Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 24 Nisan: YAZA MERHABA PARTİSİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selam CinCin nerdeyim ben yokum listede
neyse 77. sıra boş orayada beni yazar mısın lütfen

slm

sevgili oturan boğa demekki ben üye olduğum halde gelmem zorlaşıyor öylemi

OturanBoğa' Alıntı:
Esra, katılımcıların özellikle engelli olması çok

iyi .olacak. Zira sponsorluğumuzu yapan kişiler, engellilere destek vermek amacıyla hareket ediyorlar.
Bununla birlikte, bugün yetkililerle görüşmeyi ve şunu önermeyi umuyorum: Engelli olmayıp, birilerinin arkadaşı olarak gelecek olan kişiler için olabildiğince uygun bir fiyat çıkaralım. Böylece hem etkinliğe katılımı kısıtlamamış hem de sponsorlarımızın iyi niyetini suistimal etmemiş oluruz.

Son başvuru için de net bir bilgi olmamakla birlikte, 20 Nisan Çarşambaya kadar süre tanınabilir gibime geliyor.

24 nisan pazar yaza merhaba

Site üyesisiniz tabi ki geleceksiniz :wink:

Üyler ve onların yakınları elbette gelebilir. :)
Benim yukarıdaki vurgum, 100 kişilik kontenjanımız olduğunu varsaymamızdan dolayıydı. Ama artık 200'e çıktı bu sayı. Bu anlamda siz ve eşiniz gelebilir :)

Wattabe de bulunan (Yada bulunmayan) ses sistemi konusunda cok acil bilgi talep ediyorum.

çok kişi olduk ya ne güzel

Cincin aç kalmayalım :D

Şaka şaka önemli olan yemek değil o gün bir arada olmak :D

çok bir gün olucak bence güzel dostluklar olucak ve hayatta unulmayacak bir gün yaşanacak şimdiden sponsorlara teşekkür ediyorum ve nice böyle günler olması dileğiyle :wink:

Hepimiz, ama özellikle iyi eğitim almış abileri/ablaları, o gün, bu kardeşlerimize iyi birer örnek olacak.

Ben gelmeyeyim abi o zaman kotu ornek olurum. ")

Saygilarimla
n0aX

Christian, sen de tam bu tanıma uyduğun için, gelmen şart! :)

Arkadaşlar Hava muhalefeti nedeniyle geçtiğimiz günlerde iki kez iptal etmek zorunda kaldıgımız paramotor ucuslarımızın yaza merhaba partimiz esnasında gercekleştirilmesi düşünülmektedir. Uçmak isteyen arkadaşlarımızın dikkatine...

Kardeşim uçmasına ucacagız da görüyorsun hesapta olmayan engeller çıkıyor. O günde kar yagarsa hiç şaşırmam yani. Bu nedenle daha diplomatik konuşmak zorunda kalıyorum.Ne olur ne olmaz! :) :)Pilot arkadas yurtdısındaydı bu nedenle henüz yeni konusabildim.O gün için ölüdenizden kalkıp mutlaka gelecek.

Bu mekanda paramotorun kalkabilecegi genişlikte ve uzunlukta alan oldugunu varsayıyorum. Saymalı mıyım??? :)

Ayrıca ses sistemi konusunda hala bir cevap alamadım.

Ve bir ekleme: partimiz profesyonel bir kameramanca banda alınacaktır . Bilginize...

24 nisan yazamerhaba partisi

Bülentcim inşallah hava da bize özenip o gün çok güzel olacak :D

Paramotorun kalkacağı uzunlukda alan mevcut endişe etmeyin :wink:

Pikniğimizin profesyonel biri tarafından kayd edilmesi çok güzel olur,

sağolasın Bülent.

Ses tesisatı konusunda hafta içi en geç perşembeye kadar sana bilgi

vereceğim Bülent merak etme.

buyuk bir aksilik olmadikca ben de geliyorum, gonul isterdi ki max ve derin de gelsin ama neyse...

beni de ekleyin listeye .. ayrica kadikoyden binecegim servise..

arganiszasyona katılım

pikniğe bende katılmak istiyorm cincin servise bahçelievler kadir has ın önünden binicem

CinCin ,
Aktivite görüntülerini ben de rica edeceğim.
CD ortamında 200 adet kadar çoğaltacağım. Aktivite için güzel resimler de çekin ve CD üzerine baskı yapalım. (Resim aile fotosu gibi olursa daha hoş olur inancındayım)

SELAM

SAYILI GÜN TEZ GEÇER DİYOLAR AMA GEÇMİYOR
HER HAFATA SU GİBİ AKARDI CUMA GELİRDİ
BU CUMA Bİ TÜRLÜ GELMİYOR ARKADAŞLAR BEN CUMADAN GELCEM İSTANBULA HEM EŞ DOST ZİYARETİ HEM BAHAR PARTİSİ İKİSİ Bİ ARADA OLCAK HADİ BAKALIM İNŞALLAH HERŞEY GÜZEL OLCAK
CUMARTESİ GECESİ HERKES YASTIĞA BAŞINI KOYDUĞUNDA YARININ GÜZEL GEÇMESİ VE HAVANIN BAHAR HAVASI OLLMASI İÇİN DUA EDERSEK BELKİ YÜCE MEVLA EMEKLERİMİZE ACIRDA BİZE Bİ SÜPRİZ YAPAR YAZ HAVASI OLUR BİZDE FELEKTEN Bİ GÜN ÇALARIZ

Alisamiyen Stadı karşısı - Mecidiyeköy

Bende orada olacağım. :)

Tırtıl seni nereden alayım kardeşim.Eminim sende beni sabırsızlıkla bekliyorsundur. :D

merhaba

arkadaşlar ben annemle gelcem 1 tek degil düzetilmesi istiyom.

ya o degil de istanbul dışından gelen arkadaşlar nerde kalacaklar yer sorunu olan var mı?

Cincin merhaba;
Bende Ali samiyenin önünden servisi kullanacağım.Dahil edersen sevinirim . :D :D

Yemekler, baklavalar, muzlar, çikolatalar, içecekler... yiye yiye patlayacaz :)

Göreceksiniz oturanboğa agopun kör kazı gibi yiyeceğiz içeceğiz vede eğleneceğiz.
:lol:

Yalnız bir tehlikeye dikkatinizi !! çekmek istiyorum.

Hani ilkokul talebeleri bahar pikniğine giderler de o güzel günün sonunda öğretmenler o sevimli yumurcakları toplayıpta arabalara bindiremezler ya hiç biri dönmek istemez ya..

Bizleri dönmeye ikna etmek kolay olamayacak sanırım.

:lol:

gezginkral 'ı elinde çubuk bizleri kovalayarak arabalara bizdirmeye çalıştığını görür gibi oluyorum. :lol:

vallahi ogluma kızıyordum çok heyecanlandıgı için. maşallah buyuklerinin ondan kalır yanı yokmuş:) oglum heyecanla o gunu bekliyor. hem okulundan arkadaşları gelecegi için hem de geziden o kadar bahsettim ki.. yiyecekleri de gorse iş tamam.o gun oglum mide fesadına ugrama inş:)

Kısmet olursa gelmeye çalışacağım.. emeği geçenlere şimdiden teşekkurler..

CİNCİN ABLA ben bu hafta kadıköy TSD derneğindeydim ve tanışmamız oldu onlarla sitemizede üye oldu bazıları ve pikniğimizden haberdarlar bizimle gelebilirlermi kadıköyden en az 20kişi gelebilirler bana biran önce cevap verilirse bende onları bilgilendiricem.
teşekkürler

gezginkral' Alıntı:
Tırtıl seni nereden alayım kardeşim.Eminim sende beni sabırsızlıkla bekliyorsundur. :D

:lol: :lol: Nihahaahha!!! Ben ambulansla geleceğim. Sana lazım olur belki dönüşte :) İyi idman yap hee.. Kar yağmur dinlemem. Usta TOBE KATSUI ile "dört mevsim çimler üzerinde yirmidört kaplan pençeli tırtıl tekniği" ni geliştirdik. Sadece bu teknik ile bile bir kaç kombo hareketle, 8 saniyede 6 zırrhlı mızraklı ve kılıçlı süvariyi deviriyoruz, haberin ola. :)

Heee az daha unutuyordum, Bülent Yılmaz ın keşfettiği "bulutlardan yıldırımla inen ejderha başlı kartal tekniği" nden hiç bahsetmedim bile.. Kısmet olur da paramotor gelirse onu da deneyeceğiz. Nihhhaah :twisted:

Ben k.çekmeceden bineceğim inş.

Gülçin'cim benim yanıma +1 Handan'ı ekleyebilir misin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt