Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS/KURA tercih sonuçları 20 Mayıs şovuyla açıklanacak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ersin snıava girmedın sanırım demi kura ila atanacaksın

peki ösym daha sonuç açıklamadı buna nerden ulaştın acaba

ya kura çekildi sisteme yüklenirken bir boşlukdan dolayı girmiş olabilir

dün öğleden bu yana tekrar bakmak için uğraşıyorum girmiyo sisteme

yok kardeş bunda vardır bir yanlışlık derler mutlaka yarın belli olur zaten bu 5.yıl benim hala giremedik bir kuruma

peki ersin tercihlerinde varmıydı orası varsa yanlışlık yok bence kardeşim

Gerçekse çok iyi fakat fake ise ÖSYM dava açıp hak mahrumiyetinize sebep olabilir.

RigeL yanlışlık olmaması imkansız, kurada öyle bir kadro yok. Sınavla dahi olsa hizmetli kadrosu değil memur kadrosu.

Normalde sonuç ekranında adayın fotoğrafı da bulunur. Bu ekran görüntüsünde fotoğraf da yok. Kura ile girenlerin sonuç ekranında fotoğraf olmuyor da benim mi haberim yok..

Peki şu ihtimali düşünen neden yok: ersin arkadaş yanlışlıkla liseden tercih yapmşsa, gerçi öyle bile olsa klavuzda memur kadrosu iken hizmetliye nasıl dönüyor o kadro? Bence fotoşop gibi bir olay olabilir bu gibime geliyor.

Tercihler içinde çankırı var resim olmuyo sonuçların yazdığı yerde benim ösym sayfamda orta okul diye yazıyo zaten ben tercih yaparken ilköğretim orta okul tablosundan yaptım

Çok enteresan bir durum olmuş bu baya kafa karıştırıcı:/

Lise hizmetli kadrosuna geçermi arkadaşlar memur kadrosu olmazmı lise

Ama burdakileri duyunca benim umudum kalmadı açıkca çünki çok çelişki var bu doğru olsa bile yanlışlıkla olmuş der buna ösym zaten yarın bu büyük bir ihtimalle hiç bir kadroya yerleştirilemediniz olucakttır

Cimcimee

cimcime nerden okudun bi link atarmısın..

20 Mayıs'ta 8.920 Kadroya Atama Yapılacak

Lise hizmetli kadrosuna geçermi arkadaşlar memur kadrosu olmazmı lise

Ama burdakileri duyunca benim umudum kalmadı açıkca çünki çok çelişki var bu doğru olsa bile yanlışlıkla olmuş der buna ösym zaten yarın bu büyük bir ihtimalle hiç bir kadroya yerleştirilemediniz olucakttır

Bu görüntü elindeyse tarih saat şeklinde sende kaderine razi olma ozaman hakkını ara böyle bir yanlışlık olamaz olmamalı. Neden bu kadar çabuk pes ettin anlamadım. Madem doğru gözünle gördün ekran görüntüsünü de aldın düş bu işin peşine...

Tercihlerde yanlış olmuş arkadaşlar sizin anlıcanız kura hakkım yanmış oldu

ersın kardes buyuk bır ıhtımal sıstemsel bı hata olmustur bence tercıhlerınde bı sorun olmaz yarın acıklancak artık bakalım ınsallah atanmıssındır bende oyle

merhaba arkadaslar yarın buyuk gun herkesın kader anı benımde kura usulu katıldım bırsey sorcam atanamazsam kı o cok yuksek bır ıhtımal bana sonra cok sıkıntı oluyor kendımı oldurcek dereceye gelıyom ne yapmam lazım psıkıyatrıye gıtmemmı lazım tekrar bu sıkıntıyı atlatmak ıcın sonuclara bakmak bıle ıstemıyom ya :(

Fazla hayellere kapılma bide kendini serbest bırak kafana kepten başkasına takma benim sözümü dinle psikiyatr a istiyorsan gidebilirsin gönlünü ferah tut yeter ....

2015 ekpss kim kaç puanla nereye yerleşti?

2015 ekpss kim kaç puanla nereye yerleşti

ARKADAŞLAR AZ BİR ZAMAN KALDI YARIN AÇIKLANIYO KİM KAÇ PUANLA NERYE YERLEŞTİ ARTIK KONUMUZ BU OLSUN HERKESİN HAKKINDA HAYIRLISI OLSUN

Ben 78.355 puan aldim lise duzeyi ama yerlesecegimi hic ama hic sanmiyorum oyuzden bakmama bile gerek yok :)

allahtan umut kesilmez puanımız aynıymış hayırlısı varsa kısmette olur benımde pek yok ama :)

Ayninyerleri yazmamisizdir umarim ozaman haha:)) hayirlisi evet can cikmadikca umut kesilmez dimi sadece can cekisir insan:)

hepsi meb ti tercihlerimin ilk yakın çevrem akdeniz sonra karadeniz marmara ve doğu öyle :)

Ben simdiden yazayuimm HHER HANGI BIR KADROYA YERLESEMEDINIZ

E-kpss 2015 20 mayis

Arkadaslar e kpss tercih sonuclari 20 mayis diye duymustum yarin aciklanir mi? Bilgisi olan var mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt