Doğa Sporları tabelasını takip edin. Yokuşu çıktıktan sonra yol sola ve sağa devam eder siz sağ taraftan devam edin. Wattabe'nin giriş tabelası Eskice çiftliğine gelmeden 200 metre önce solda. Wattabe tabelasından içeri girin 500 metre sonra Wattabedesiniz.

Ben ve bir arkadaşım orada olacağız. Eminim çok güzel bir gün olacak.

Haydi Arkadaşlar. Ver Elini WATTABE !
gerekli tüm fzibiliteleri yapılıyor.
24 NİSAN 2005 de hava muhalefeti olmaması için hep birlikte dua edelim.
zira. hava bir bozarsa yandığımızın resmidir.:(
karamsarlık eyi değil ama,her detayı düşünmek lazım.
mesela TIRTIL ne kadar yer. ve bize geriye bir şeyler bırakırmı :)
Tabi bu işin latifesi

Bu Organizasyonda Tek İsteğimiz; Evlerine kapanmış olan ve daha az olanaklara sahip engelli arakadaşlarımızın katılımını gerçekleştirebilmek.

saygılarımla cem

HAYAT ZORLUKLARI EL BİRLİĞİ İLE AŞMAKTIR !
Anonim.

Andante ve Ben.. ve mümkünse Annem. :) de gelecek.

not: tecrübeyle sabittir.. büyük ihtimal kar yağacak. :roll:

24 nisan....

Şişşşşşt tırtıllll

''o güne kadar hava çok güzel olacak'' diyeceğiz hep beraber....

Pozitif düşüneceğiz ve güzel bir gün yaşayacağızzzz :wink:

Hava güzel olmasa ne yazar.Biz ne havalarda organizasyonlar yaptık.Bizi kim tutar ya. :wink:

24 nisan pazar....

[size=6]Hiç bir hava şartı bizi tutamaz arkadaşlar....

Mantı partisinde tutabildimi bizi o kar fırtınası :?: [/size]

mantı partisine gelebildiğime göre burayada gelebilirim :lol:
ben ve biri daha olabilir(belki)

2 kişi yazarmısınız beni?

Merhaba öncelikle böyle bir organizasyonun düzenlenmesi beni çok mutlu etti. Uzun zamandır bu sitede tanıdığım arkadaşlarla yüzyüze tanışma olanağına sahip olmak güzel olacak. Tiyatroya geldiğimde orda olmasına rağmen tanışamamıştım bazı arkadaşlarla umarım bu sefer tanışabiliriz. Hava şartları nasıl olur bilmiyorum ama muhtemelen Nisan yağmurları kısacık sürer öyle kısa bir bahar yağmuruna yakalanabiliriz. Ben havanın güzel olacağını tahmin ediyorum.Ben ve yanımda bir refakatçı ile birlikte 2 kişi yazarmısınız beni.
Sevgi paylaşıldıkça büyür, dertler paylaşıldıkça küçülür. Bu gün umarım hepimiz için güzel bir gün olur.

Esra, katılımcıların özellikle engelli olması çok iyi olacak. Zira sponsorluğumuzu yapan kişiler, engellilere destek vermek amacıyla hareket ediyorlar.
Bununla birlikte, bugün yetkililerle görüşmeyi ve şunu önermeyi umuyorum: Engelli olmayıp, birilerinin arkadaşı olarak gelecek olan kişiler için olabildiğince uygun bir fiyat çıkaralım. Böylece hem etkinliğe katılımı kısıtlamamış hem de sponsorlarımızın iyi niyetini suistimal etmemiş oluruz.

Son başvuru için de net bir bilgi olmamakla birlikte, 20 Nisan Çarşambaya kadar süre tanınabilir gibime geliyor.

Engellilerin ücret ödemesi söz konusu değil.
Araç ve ulaşım konularında gerekli duyurular daha sonra buradan yapılacak.

...

Oturan Boğa & Cincin,

O tarihte tam olarak katılırmıyım bilmiyorum ama, başka bir şekilde yanınızda olduğumu hissedeksiniz. Bana kesin katılımcı sayısını bildirmeni rica ederim.

(CinCin de iletişim bilgilerim var)

Teşekkürler

Ulaşım: omerk'nın organizasyonu ile, İstanbul Anadolu Yakası'ndan ve Avrupa Yakası'ndan servis kalkacaktır. Servisin saati ve güzergahı daha sonra buradan duyurulacaktır.

Kesin katılımcı sayısı, ancak ilerleyen günlerde belli olur. Ama 100'e kadar yolu var :)

Pilavdan dönenin kaşığı kırılsın. :lol:

aferits - yengeniz ve pirhana (semineri olmazsa)

katılmak isteriz.

Not: servisten daha çok insanın yararlanabilmesi için ulaşım listesinde isimlerimizin dikkate alınmamasını rica ederiz.

vallahi bu ii bir haber. yakın zamanda hep birlikte olucaz demek. eşim bu arada yuz felci geçirdi. ona da değişiklik olur. eşim ve ben de gelicez. kendi arabamızla geliriz inş. servisleri işgal etmeyelim:)

Canım Yeditepe,

Seninde katılıyor olman çok güzel.Eşin daha ii olmuştur umarım.Canım çoook geçmiş olsun.Allah acil şifalar versin.Bende katılabilmek için elimden geleni yapacağım.Sevgilerimle...

eğer İstanbula gelebilirsem bende geleceğim :D

Bu organizasyona katılacak üyelerin site üyesi olduğuna dair bir belge alabilme durumları varmı? veya böyle bir belgenin internet üzerinden düzenlenebilme şansı varmı.

Ben bir önlem olarak profillerimizin çıktılarını almayı düşünüyorum. Uygunmudur.

23 nisanda uye olan 24 nisanda partiye gelebilir ferit abi, hatta partiye gelmeden hemen once bile uye olabilir.

selam arkadaşlar:)

Öncelikle,Bu Organizasyonun en iyi şekilde yapılması için çaba sarfeden sayın site yöneticisine ve yönetimde bulunan diğer arkadaşların önünde saydı ile eğiliyorum:)

Bu organizasyonda asıl hedef kitle Engelliler olacaktır diye düşünüyorum.
Engellilerin yanında tabiki refakatçi yada organizasyonun amacına ters düşmeyecek şekilde olduğu takdirde limitleri de fazla zorlamadan engelli dostlarınıda organizasyonda görmek,engelli-engellsiz dosluğunun ve birbirimizi da ha yakından tanımak ve kaynaşmak adına iyi etkileri olabileceğini belirtmek isterim.

Bu arada,Engelli Çocukları yada küçükleri de bu organizasyon kapsamına almayı teklif ediyorum.Zira Bu günün küçükleri yarının büyükleri olacaktır.
Onlar Ağbeylerinden ve Ablalarından aldıkları yaşama azmi ve kararlılığını bu tür organizasyonlarda görecekler ve Hayatın anlamını anlamakta kendilerine bir nirengi noktası olarak göreceklerdir.:)

saygılarımla cem

AĞAÇ YAŞKEN EĞİLİR.
Anonim.

Sunburn'nun altını çizdiği konu önemli gerçekten; olabildiğince "bizbize" olmalıyız.
Çocuklara gelince, muhteşem bir fikir. Ama nereden bulacağız sakat çocukları? Mmmmm düşünüyorum... :)

yakuza, gelişin kesinleştiği zaman buraya yazar mısın?
Ferit abi, o kadar detaya gerek yok; hem kontrol edilemez olduğu için hem de Barış'ın dediği gibi, zaten dileyen anında üye olabiliyor..

CinCin "Ergin" diye bi çiziktiriver listeye..

Adaş bu etkinliğe katılacak arkadaşlardan bir kısmının kendi imkanlarıyla geleceğini tahmin ediyorum. Bu nedenle yukarıdaki listeye kendi imkanlarıyla gelecek arkadaşların belirtildiği bir işaret koyarsak servis için daha iyi olur diye düşündüm. bundan sonra katılacak arkadaşlarda eğer ulaşım imkanına sahip değillerse bunu belirtmeleri daha iyi olacaktır. Örneğin ben kendi imkanlarımla geleceğim.

CINCIN ,BENIM YANIMDADA SANIRIM BIR TANE REFAKATCI OLABILIR SEN BENI ÖYLE NOT EDERSEN COK SEVINIRIM

Sevgili oturanboğa, çocuk konusunda bir destek benden :) :) :)

İşitme engelli kızkardeşim ve 2 arkadaşı gelebilir,Cincin ekleyebilirsin canım.Sevgiler...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt