Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli biri olarak lig maçlarına ücretsiz girebilir miyim?

peki bedensel engellimi olmak laım başbakanlık özüürlü kartım olsa? ben işitme engelliyim gire bilirmiyim kartımla?

ben başbakanlık özürlü kimlik kartımla bugüne kadar çok maça girdim muzo... 3-0'lık PSV maçını halen unutamam.. :)

kart varsa özür grubuna bakılmaksızın ücretsiz girebilirsin.. müjdemi isterim.. :)

Uzun zamandır maça gitmiyorum ama 6 Kasım'daki FB-GS maçını staddan izleyenlerdenim. Ben de o maçı unutmayı çok denedim ama olmuyor olmuyor...:D

cicikıs
o maç yüzyıl geçse de unutulur mu yaw... :)
tarih her daim o maçı yazacak...
ne mutlu size ki tarihe geçmiş bir maçı stattan izleyen şanslılardan olmuşsunuz... :D

Avni abi geçmişe takılı kalmak iyi değildir,insanın önüne bakması gerekir....

Türkiyenin ilk ve tek avrupa kupası sahibi takımı 6-0 yenmek olağanüstü bi başarı tabi..

Anti ustad ciddimi yaw benim kart var abi.. pekiözel bir trübünümü var. yoksa normal kale arkasımı?

Avni abi geçmişe takılı kalmak iyi değildir,insanın önüne bakması gerekir....

Hiç de bilee geçmişini unutursan tekerrür eder. :D Unutmamak hep ibret almak lazım.:D

cicikıs
o maç yüzyıl geçse de unutulur mu yaw...
tarih her daim o maçı yazacak...
ne mutlu size ki tarihe geçmiş bir maçı stattan izleyen şanslılardan olmuşsunuz...

Bak o maçtan sonra şöyle bi tezaurat çıkmıştı. " 6 tane atılır mı? beeeee Ohaaaaa Fenerbahçeeeee, yazık değilmi ii.....nelereeeeeee Ohaaa Feherbahçeeee":D Ahh ah ne günlerdi.:D

Anti ustad ciddimi yaw benim kart var abi.. pekiözel bir trübünümü var. yoksa normal kale arkasımı?

Muzo Şükrü'ye gitceksen kale arkası.

evet muzo, cicikıs'ın da dediği gibi kadıköy şükrü saracoğlu stadında kale arkasındaki tribüne alıyorlar... diğerlerinde hangi tribün bilmiyorum.. ama kesin ücretsiz girebiliyorsun...

haklısın hasan hocam... ama arada bir anımsanınca nüktedan şeylere konu oluyor.. mazur gör.. :)

benim özurlu kımlık kartım var butun bjk maclarına refaktcımle bırlıkte gırebılıyorum

maçlara giebilirsiniz ama belirli kontenjan var, o kentanjan dolduğunda daha fazlasını almıyorlar. maçta engelli giriş kapıları var oraya gideceksin ve maçtan en az 5 saat önce orada olun... ben sürekli fb maçlarına gidiyorum ve müthiş bir yoğunluuk oluyor diğer takımları bilmiyorum aynı yoğunluk varmıdır yokmudur..

Beşiktaş'ın macına 4 engelli arkadaşım beraber gittiklerinde ,kartlarına gerek duymadan girebilmişler .bu arkadaşlarım sadece 1'i bedensel engelli diğerlerinin kronik rahatsızlıkları vardı. Yani bu biraz şans işi,işgüzar bir görevliye rastlamazsan refakatci bile maça sokabiliyormuşsun..

Başbakanlık özürlü kartları olanlar maçlara rahatça girebilirler.Çok önemli maçlarda biraz erken gitmekte fayda var.Fenerhçe'nin geçen sezonun son maçına 3 saaat önceden gitmeme rağmen girememiştim ama bu sezonki yongboys maçında erken gitmemize gerek yokmuş rahatça girebildik.Fenerbaçe yoğunluğa göre 200 veya 300 kişilk kontenjan ayırıyor.

merhaba benim kartım aile ve sosyal politikalar bakanlığı kartı mac girebilimiyim galatasaray maclarına

gecen sene özürlü kimlik kartımla tt arenadaki gs bjk macına gitmiştim.atmosfer harikaydı :)

bu sene olimpiyata beşiktaş maçlarına ücretsiz girebilen var mı? Pazar günü bursa maçına gitmek istiyorum ama hiçbir bilgi yok internette eğer ücretsiz giren arkadaşlar varsa prosedür nasıl yazabilir mi? direk gitsek ücretsiz alınıyor muyuz?

slm arkadaşlar bu başbakanlık kartı nasıl alabiriz ve nereden

Bugün beşiktaşı aradım aldığım bilgi şu:özürlü kartı ile gidip kartı güvenliğe gösterip giriş yapılıyormuş eğer tekerlekli sandalye varsa rekatçi zorunluymuş

arkadaşlar geçen sene 1. devrede Ankara 19 Mayıs stadına gençlerbirliği Galatasaray maçına gittim ama stad yönetimi ben ve diğer engellileri içeri almadı tepkimizi gösterirken utanmadan üzerimize çevik kuvvet polislerini saldılar bizi oradan uzaklaştırdılar üzülerek evime geri döndüm hükümetimiz o kadar yasa çıkarıyorlar ama stad yönetimleri ya da özel güvenlik müdürleri kafalarına göre yasa çıkartıp kendileri uyguluyorlar yani her zaman stadlara giremiyoruz size yemin ederim bu olayları yaşadım Allah'tan engelliyizde copla vurmadılar bize...

5 yaşındaki %91 engelli oğlumu istanbuldaki maçlara ücretsiz götürebilirmiyim. ben refakatçi olarak girebilirmiyim. kart çıkarmam zorunlumu. yoksa hastaneden aldığım engelli raporu yeterli olur mu. Beşiktaş hastası evde maçları kaçırmıyor.

Hocam stad müdürüyle şimdi konuştum % 50 engelli ve üstü Raporu olanı alıyorlar ücretsiz yalnız eğer tekerlekli sandalye kullanıyorsa refakatçi alıyorlarmış. Olimpiyat Stadı için e kapısı varmış engelli Girişi ordaki güvenliğe engelli kartını göstermen gerekiyormuş. Aynı uygulama kasımpaşa Stadı'nda da geçerlidir. Yardımcı olduyysam ne mutlu götürürebilirsniz inşallah kardeşimizi bir maçımızı izlesin

galatasaray beşiktaş

Merhaba ben maca gitmeyi dusunuyorumda engelli oldugum icin ucretsiz girebiliyor muyum??bilgisi olan var mi??

bence hiç gitme aşağıda duruyorsun hiçbirşey göremiyorsun tribunler sağlamlara göre onlar güzel izliyorlar maçları ben çocukken gittim de hiçbirşey anlamadım izledğim maçtan

yeni yapılan arena stadı dahi rezillik diz boyu.normal insanlar sürekli ayakta izliyor sen hiçbirşey göremiyorsun sahanın %40 lık bölümünü görebiliyorsun.madem tekerlekli sandalye için yer yapıyorsunuz 30-40 cm yüksek yaparsın demi düşünmek gerek.

bir de galatasaray macları için engelli biletlerine internetten başvuruyorsun onda da formu ilk dolduranlara veriyorlar önemli olan bilet forumlarını ne zaman yayınlayacaklarını söylemiyorlar (tabi yakını değilsin ).en adaletlisi kura ile olur.gecen hafta maca giren,bu hafta da başvursa öncelik daha önce giremeyen engelli için olmalı.zır saçmalık

ben fenerbahçeli olarak kadıköyde oynanacak maçtan 2 gün önce staddan gidip biletini alıyorsun.maça ücretsiz girebiliyorsun.sadece başbakanlık özürlü kartı geçiyor.

Başbakanlık özürlü kimlik kartım var ve bu kartta özürlü oranım %58 yazıyor. Geçen sezon İzmir’de oynanan Elazığspor-Fenerbahçe maçı için gitmeyi denedim olmaz dediler! Sadece tekerlekli sandalyeli engelliler için olabiliyormuş demişlerdi bir de! İzmir’de bu uygulama ya yok veya adam gibi uygulanmıyor sanırım.

ben kadıköydeki maçlara gidiyorum % 40 raporum var.deplasmanları bilmiyorum.

Üst Alt