Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 19-28 Ağustos: Alternative Kamp Van...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BENİM İLİM NİYE YOK:::))))

ÇOK OLDUM GALİBA AMA YAZAMADAN EDEMİCEM HERKESİN İSMİNİN YANINDA BULUNDUĞU İL BELİRTİLMİŞ PEKİ BENİM NİYE YOK. BENDE İZMİR' DEN GÜLSÜM. BİRDE BU BAYAN ARKADAŞLAR NERDE LİSTEDE HİÇ YOKLARDA MERAK ETTİM. KIZARA İZMİRDEN BÜYÜK ÇAĞRI YAPIYORUM. HAYDİ KIZLAR VAN' A TATİLE... :D

Gülsüm, engelliler.biz'den 10 kişi gidecek, ama orda da ayrıca grup olacak...
Adının yanına İzmir'i ekliyorum :)

Çok güzel bir haber.Tamda Gaziantepin sıcağından bunalmışken.Beni de listeye eklerseniz sevinirim.Selamlar.

OturanBoğa' Alıntı:
Elbette orada biçok bayan olacak. Bu konuyu sakın dert etme. Hatta Nazmiye de gelecek gibi görünüyor... :)
Kamp tamamen ücretsiz. Tabii özel harcama yapmak isteyenler yanlarında biraz para bulundursunlar.
Herhangi bir evrak gerekmeyecek. Biz, katılımcıların listesini ilgililere yollayacağız...
Kamp alanına ulaşım konusunda herhangi bir düzenleme söz konusu değil. Yani katılımcılar kendi olanaklarıyla kampın yapılacağı yere gidecekler. Bununla birlikte, aynı şehirden gidecek olan arkadaşlarımız burada konuşarak beraber gitme planları yapabilirler.

bu organizasyon dahada büyütülüp 10 kişilik kontenjan yükseltilebilirmi bide gidiş ücretlerinide ordan karşılasalarda daha fazla kişi katılabilse biz garibanız diye kamplara katılamıyacakmıyız yani :)

Nazmiye hanım bizi yedek parça yapmışlar yaa
acaba orijnal miyiz? yan sanayi mi?

Bizim iş yattı galibaa :cry:

arkadaslar beni listeden cikartirmisiniz.Özel islerim nedeniyle gelemiyorum...

iYI EGLENCELER KATILANLARA.......

[size=6]Evetttt arkadaşlar Van Alternatif Camp listemiz dolmuştur.[/size]

[size=6]Listede adı olan arkadaşlar ;[/size]

Ad ve soyad:

Engel durumu ve kullandığı cihaz :

Katıldığı İl:

Tel numarası

Bilgilerinizi bana özel mesaj olarak en kısa zamanda göndermeniz gerekiyor.

Gülsüm merak etme bizim grupda senden başka bayan var.Sana bir sır vereyim sen benimle kalacaksın :wink:

sevgili Cincin arkadaş..kimlik bilgileri istmişsini özel mesaj yazdım ..acaba size ulaştımı..sevgiyle kalın...

Kimlik bilginiz bana ulaşmadı naska,tekrar gönderebilirimisiniz?

Arkadaşlar listede olup büyük şehirlerde yaşayanlar pazar akşamına kadar doğuda yaşayan bir arkadaşımızın çıkmaması halinde kampa katılabileceklerdir.Gelmek isteyen bir arkadaş çıkarsa öncelik kendisine verilecektir.Kırılmaca olmamasını rica ederim

Arkadaşlar Van a hangi ulaşım aracı ile geleceğinizide bana özel mesaj ile bildirebilirisinz.Biletinizi aldığıızda yola çıkış saatinizi ve Van a ulaşacağıız saati de bana bildirmeniz gerekiyor.

sevgili CinCİn arkadaş..kimlik bilglerim aşağıdaki gibidir..sevgiyle kalın..
Ad ve soyad: Nasreddin KAYA

Engel durumu ve kullandığı cihaz :Sol ayakta polio sekeli yeni uzun ayakalı yurume cihazı kullanmaya başladım..(kullanbilsem tabi)kullanmasam arasıra değnek kullanmam gerek
Katıldığı İl: Batman

Tel numarası :0532 387 9320

Evet Sami Bekmez bilgiler bana ulaştı teşekür ederim

Günaydınlar, Arkadaşlar bana yarına kadar kampla ilgili kesin bir cevap verilmesi gerekiyor. Yıllık iznime ayrılıyorum da. Eğer kampa gidecek olursam yarın memleketime gitmem gerekiyor. Pazar günü belli olacağı yazıyor fakat bizim orda internet yok takip edemem. Eğer kampa gitmeyecek olursam hafta içi gideceğim memlekete. Bu arada gitmeyi de çok istiyorum. İlgililerden cevap bekliyorum. Teşekkürler... :)

Gülsüm, evet, sen kesin gideceksin. :) Listedeki herkes KESİN gidecek.

CEVAP BEKLENİYOR

BURDAN CİN CİN ARKADAŞA SESLENİYORUM. YA BUGÜN SİTEDE KİMSE YOK GALİBA SİZE ÖZEL MSJ. GÖNDERDİM FAKAT CEVAP GELMEDİ. ŞİMDİ BEN OTOBÜS BİLETİMİ ALDIM 18 AĞUS.TA İZMİRDEN SAAT 13.00 DE ÇIKIYORUM 19 AĞUSTOS SAAT 15.30 VANDA OLACAKMIŞIM. VANI HİÇ BİLMİYORUM. NERDE İNECEĞİMİ VE NE YAPACAĞIM KONUSUNDA CEVAP BEKLİYORUM BUGÜN İLETİŞİM KURABİLECEĞİM TLF. NUMARASI VEREBİLİRMİSİNİZ. BUGÜN 4 DE GİDİYORUM

GÜLSÜM30, CinCin Antalya'da. O yüzden mesajına cevap yazamamıştır.
Sen telefonunu bana özel mesajla yaz. CinCin geldiğinde ben ona iletirim. O seni arar. Tamam mı?

BEN ŞİMDİ TLF.NUMARAMI ÖZEL MSJ.LA GÖNDERDİM. BİZİM BULUŞMA YERİMİZ NERESİ OLACAK. İRTİBAT KURABİLECEĞİM TLF.NUNUZ YOK MU ACABA. :D

Van Alternativecamp

Değerli Site Yöneticileri

Kamp ile igili başvurları inceledikten sonra benden daha istekli ve gerçekten katılmalarında daha yararlı olacağına inandığım arkadaşların yazılmasının daha uygun olacağını düşünüyorum. Hem de çocuklarımın okul kayıtlarını yaptıracağımdan dolayı 19-28 Ağustos 2005 tarihlerinde Van da düzenlenecek Alternativecamp'a katılamacağım, listeden ismimin silinmesi arz/rica. Başka bir sefere inşallah

katılacaklara iyi eglenceler

karaca

Bülent abi Van kampinda bir kisilik yer varm1s g1b1 gozukuyo...Eger varsa beni tekrar yazarm1s1n.....:)))TABI IS ISTEN GECMEDIYSE:)))

cevab1n1 en k1sa surede bekl1yorum

EYWALLAH ABI BU KAMPA GIDEMESEYDIM ICIMDE KALACAKTI.

BU ARADA KISISEL BILGIMI YOLLADIM CINCIN E .....

Bülent bey;
Kamp van'ın neresinde olacak?Bu konuda bilginiz varmı sizin?

Bilmiyorum. CinCin Antalya^dan gelince, bikaç gün içinde buraya ayzar gerekli bilgileri...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt