Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli biri olarak lig maçlarına ücretsiz girebilir miyim?

DüşünürBilir

12 Nisanda saat 10:00 da açılıyor .
Sitenin tasarımı değişmiş bulamadım.
Eski halinde ana sayfada engelli taraftarlarımız için bilet formu çıkıyordu.Bu form her gün çıkıyordu ama maçları seçemediğinden aktif olmuyordu.Sadece maçtan 2 gün önce saat 10da maç aktif olarak gözüktügünden başvuruda bulunabiliyorduk.
Sitenin yeni halini iyice arastırayım , buradan yine haberleşiriz.

Bazen aynı anda 2 arkadas basvuruyoduk, ikimize birden çıktığıda oluyordu, bana çıkıp ona çıkmadıgı zamanda oluyordu.Tamamen şans işi.

Maç bitimindeki stadyumun boşaltılması ve kalabalıgın dağılmasını iyice düşün derim.Çünkü itiş kakış oluyor.Hatta maç oynanırken bile maç heyacanından olsa gerek engelli tribününe gelen çok kişi oluyor

Kart veya Seri No:

Buraya passolig kartınmı
Yoksa
Engelli kimlik kartınmı nosu yazılıyor
Arkadaşlar lütfen bilgi veriniz teşekkür ederim
OĞUZATAY

Son düzenleme:
para verip pasolığ aldık kerri ne ugrasacan get onunla gir.

Zorro Karaborsa var tabii! Ama engelli bileti satılamaz, devredilemez!

ENGELLİ TARAFTARLARIMIZIN VE GAZİLERİMİZİN BİLGİSİNE

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde oynanacak 2018-2019 Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakaları öncesi Engelli ve Gazilerimizin, e-bilet kapsamında passolig kartlarına bilet yüklemesi yapmaları gerekmektedir. www.fenerbahce.org resmi sitemiz üzerinden kartlarına yükleme yapan engelli ve gazilerimiz, maç günü engelli giriş turnikesinden passolig kartlarını okutarak giriş yapabileceklerdir.

Müsabakadan iki gün önce engelli taraftarlarımız resmi sitemiz üzerinden kendilerine ait olan formları doldurarak passolig kartlarına maç biletlerini yükletebileceklerdir. Engelli taraftarlarımız, doldurmaları gereken formlara sahamızda oynayacağımız her maçtan 2 gün önce saat 10.00'da https://fenerbahce.org/taraftar/fenerbahce-engelli-bilet-basvuru-formu resmi sitemiz üzerinden ulaşabilecekler.

Müsabaka günü engelli taraftarlarımız ile gazilerimizin kimlik kartlarını (Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından almış oldukları kartları) yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Maç girişi esnasında engelli ve gazi taraftarlarımızın belgeleri kontrol edilecektir.

Stadyumumuzda engelli, gazi ve refakatçi taraftarlarımız için 240 kişilik kontenjanımız mevcut olup bilet yüklemesi gerçekleşen engelli taraftarlarımız ve refakatçileri hiçbir şekilde biletlerini transfer edemezler.
Değerli taraftarlarımızın göstereceği anlayış ve duyarlılığa şimdiden teşekkür ederiz.

Fenerbahçe Spor Kulübü
Stadyum Yönetimi

Engelli bilet başvurusu nasıl yapılır?
www.fenerbahce.org resmi web sitemizin ana sayfasında aşağıda yer alan görselde ok işaretiyle gösterilen “Engelli Taraftar Bilet Başvuru Formu” kartına tıklayınız.

Ya da www.fenerbahce.org resmi web sitemizin ana sayfasında yukarıdaki “TARAFTAR” butonunun altında çıkan “Fenerbahçe Engelli Bilet al” sekmesine tıklayınız.

Açılan sayfada aşağı bölümde yer alan başvuru formunu ve eğer istiyorsanız refakatçi bilgilerini doldurunuz ve maçın oynanacağı tarihten 2 gün önce saat 10.00’da aktif olacak “GÖNDER” butonuna tıklayınız.

Son düzenleme:
Bide fenerol kampanyası çıktı 😕

Gönder butonu aktif olmadımı hala @DüşünürBilir 😊
Olunca buraya haber ver bana ne olur

@OĞUZATAY ben bunu neden aldım
Bı işe yaramaz çokluk olunca

Bilseydim Ankaragücü alırdım o her zaman açık olur

Zorro çoklukla azlıkla alakası yok! Bilet çıkarsa gidersin! Hepsine(tüm takımların maçlarına) kullanabilmen için kredi kartlı passolig alman lazımdı!

Son düzenleme:
WqjjdP.png

Selamunaleyküm değerli forum arkadaşlarım hayırlı nurlu cumalar :)

OĞUZATAY

İlk ben başvurmuşumdur sabah erken saatten beri deniyorum sekiz buçukta açtılar 1 2 saat içinde passolig sms gelirse bilet çıkmış demektir sabredip göreceğiz çıkmazsa da yapacak bir şey yok yani çok kasmıyorum :)
Bir Kastamonu Atasözü şöyle der; GELÜSE GELÜ GELMEZSE GENDÜ BÜLÜ :)

BILET BILGILERINIZ ETKINLIK: Fenerbahce A.S. - Galatasaray A.S. TARIH: 14/04/2019 19:00 MEKAN: Ulker Stadyumu Fenerbahce Sukru Saracoglu Spor Kompleksi TRIBUN: SPOR TOTO TRIBUNU BLOK: SPOR TOTO TRIBUNU L BLOK ENGELLI SIRA: 2 KOLTUK: 2 KAPI: 19E B002
[emoji120][emoji4]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

DüşünürBilir

Tebrikler iyi seyirler.Tam kalenin arkası olması lazım.Stada girerken hiç sıkıntı yok ben hep dereagzının ordan fenerium bitişiğinden giriyorum.Ama maç bittikten sonra en güzeli otur bekle herkes dagıldıktan sonra çıkarsın.
Benim başvuruda sistem kitlendi maaselef.

arizona

Teşekkür ederim İnşAllah sanada trabzon maçına çıkar Pazar günü sabahın erken saatlerinde Kadıköy'de kahvaltı yaparak başlamayı düşünüyorum Kadıköy bekle beni :D 5 sene önce Bursa maçına gitmiştim engelli olmadan önce biletler tükendiği için girememiştim yani ilk defa gideceğim oda Galatasaray maçı atmosferi şimdiden hissediyorum açıkcası inşAllah güzel bir sonuçla sağ selamet girdiğim gibi ayrılırım stad'dan.

DüşünürBilir

Hayırlı olsun 😢
Şaka yaptım bir an kusura bakmayın lütfen yanlış anlamayınız
Zorla giriş olur mu
İnşallah kazanır FB 👏

Üst Alt