Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 19-28 Ağustos: Alternative Kamp Van...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[size=6]G e l d i i i m.....[/size]

Bu gün geldim arkadaşlar. Van'dan sonra 2 gün ankarada kaldım (sanki yetmezmiş gibi) sonrada istanbula geldim

herkes resimleri sormuş :lol: ,

meraklanın biraz

Benim gibi o yetmezmiş gibi hala gezenler var onlarda dönsün evlerine resimleri koyarlar, biraz daha beklemeniz gerekecek :lol:

EVRENNNN ÇOK SEVİNDİM SENİN ADINA VE DİĞER ARKADAŞLARINDA ZATEN GİTMESEN SANIRIM ÇATLAYACAKTIN İYİ Kİ GİTMİŞSİN :D

AMA AMA

SENİ BURADA SIKI BİR SORGU BEKLİYOR KİMMİŞ BAKALIM BU ÖZEL KİŞİ BAK BİZDE BURADA ÇATLAYACAĞIZZZ

NEYSE ÖĞRENİRİZ HER HALDE :?: :?: :?: :?: :?:

CEVAPLARINI YAKINDAAAAA

BU ARADA RESİM YOK MU RESİMM BAKİİİİM RESİMLERİ GÖRELİM BARİ Dİ Mİİ

SEVGİLİ CİNCİNNNN RESİİİİİİMMM :?:

TEKRAR HOŞGELDİNİZ :D

yarum benim beeee..... :D :lol:

arkadaşlar sallamışsınız van ı.gazetelerden takip ettik sizii.Aslında hiç ümitli değildim bu kamptan.taaaaa Allahın bir van ında ne yapacaklar dedim ama.hiç de öyle olmadı. :shock:
oraları görmek isteği uyandı içimde açıkçası. :)

arkadaşlar dokunmayın evrenime yaaaa :lol: belli değil mi işte
AŞIK OLMUŞ ÇOCUKKKKK

ene :!: evren yoksa conavara mı aşık olmişsen? :lol:

Van gezisine katılıp,sağlık ve neşe içinde dönen tüm arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyorum.
Bende son 2 güne kadar gelecek olanlardanım ama yerime bakacak kişinin son anda işi çıkması nedeni ile gelemedim,süper bir tatil ve kaynaşma olacağını tahmin ediyordum ama kısmet değilmiş arkadaşlarımız anılarını paylaşırlarsa seviniriz sitemizde.Sizleri gün ve gün takip ettim basından ve alternatifcamp ın sitesinden.Yeniden hoşca geldiniz diyorum.

Sami bey
Bende oraya varana kadar sizin geleceğinizi zannediyordum.
gelemeyeceğinizi duyunca üzüldüm tabiki
sizinlede tanışmayı çok isterdik
neyse, kısmet

iyi dileklerin için için teşekkürler
hoşbulduk

Kampta bırcok aktıvıte vardı bunlardan bırısıde ilkyardım derslerıydı.İlkyardım hakkında bılgılerım boylelıkle daha saglamlastı.Ayrıca bunun yanında seramık,fotograf,saba sporu ,yuzme,tırmanma,ingilizce,pusula derslerı vardı bunun yanısıra bırcok oyun oynadık.Kamp goz acıp yumarcasına bıttı.Yeni arkadaslar yenı dostlar elde ettık.

Emegı gecen herkese sonsuz tesekkurler......

Evren;Kampta ilk yardım dersleri verileceğini okumuştum önceden ama sen burda yazınca bir gülmek aldı beni:))))Niyemi?Kardeşim bize H sınıfı ehliyet verilirken bile ilk yardım dersinden sınav olmamıştık devletimizi bu kadar acz içinde beh:)))))

O sınava girmediğin ders motor dersi olmasın sami bey
Çünkü H sınıfı ehliyet almak için trafik ve ilk yardım derlerini geçmek gerekiyor
motordan muafız

Re: 19-28 Ağustos: Alternative Kamp (Van)'a katılmak isteyen

ARKADAŞLAR GERÇEKTEN SÜPER BİR KAMPTI. ÇOK GÜZEL ARKADAŞLIKLAR KURDUK ORADA. BU ORGANİZASYONDA EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİRİM. ARKADAŞLAR KENDİNİZE ÇOK İYİ BAKIN... EN KISA ZAMANDA GÖRÜŞMEK ÜZERE...

HOŞÇAKALIN :lol: :lol: :lol:

Kampla iligili anılar ,izlenimler ve resimler başka bir başlık altında olsa
daha iyi olmazmıydı acaba.

Bu başlık altında sanki kamp hala devam ediyormuş gibi görünüyor.

Saygılar.

