Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

EKPSS/KURA tercih sonuçları 20 Mayıs şovuyla açıklanacak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
benımkı kura ya cok psıkolıjım alt ust oldu ya cıkmasa dıye kendı kendımı yıyom

1568. sıradayım 5 kimyager kadrosu var kimyagerde sıralamam 16. umarım bu sefer atanırım.....

akpli olupta araya adam sokup başkasının hakkını yiyen varsa bu dünyayı bilemem ama öbür tarafta cennete girmesi zor ne diyor yaradan kul hakkıyla karşıma gelmeyin.
cahıl surusu bunlar anlamazlar.
HEPSININ CANI CEHENNEME.

Boş verin arkadaşlar hakkımızla atana biliyorsak atanırız.hakkımız yenirse elbetteki biryerden bir şekilde çıkar.Allaha şükür hiç bir partinin örgütün kişinin tetikçisi köpeği ayakçısı şamr oğlanı yalakası değiliz(düzgün dürüst insanlar)sadece söyleyeceğimiz çalana çırpana yolsuzluk yapana adam kayırana görevini yapmayana kötüye kullanana lanet okuyup dostumuzu düşmanımızı iyi tanıyacağız okadar

atanan atandı zaten anlamadınız mı? geriye gösteriş kısmı kaldı. bizde çook bekleriz böyle daha. o kadar uzun süre ne için beklendi sanıyosunuz.

Konu: EKPSS/KURA tercih sonuçları 20 Mayıs şovuyla açıklanacak!
Yapılan yorumlar saçma sapan
Ben sadece şunu isterim belki atanırız belki atanamayız ancak 2015 yılı içinde ikinci bi yerleştirme ne gündemde nede yerleştirme takviminde yok peki bunun için ne yapılabilir asıl konu bu olmalı
Muhabbete bak ya yok şu parti yok bu adam züğürdün çenesi yorulmamış daha

20 Mayıs 2015 Çarşamba günü açıklanacak..

arkadaşlar bu sabah ösym.nin sitesine girdim bakayım diye ben engelli kurasına göre tercih yaptım sonuçlara baktım ve şu ile şu bakanlığa yerleştirildiniz diye çıktı.bunlar ayın 20.de açıklanacak demişlerdi öğlen tekrar bakmak istedim sayfada çalışma var dedi bu nasıl olur.sizce yanlışlıklamı olmuştur

buraya da koyar mısınız ekran görüntüsünü

ersın ınsallah atanmıssındır kura usulumu katılmıstın bana gene bırsey cıkmıcak gıbı ınsallah banada cıkmıstır

ıınankı sonuclara bakmak ıstemıyom ya her hangı bır kadroya yerlesemedınız yazını gelınce 2 ay kendıme gelemeyım sıkıntdan allahım yardım et

yüklemeye çalıştım ama yükleyenedim hiç resim yüklemedim buraya bilmiyorum nasıl olduğunu

Kesin belli olmuş bugün. Çarşamba günü saat 10 da kuralar açıklanmaya başlayacakmış. Bu demek oluyor ki tercihlerde ozaman açıklanacak. Hiç gerek yoktu bence şov a boşu boşuna bekledik!

sizce bu şakamı yanlışlıkmı arkadaşlar keşke görmeseydim dün bunu diyorum aslında yarın çok byük hayal kırıklığı yaşamamak için

ersin_67 öğrenim düzeyi ortaöğretim yazıyor nasıl kuradan tercih yapıyorsun anlayamadım.. lise mezunu isen sınava girmen lazım. Kuraya ilkokul ve ortaokul mezunları katılabiliyor diye biliyorum ben. Onlarda ortaöğretim değil, ilköğretim olarak geçer. Ben mi yanlış biliyorum aceba..
yolcugenc sonuçlar açıklanınca ösym'nin sonuç sayfasından bakılacak. Burdan mutlaka linki paylaşılır. Yarın ola hayrola..

Saat 10:00 gibi kura çekilir 14:00 da ÖSYM sonuçları yayınlar. Geçen sefer de öyle olmuştu. Saat 13:30 da kura çekildi 16:30 a kadar saat saymıştık. ÖSYM duyuru yapmıştı.

ersin heycanlandırdın bizi o sonuca nasıl ulaştın acaba ösym daha açıklamadı ki sonuş sistemini

SONUÇ belgesi nosu hangisi

bende anlayamadım arkadaşlar ama bunun sonu hayal kırıklığı olucak keşke bakmasaydım

ersin_67 bu kadro memur kadrosu görünüyor, sonuç sayfasında nasıl hizmetli yazmış acaba...

evt ya bende anlamadım bu nasıl bir sonuç sistemidir hem kura diyo hemde osrta öğretim yazmış bburda:)

valla bende anlamadım kısmet hanım niye bilmiyorum ben tercihi ilköğretim orta okulu olarak yaptım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt