Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS/KURA tercih sonuçları 20 Mayıs şovuyla açıklanacak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Show ne zaman başlıycak haberlerde hiç bir şey bahsetmedi varmı biyerden duyumunuz başbakan cumhurbaşkanı kuraya katılacak diye..

Saat 10:30 da kuralar cekilecek. Daha sonra atamalar yapilacak. Gecen sefer de aynisi olmustu yanilmiyorsam. Muhtemelen saat 3 gibi ogrenmis oluruz sonuclari.

Hakkimizda hayirlisi olsun arkadaslar aciklandiginda buraya yazarsak gormeyenler bilmeyenlerde burdan gorebilir

sonuçlar açıklandımı

Arkadaşlar herkes nerdede bu ne ruhsuzluk herkes uyuyormu :)

Açıklanmadı f5 yapmaktan ciğerim soldu tuş çürüdü ama hala tık yok :D :D

ÖSYM nin sitesinde EKPS Atamama Sonuçları ve Kura Sonuçları ...?

ÖSYM nin sitesini günlerdir haftalardır takip ediyorum EKPS Atamama Sonuçlarının bugün yada başka bir gün açıklanacağı ile ilgili tek bir haber yada açıklama yok "eğer bu gün açıklanacaksa ne oluyor bu ösym ye sorusu geliyor insanı aklına "

Tvler canli vermiyor mu bunu kacta bitecek kura cekimleri

8920 engelli kardeşim kamuda istikdam edilecek davutoğlu konuşmasını bitirse bitmiyor

daha çok konuşur o gövde gösterisi işte naparsın adamlar sow yapmaktan başka bişi bilmiyor

Arkadaş bu kadar insana işkence çektirmekten ne anlıyorsunuz ya alt tarafı bir hiç bir kadroya yerleşemediniz yazısı görecez bu kadar işkenceye ne gerek var.

Az saygılı ve sabırlı olun hak eden hak ettiği yere gelir er yada geç..

ne acaip insanlarsınız. eskiden bizi adam yerine koyan mı vardı. varlığımızdan haberi olan mı vardı.
çalışıp kendi paranı kazanacaksın seni nerden nereye getiren devlete laf atıyosun. anlayana

zülalim, katılıyorum sana böyle düşünenleri götüreceksin o eski günlere anlayacaklar şowun nasıl yapıldığını.

ne acaip insanlarsınız. eskiden bizi adam yerine koyan mı vardı. varlığımızdan haberi olan mı vardı.
çalışıp kendi paranı kazanacaksın seni nerden nereye getiren devlete laf atıyosun. anlayana

ben zaten çalışıp kendi paramı kazanıyorum onların bana yaptığı bişi yok onlar yokkende çalışıyordum varkende çalışıyorum ne artısı oldu bana allahın koyunları embesiller

Hemen aşşağalama hemen saygısızlık çok demokrat ve saygılı bir koyunsun tebrikler..

Atanan arkadaşları tebrik ederim yeni görevlerinde başarılar Allah utandırmasın..

kimin koyun olduğu belli unutmadık cumhurbaşkanınızın vatandaşa ne dediklerini ananıda al git,soma da ölen madenciler bir sene oldu hiç bir devlet adamından anma töreni görmedik bumu vatandaşı düşünmek onlar anca kendilerini düşünür

Olayı çarpıtma arkadaşım güzel bir olayı bile siyasete bağlıyorsun insanlara hakaret ediyorsun..

Çalışıyorsun Ekmeğiini kazanıyorsn bu mutluluğu başka engelli arkadaşlarmızda yaşayacak fenamı.

Ne zaman seçimler yaklaşsa bazı insanlar bazı insanlara "koyun" diyor, sonra seçim günü geliyor ve o bazı insanlar diğer bazı insanları hiç kırmıyor...
Anlayana..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt