Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Engelli biri olarak lig maçlarına ücretsiz girebilir miyim?

arizona

Atmosfer Olağanüstü çok iyiydi her maç için başvuru yapmayı planlıyorum yalnız hakemlerin verdiği kararlara tribünden atlamamak için zor tutuyor insan kendini ve Televizyon'dan izleyemediğin bir sürü olaya şahitlik ediyorsun mesela maç başlamadan önce gs ısınırken muslera önümde ki kaledeydi belhanda onyekuru ve diagne topu bilerek kaleye atmak yerine kale arksında ki taraftarlara yani bize atıyordu en ilginç gözlemlediğim bu kadar karaktersiz futbolcuların olmasıydı giriş çıkışlarda erken gittiğim için zorlanmadım başka sorularınız varsa cevaplayabilirim..

https://i.hizliresim.com/OvPOp3.jpg
https://i.hizliresim.com/al6Rbd.jpg

Arkadaslar ben galatasaray genclerbirligi macina bilet hakki kazandim..aslinda refakatciye ihtiyacim yok..ama yanimda bir refakatci gotursem maca alinirmi

Merhabalar Arkadaşlar,

Konu hakkında güncel bilgileri paylaşır mısınız. İstanbul da istenilen maça gidilebilir mi? başkanlıktan verilen kart ile. Yoksa gitmeden önce ön kayıt gibi bir şey yapmak mı gerekiyor. Bir diğer sorumda ben %40 ortopedik engelli olarak desteğe ihtiyacım yok direk kendim de gidebilirim ama eğer ki yanımda refakatçı hakkım varsa 13 yaşında ki oğlumu götürebilir miyim. (yerebatan sarnıcı ve dolmabahçe sarayına direk refakatçı olarak çocuklarım dan bir tanesi gelebiliyordu.) Bu futbol olduğu için şartlar değişik olabilir düşüncesi ile sormak istedim.

bilgiler için şimdiden teşekkürler ederim.

celik

1.evet maçlardan belli süre önce engelli talep formu açılıyor onu dolduruyorsunuz her kulübün ki farklı oluyor kulüp sitelerinden detaylı bilgi alabilirsin
2.engelli kimlik kartın refakatçili ise form doldururken refakatçi seçip onunda bilgilerini giriyorsun
3.en önemlisi takımınızın maçını izleyebilmek için kulüp logolu passoliginizin olması gerekiyor

merhaba,

Beşiktaş maçlarına engelli vatandaşlar şu şekilde girebiliyor değişmedi ise prosedür. maça girmek için kulübe başvuru yapıyorsun. başvuranlar arasında yapılan kurada ismin çıkar ise girebiliyorsun. benim kombinem var her maç oradayım :)

celik
Merhabalar. İlk defa passolig baaşvurusu yapıp geçici passolig ile engelli bileti alabilir miyiz?
Sitedeki açıklamada Fenerbahçe logolu passolig kartı olma zorunluluğu var.

Üst Alt