Ferit bey

CinCin'in gelmesini bekliyoruz. O hala karadeniz turunda ve resimlerin çok büyük bir bölümüde onda
O gelirse mutlaka yapacaktır

Ferıt abı cunku kamp bıtmedı kalbımızde yasıyor :D

Ebideyen de yasayacak :p

Sevgili arkadaşlar o güzel kampın kalbinizde halen yaşadığını
ve sonsuza kadarda yaşayacağını biliyorum.

Bende kampta yaşadıklarınızın ayrı bir başlık altında
ölümsüzleştirilmesini istiyorum.

:lol:

evren merhaba,ya burda bisden başka kimse yok galiba. öbür arkadaşların sesi çıkmıyor da. :wink:

Böyle güzel bir kampı kaçırmış olmaktan dolayı üzgünüm bu sene olmadı. Ama harika eğlenmişsiniz gerçekten sizin adınıza çok sevindim.

Ayrıca sevgili dostum kankim Evren'ede Allah sabır versin dayanma gücü versin diyorum. Kardeşim benim anlıyorum...

gönül bu bellimi olur :) :oops:

şaka bi yana, umarım seneye katılmak içn fırsatım olur.

Uzun bir aradan sonra mehaba arkadaşlar

Sizlere daha önce yazmak isterdim ama bir çoğunuzun bildiği gibi VAn dan Ordu ya,Ordu dan Samsun a,Samsun dan Ankara ya Ve nihayet İstanbula geldim dün sabah.

Tek kelime ile muhteşem geçen kampımızın tüm katılımcı site üyelerimize teşekkür ediyorum.

Director,ritsoz ve beni Van havaalanında VAn Bedensel Engelliler erneği Başkanı Abidin KASAPOĞLU ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanarak ilk defa kullandıkları engellilere uygun otobüsleri ile kampa ulaştık.Bizi Ercan Tutal ve gönüllüler karşıladı.Ve 10 günlük kampımız başlamış oldu.

Çok güzel dolu dolu geçen bir on gün yaşadık.
Neler yapmadık ki
Sabah sporuna suzi nin ''Günaydınnnnnnn sabah sporrrrr şimdiiiiiiiii'' çağrısıyla koşduk
İngilizce dersin de Van lı arkadaş Kerem in ''Ben de in love'' demesiyle başlayan ben de in love şakası çok keyifli zamanlar geçirdi bu arada Evren de bu furyaya ya katıldı :wink:
İlyas ın ilk yardım dersine olan katılımı görmeye değerdi doğrusu -ki resimlerde göreceksiniz bunu-

Ben en büyük isteğimi yerne getirerek büyük bir heyecanla Van gölüne daldım .O nasıl bir heyecandı allahım yüreğim zor durdu yerinde.Bu daşoışımla Canavarla bir konuşma yaptım .''Sakın arkadaşlarıma dokunma bak sana bu gölü dar ederim'' dedim.Ve gördüğünüz gibi sapasağlam geldik yada en azından bir kalp sızısıyla döndük.

Başda Ercan Tutal -Abidin Kasapoğlu ve Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi öğretim görevlileri olmak üzere Kamp sorumlusu Halil ve tüm gönüllü arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Ah keşke yazı başarımda konuşma başarım kadar olabilseydi de size daha fazla birşeyler yazbilseydim arkadalar :cry:

Campın devamı fotograflarda :)

alternatıve camp büyüsü devam ediyor vanda da bu iş olduysa sanırım ercan bunu uzaydada yapsa olcak yani cincin hoşgeldin

Sevgili oratağımın başarıyla sonuçlandırdığı bir gezi daha.Seninle orada olamadığım için çok üzgünüm o anları sizlerle yaşamak isterdim.Ama tarihlerdeki uyumsuzluktan ben orada olamadım.Antalya gezisi için birimiz kalmalıydık.Orada o güzellikleri heyecanları yaşamak için sadece o anların içinde olmak gerek.O anları yaşayan ve yaşatan herkese teşekkürler.Yepyeni güzel kamplara içinizdeki coşku,heyecan hiç bitmesin.Evren seninde yüreğindeki aşk bitmesin yeşersin. :wink:

EWET ARKADAŞLAR BEN DELİRMEK ÜZEREYİM.GEÇ TANIŞTIM BU SİTEYLE VANDAKİ BİR ETKİNLİĞE NASIL KATILAMADIM EN ÖNEMLİSİ SİZLERLE TANIŞAMADIM.BUNU İÇİN ÇOK ÜZGÜNÜM AMA NASİP DEĞİLMİŞ.NEYSE ARKADAŞLAR ETKİNLİKLERİNİZİN DEVAMINI DİLİYORUM..... :arrow: :arrow:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt