Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Engelliler.Biz Organizasyonu] 19-28 Ağustos: Alternative Kamp Van...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[size=6]Kampımız Gevas'taki Genclik Spor Il
Mudurlugu - Genclik Kampın da olacaktır.[/size]

CinCin ben uçakla gideceğim
Yol arkadaşım var mı acaba

ne zaman nerde nasıl gideceğiz

ARKADAŞLAR BİŞEYİ MERAK ETTİM BİZ ORADA YEMEK YAPIP BULAŞIK YIKAMAYACAĞIZ DEĞİLMİ :lol: TATİLE GİDİYORUZ YA O BAKIMDAN SÖYLEDİM... :lol: :lol:

Ne tatili Gülsüm adı üstünde kamp,
Biz orda çalı şırpı tolayacaz kendi yemeğimizi kendimiz pişireceğiz, teknoloji bile kullanmıyacaz. Arta zaman kalıtsa diğer etkinliklere katılacaz :)

Zaten biz konuştuk Benim çamaşırlarımı CinCin yıkayacak
Yemeğide senden yerim artık
:lol: :lol:

Gülsüm, director takılıyor sana.. :) Çok eğleneceksiniz, emin ol.

liste

merhaba cincin arkadaş...listede değişiklik olmuş.. :?:

Sevgili Gelişim Yolcusu

İzmir Aliağa kampıyla ilgili anlattıklarınızı büyük bir heyecanla okudum ve birazdaha sabırsızlığım ve gelme isteğim arttı kampa.

Şimdi iple çekiyorum gideceğim günü

Değerli arkadaşlar...Van kampına katılacak olan arkadaşlarımıza duyrulur...geceleri oralar soğuk olurmuş..ona göre hazırlıklı olmaları konusun da uyarılır...esen kalın... :D :D :D

Sevgili director ve kampa gidecek arkadaşlar...

Çok güzel bir tatil geçireceğinize eminim.. :) Benim yerime de tatil yapın orada.. Çünkü benim yine tatilim geldi.. :D

Sevgiler..

adım ilyas Güneş eğer yer varsa bende katılabilirmiyim Batmandan katılımcı olarak katılmak istiyorum TLF=05374474928 cevabınızı alırsam çok sevinirim

mrb cincin ben İlyas Güneş ben tekerlekli sandalyeliyim ben Vana ancak otobüs gelebilirim Batmandan katılımcı olarak gelecem benim herhangi bir ekstra bir hastalığım yok, ben çalışmıyorum bu sene açıköğretime başlayacağım kamu yönetimi bölümü tercihimde tabiki bir sorun çıkmazsa
sizden geleceğim adresi alırsam ben tek başıma gelirim.Otobüs yoluyla tabiki tabiki şartlarım uygunsa tlf=0537 447 49 28 mail'im ilyasgunes@hotmail.com bu gün saat 5'te mail'imde olacam oradadan merak ettiğin bir şey var bana sorabilirsin tşk edirim beni aranıza aldığınz için

10 günlüğüne gidiyorum, üzülmeyin, ağlamayın :cry: tamam mı? gelecem geri :D Gelince anlatacak çok şey olacak galiba...

:roll: unutmayın bizi

Evet arkadaşlar.................
Cincin ve directörü sabah saat 07:00 da havaalanına bıraktım.
Van'a gitmeleri için
İnşallah van gölü canavarı vemez :lol: :lol: :lol:

(iyi eğlenceler)

Katılımcılara iyi tatiller ,iyi eğlenceler.

Güle güle gidiniz, güle güle geliniz.

HERKESE İYİ TATİLLERRRRRRRRRRRRRRR

EVRENCİMMM...İYİ EĞLEN SENİ ÖZLEYECEĞİZZZZ :cry:

HA BU ARADA EVRENN.UFACIK TEFECİK BİŞİYSİN.SAKIN CANAVARA YEM NEYİN OLMAYASIN.GERÇİ SEN ONUN DİŞİNİN KOVUĞUNA BİLEM YETMEZSİN YA ihihiii ihihiii =))))
:lol: :lol: :lol:

Gamzecim ben de gülsümü bıraktım servise öğlen.Otobüsle gidiyor.
Resimleri merakla bekliyorummm... :D

ben 15sene siirte kaldim.bende gelmek istiyorum.oraya benim gelmem kesinlikle sart

Esat bey geç kaldınız malesef.Günler önce bunun duyurusunu burada yaptık.Artık bir dahaki kampa.Siz Antalyadaki gezimize gelin.Sanırım zaten Antalya'da yaşıyorsunuz. :wink:

evet eveeettt...19 ağustos ta geldi arkadaşlar.. sanırım bu son mesajım olacak...cunku yarın sabah erkenden yolla cıkacam...şimdiden tüm katılımcılara iyi tatiller dilerim...selametle gidin...selametle dönün....Kamptan dönünceye kadar tüm üye arkadaşlar selam ve saygılar...sizde mutlu olun..mutlu kalın...

evet evettt..harika bir kamp geçirdik...hayal edemiyeceğimiz kadar .. :) :D :)

KAMPTAN İLK İZLENİMLER GELMEYE BAŞLADI SEVİNDİM NASKA SENİN ADINA BU ARADA EVRENDEN SES YOK
EVREN HAYATTA MISINNNNNNNN :?: :D

Kamp tek kelime ILE superdi.Benim icin en onemlisi cok ozel arkadaslar

elde ettim.Iclerinden biri var ki...................???????????

Evren, ben bu "?????"lardan aşk kokusu alıyorum..? :)

:) yorum yok güzel bi cevap olmuş, belli güzel geçmiş
????? Resim yok muuuu
:lol:

evren...bak hele :):):)

ama ne yufka yürekli güzel insalardı...anlıyacağınız kamp tarihi boyunca sanki rüyadaydık..eve geldiğimizde uyanmış gibiydim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt