Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS/KURA tercih sonuçları 20 Mayıs şovuyla açıklanacak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
devletin güzel şeyler yaptığına karşılık bunlarıda yaptığını unutturmamak için söyledim sadece

Bakalım sonuçlar açıklandığında, forumda yayagara yapıp "zaten yerleşen yerleşti biz boşuna bekliyoruz, yerleşmek için dayın amcan olması lazım" deyip yerleşen arkadaşlar delikanlı gibi çıkıp özür dileyecekler mi..??

televizyon izlemiyorsun sanırım somadaki vatandaşlar cıkmış bizi unuttular diyor
daha dün erbakanın fetullahın yalakası olmuş adam tayyip şimdi onları kötülüyor bunları da unutmadık
televizyona çıktığı günler fettulah efendi hocamızın yolundan gidiyoruz dedikleri lafları

Devlet yöneticilerini sevmek, saygı göstermek yandaşlık/yalakalık,
Devlet yöneticilerine küfür etmek, hakaret etmek özgürlük oluyor değil mi?
Ne iktidar yanlısı arkadaşlar muhalefete,
Ne de muhalefet yanlısı arkadaşlar iktidara küfretmeden tartışmak çok mu zor?

Ne kadar çok allangirli küfür edilirse, o kadar çok özgür veya demokratik mi olur yahu!
Sıkıyorsa gidin yüzüne söyleyin bu yazdıklarınızı ( Her iki taraf için)

konular her fırsatta nerelerden nereye geliyor yaw :D BİRİLERİNİN SADECE KÖTÜ YADA SADECE İYİ YANLARINI GÖSTEREN DAHA DOĞRUSU SAVUNAN İSANLARLA BİRŞEY TARTIŞILMAZ ZATEN BÖYLE KİŞİLER HİÇ BİRŞEYİ KABUL ETMEZ GÖRMEK İSTEYENE GÜZELLİKLERDE ÇİRKİNLİKLERDE AYAN BEYAN ORTADA SİZLER MERAK ETMEYİN KARŞITI OLDUĞUNUZ PARTİLERİN YALIŞLIKLARINI VE TARAFI OLDUKLARINIZIN GÜZELLİKLERİNİ SÖYLEYECEĞİNİZE ŞURDAKİ YANLIŞI KONUŞUN SAAT ÖĞLE BİRE GELİYOR HALA SONUÇLAR ORTADA YOK REKLAM KOKAN KONUŞMALAR YAPILIYOR

slm yunus ben gecen sene kuraya gırmıştım kazanamadım bu sene neyın kurasını yaptılar anlamadım,ösym,baktım hıç kuradan bahsetmıyordu,cvp yazarsan sevınırım acaba

o zaman sıkıntın ne laf atmak mıi ,nsanları kışkırtmak mı.
ben koyun değilim. görebiliyorum . ulkem vatanım nerden nereye geldi farkındayım. sizin gibi insanlara çok üzülüyorum .ben vatanımı seviyorum ve gelinen durumu (alkışlıyorum).

o zaman sıkıntın ne laf atmak mıi ,nsanları kışkırtmak mı.
ben koyun değilim. görebiliyorum . ulkem vatanım nerden nereye geldi farkındayım. sizin gibi insanlara çok üzülüyorum .ben vatanımı seviyorum ve gelinen durumu (alkışlıyorum).

Milletçe mi alkışlıyorsun?😁😁😁

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt