Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bakan'ın küstahlığı: Gözlerin görmediği halde sana iş vermişiz, daha ne istiyorsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşım emret...bu adam istifa etse neye yararki..
dün o haberi izleyince içim burkuldu,ha o arkadaşa yapılmış hada bana ne farkederki..tutum aynı olduktan sonra....
bunlar gerçekten azıtıılar,ne sınav açıyolar nede laf dinliyolar hep azarlıyolar,sen kimsinde kimi azarlıyosun be adam..benim vergilerimle orda oturuyosun,oraya çıkmak kadar inmekte normaldir.
derimki ben bu seçimlerde herkes tepkisini göstersin....
ben geçen sene AKP oy verdim ,bu sene vermiycem tepki için,yine onlar kazanıcak versemde vermesemde ama tepkimi göstermek istiyorum ,bence sizde bir düşünün....olurmu....yazıkki yazık diyorum bize....

Sayg

halen anlyamadınızmı?

böyle bir haftada böyle sözler sarf edebiliyorlarsa ne kadar şımardıkları ortada 8.5 yıldır kullandıkları sistem bu önce aç bırak sonra bir lokma ekmek ver istediğin gibi oynat ama batmandaki arakadaşıma onunla olduğumuzu haykıralım

Büyük lutuf yapmış iş vermiş !

Sen görme engellisin buna rağmen seni adam yerine koyup iş vermişiz şükredeceğine şikayet ediyorsun demek oluyor resmen bu cevap...

Yani görme engelliler veya engelliler sanki insan değilmiş gibi davranmış sayın bakan...

Bu ülkede asgari ücretle bir engellilermi çalışıyor ?

Hiç bir engeli olmayan yüzlerce ve binlerce insan asgari ücretle çalışıyor,bakan bey bundan haberiniz varmı ?

Siz,size iş verdik daha ne istiyorsunuz demek yerine asgari ücretle nasıl geçiniyorsunuz diye sormalıydınız....

Yazık çok yazıkkkk bir bakan bir engelliye bu şekilde cevap veriyor verebiliyorsa ne desek boş....

Görme engelli arkadaşın yerinde ben olsaydım bana öyle bir cevap veren bakana, susmaz gereken cevabı anında verirdim....

Görme engelli arkadaşımızın sadece evet diye cevap vermesi hiç doğru bir davranış değil...Duyan ve konuşabilen bir engelli bence kendisine yapılan haksızlık karşısında asla susmamalı karşısındaki kim olursa olsun....

Hiç bir şey yapamazlar en fazla o ortamdan uzaklaştırırlar...

Görme engelli arkadaşımızın susması, bakan beyin; "Görme engelli kardeşimizle gayet nezaket içerisinde bir konuşma yaptım. Aramızda bir gerginlik falan da olmadı. Ama bunu farklı şekillerde yansıtanlar oldu" diye kendisini savunmasına imkan vermiştir...

Susmayacak gereken cevabı verecekti eve gidip rencide oldum uykularım kaçtı diye sızlaması hiç bir şeyi değiştirmez...

Bu arkadaş bana göre hakkını aramasını bilmediği için susmuştur veya o anda heyacanlanıp susmuştur son ihtimal belki korkmuştur...Ama ne olursa olsun böyle bir durumda susmaması lazım çünkü 8 milyon engelliye hakaret etmiştir bakan bey...Keşke susmasaydı medyanın önünde cerayan eden bir olaydır sonuçta ve işte çıkarılsada işsiz kalmaz bu olaydan sonra daha rahat iş bulurdu...Varsın işsiz kalsaydı en azından haksızlığa tahamül etmemiş bakana gereken cevabı vermiş olarak gururla gezerdi ve bakanın uykuları kaçsaydı görme engelli arkadaşın yerine...

Bakan bey demişki; Söz konusu görüşmeyi bazı basın kuruluşlarının farklı şekilde kamuoyuna yansıttığını ifade eden Akdağ, "Seçim zamanı maalesef böyle yansıtmalar oluyor. Üzerinde siyaset yapmaya çalışanlar oluyor. Bizim engellilere, engelli kardeşlerimize, görme engellilere bakışımız bellidir. Tekrar söylüyorum; hepsinin benim başımın üstünde yeri vardır" diye konuştu.

Ya videodaki görüntülere ne diyeceksiniz sayın bakan ? Evet seçim zamanı ve siz kendi ipinizi kendiniz çektiniz..Her şeyde bir hayır vardır olabilirki bu vesileyle bakanlığınızı kaybeder sandığa gömülürsünüz...

12 haziranda bunların kafasını sandığa gömelim diyeceğim ama içimizde hala bu tip olaylara bile tepkisiz kalıp destek vermeye devam edenler olacaktır. sonrasıda yazayım 12 hazirandan sonrada bunlara destek verenler yine dert yanmaya yok şu yasa yok bu yasa yok iş için kadro sınav yok rapor gibi konularla forumda dert yanmaya devam edecektir. Değişen birşey olmayacaktır.

Kuran'ın abese suresini biliyor mu acaba bu lafın sahibi recep akdağ?

Diyanet'in sitesinde yazdığına göre Hz.Muhammed kurmaylarıyla birlikte pek mühim işler konuşurken oradan kör bir adam gelir ve "Yâ Resûlallah! Allah'ın sana öğrettiklerinden bana da öğret" der. Hz. Muhammed oralı olmaz. kör adam üsteleyince, yüzünü asar, sert bir bakış fırlatır. gerçi adam kördür ve bu hareketi görmez ama yukarıdaki görür ve şu ayetleri yollar:

1. (peygamber), yüzünü ekşitti ve geri döndü.

2. âmânın kendisine gelmesinden ötürü

3. belki o temizlenecek,

4. yahut öğüt alacak da o öğüt ona fayda verecek.

5. kendini (sana) muhtaç görmeyene gelince,

6. sen ona yöneliyorsun,

7. oysa ki onun temizlenip arınmasından sen sorumlu değilsin.

8. fakat koşarak sana gelen ,

9. ve (allah'tan) korkarak gelenle ,

10. sen onunla ilgilenmiyorsun.

11. hayır! şüphesiz bunlar bir öğüttür,

12. dileyen ondan (Kur'an'dan) öğüt alır,
....

12. ayete kadar kör adama tavır yapan Hz. Muhammed'i uyaran yüce yaradanımız recep akdağ gibi zavallı birine nasıl bir bela verir acaba..

yada "şüphesiz bunlar bir öğüttür,dileyen ondan (Kur'an'dan) öğüt alır" acaba recep akdağın inancı varmıdırki bunlardan öğüt alsın..

bu yobazları hokkabazları bi çıkardık başımıza şimdi böyle haydaa hobba olurmu yaa der dururuz şu adamları tepemize ettirende bizin ayaklar altında ezecek olanda bizleriz..

Engelliler Akdağ'dan özür bekliyor

TEDAY Genel Başkanı İlimdar Boztaş, geçtiğimiz günlerde Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın inceleme yapmak üzere gittiği Batman'da karşısına çıkan görme engelli vatandaşa karşı sarfettiği, "Gözlerin görmüyor, ama iş vermişiz" şeklindeki sözlerine tepki göstererek, "Ne demektir ki, 'bu halde olmana rağmen iş verdik' demek. Kimse babasının hayrına ya da bir hayır için kimseye iş vermiyor. Bu sizin göreviniz" diye konuştu.

TEDAY Başkanı Boztaş yaptığı açıklamada, Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın Batman'da bir ziyaret esnasında engelli bir vatandaşa karşı sarf ettiği sözlerini eleştirerek, Bölge Devlet Hastanesi'nde geçici işçi olarak çalışan Nurullah Mehmetoğlu'nun "Biz burada asgari ücretle çalışıyoruz. Koşullarının iyileştirilmesini istiyoruz. Müteahhit şirketlerin elinden ne zaman kurtulacağız" sorusuna karşılık, Bakan Akdağ'ın "Gözlerin görmediği halde sana iş vermişiz, daha ne yapalım? Müteahhit şirketlerin yanında çalışmaya devam edeceksin" diye "fırça" attığını ifade etti.

Engellileri en iyi anlaması gereken ve kendilerine en çok yardım edebilecek kişilerin Bakan'lar olduğunu sözlerine ekleyen Boztaş, "Yetkilerin ellerinde olduğu mercilerden bahsediyoruz. Bu bir bakana yakışmadı Sayın Akdağ. Ama unutmayınız ki onlar engelliden önce bir vatandaş, bir seçmen. Kimi nasıl getirdilerse, seçtilerse o mevkilere; bunda ne kadar hakları varsa alaşağı etmekte de bir o kadar haklı olacaklardır" dedi.

"Sağlık Bakanlığı makamı size fazla"

Boztaş, Bakan Akdağ'a karşı eleştirilerini sürdürerek, "Engelli vatandaşlara bakış açınız buysa Sağlık Bakanlığı makamı size fazla. Bizim derdimize derman olamayacak, bizi dinlemeyecek ve de sorunlarımıza çözüm bulmaktan da geçtik; sorunlarımızı dinlemeyecek bir bakan istemeyiz. Hele de konu sağlıksa, insan gibi yaşamaksa. Hangi insanın statüsünü ve yaşama standartlarını iyileştirmek isteminde ne kadar hakkıysa; bu engellilerin de hakkı. Ne demektir ki: bu halde olmana rağmen iş verdik. Kimse babasının hayrına ya da bir hayır için kimseye iş vermiyor. Bu sizin göreviniz" şeklinde konuştu. Boztaş sözlerini şöyle sürdürdü:

"Eğer insanları istihdam edemiyor, çalışma koşullarını iyileştiremiyorsanız hata bizde değil sizin işinizi nasıl yaptığınızda. Açılıştan açılışa koşarken arada işinizi yapmanız zor olsa gerek. Fakat bu tür söylemlere kulak asmanız gerekli en azından görevinizi layıkıyla yapmak için."

"İş vermek devlet için külfet değildir"

İş vermenin Devlet için külfet olmadığının altını çizen Boztaş, "İstihdam etmekle Devlete ve vatana yarar sağlamaktadır. En önce vatana hizmet aşkıyla yanan bir bireye hizmet etme olanağı verilmiştir. Aldığınız kişilerden vergisini alıyorsunuz. Yurda katkıdır. Bunun ekonomik boyutu kadar da sosyal-ruhsal boyutu var. İnsanların iç huzuru, stresten biraz uzak olması, kendini işini yaptığı için rahat hissetmesi ve çevresine yardım edebilme isteğinin doğması. İşsiz insanların nasıl bunalımda olduklarını da biliyoruz" dedi.

Boztaş, Bakan Akdağ'ın iş verdiler diye böyle bir karşılık vermeye hakları bulunmadığını ifade ederek, "Dememiz o ki engelli veya değil iş vermek hayır işi değil göreviniz. İş vermekle de bitmiyor; insanca çalışma hakkı herkesindir. Bu konuda bize bir özür borçlu değil misiniz sizce de" diye konuştu.

Cumhuriyet Portal

Bunlar kimseyi dinlemez sadece kendiler gazel okur karşılarında konuşanlarıda sustururlar olay budur bişey beklemeyin....

Ben özür beklemiyorummm özür dilemesi bir şeyi değiştirmiyecek çünkü..

Ben görme engelli arkadaşın sahsında bana ve 8 milyon engelliye hakaret eden sayın bakanın istifa etmesini bekliyorum ama buna gerek kalmayacağı içime doğdu çünkü bu olayda bir hayır vardır bakan bey sandığa gömülecektir....

Sanırım Ankarada Sağlık Bakanlığı önünde eylem yapılmış haberlerde görüdüğüm kadarı ila sadece görme engelliler katılmış eyleme ama unutmayın sağlık bakanın söyledikleri tüm engellilere söylemiştir görme engelli arkadaşın yerınde işitme engelli biri yada ortopedik engelli biri olsaydı yıne aynı şeyi söylerdi Engelli derneklerinin birlik olmaları lazım ve beraber eylem yapmaları lazımdır bence.

İnadına akp durmak yok yola devam diyen kardeşlerim hadi gidin verin desteğinizi yarın bir gün o pozisyonda sizde olsanız destek vermeniz oy vermeniz hiç birşeyi değiştirmeyecektir. O durumda size de aynı sözler söylenir sizin destek vermeniz hiç de önemli değildir. Çünkü onlar sıcak koltuklarına oturmuşlar köprüyü geçene kadar ayıya dayı demişlerdir.....

"Durmak yola devam " diyenler durun biraz düşünün !!
Allah insana akıl vermiş düşünsün diye, kalp vermiş sevip merhamet etsin diye bunları kullanmadan yola devam etmenin ne anlamı var
Şehide kelle hesabıyla yaklaşan bir zihniyet , engelli bireylere de çöpe atılacak defolu mal olarak bakar buna hiç şaşırmam ..

CEREN;

Tebrikler tespitiniz için ....

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, engelli bir vatandaşa söylediği sözlerle ilgili özür diledi

Batman'da kendisine sorunlarını anlatan görme engelli vatandaş Nurullah Memetoğlu'na tepki gösteren ve "iş bulmuşsun daha ne istiyorsun" diyen Recep Akdağ, Mehmetoğlu'nu telefonla arayarak özür diledi.

Nurullah Mehmetoğlu'nun yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Recep Akdağ beni aradı. Özür diledi. Yorgun olduğu için böyle bir şey söleyebilmiş olacağını anlattı. Allah'a emanet ol dedikten sonra kapattı.

Ben Sayın Akdağ'ın özrünü kabul ediyorum. Ancak bu sıkıntı ben de kalacak. Sözlerini asla unutmayacağım. Dün bazı siyasi partilerden tehdit mesajları aldım. Televizyona çıkarsam işimden olabileceğimi söylediler. "

Kaynak : Sağlık Bakanı Recep Akdağ, engelli bir vatandaşa söylediği sözlerle ilgili özür diledi

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Stephen Hawking'i de es geçmedi: “Lan elin ayağın tutmuyor, yine adam yerine koyup dinliyoruz seni..”

Kendi şahsıma düşüncem; ırakda müslüman halkı öldürüp sömürü yapmak için işgal eden ve insanların ırzına geçen coniler için amerikan askerlerinin evlerine sağ salim dönmesi için dua ediyorum diyen, Haçlı seferlerini bile insanlık ve barış için niteleyen bir şahsın ne insanlık nede müslümanlıkla alakası olabilir diye düşünüyorum.

Onuda şöyle söylüyeyim o davosta sahte kabadayılık yapan şahısı çok iyi biliyorum. önce kabadayılık yaptı sonra avrupa medyasının karşısına geçip ben orada oturumu yöneten şahısa sinirlendim dedi bu bir ikincisi bu memlekette şeker fabrikaları kimde israillilerde mayın temizleme işini kime verdiler israile, kafa tuttuğu adamı meclisde konuşturup ayakda alkışlayan kimdi filistine yardım yollandığında neden gemileri koruma amaçlı hava ve denis desteği sağlanmadı kendi vekilleri o gemide gitmekden neden vazgeçdi kim gitmeyin dedi.....

Birde amerikadaki yahudi locası yahudi boynuzunu ve papaz cüppesini kime giydirdi...

Ezbere ve yanlı konuşan sensin bence taraflı konuşduğun içindir ben burada hiçbir partinin sözcüsü değilim bunu baştan biil. istersen bütün yazılarımı kontrol et. gerekli araştırmayı yapıp yazarım genelde herşeye hukuk diyorsun bu Ülkeye neden o hukuk işlemiyo en azından sahte kabadaylık yapmış diyorsun diğerlerinden farksız yani. o ihaleyi iptal etti demişsin şeker fabrikalarınıda ellerinden alsaydı o kabadayı...

bunların bütün yaptıkları mübah diğerlerinin yaptığı günah bu sizin zihniyetiniz işde kısaca ve özetle budur....

engelli düşmanı sağlık bakanını kınıyorum...

Sağlık bakanı özür dilemiş "yorgundum" falan diye de mazeret bildirmiş.Yorgunluğu 3 gün sürmüş anlaşılan çünkü olaydan 3 gün sonra özür dilemiş pes yahu!Seçim var diye böyle yapmıştır yoksa onlar kraldan çok kralcı kesilirler.

Sağlık Bakanı Özür Diledi

Recep Akdağ, söylediği sözler için engelli vatandaşı aradı.

Batman'da kendisine sorunlarını anlatan görme engelli vatandaş Nurullah Memetoğlu'na tepki gösteren ve "iş bulmuşsun daha ne istiyorsun" diyen Recep Akdağ, Mehmetoğlu'nu telefonla arayarak özür diledi.

Nurullah Mehmetoğlu'nun yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Recep Akdağ beni aradı. Özür diledi. Yorgun olduğu için böyle bir şey söleyebilmiş olacağını anlattı. Allah'a emanet ol dedikten sonra kapattı.

Ben Sayın Akdağ'ın özrünü kabul ediyorum. Ancak bu sıkıntı ben de kalacak. Sözlerini asla unutmayacağım. Dün bazı siyasi partilerden tehdit mesajları aldım. Televizyona çıkarsam işimden olabileceğimi söylediler. "

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in seçim bölgesi olan Batman'a gelen Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Bölge Devlet hastanesinde yemek yedikten sonra engelli Nurullah Mehmetoğlu'nun, "Asgari ücretle çalışıyoruz. Koşullarımızın düzeltilmesini istiyoruz" sorusuna sinirlenmiş, Bakan Akdağ, "Gözlerin görmediği halde sana iş vermişiz. Daha ne yapalım' diye engelli Mehmetoğlu'na çıkışmıştı.

Son Dakika

Geçenlerde,Denizli Çınar meydanında yaşlı 81 yaşında bir dede ''allah akıl fikir versin bu millete..!! tayyüp hepinizi ben doğurdum dese,inanacaklar budalalar ..biz neler neler gördük ..ne yokluklarla var oldu bu ülke ... !! satıp satıp yediler ..biz kıt kanaat beslendik de sağlam beslendik ..şimdikiler ishal olup, bir birinin bokunu yiyorlar...!!!'' dedi..

kısacası ...akıl fikir ishal olmaktan kurtulursa ,şikayetler yerini bulur.

maşallah... öyle bir anlatıyorsun ki,kırk yıl önce bu teknolojiler vardı da yapılmadı...herhalde yaşınız ya aklınız yetmiyor neredeyse yeni nesillsere ...gsm ..uçak..computür, hatta utanmasalar kıbrısı kırk yıl önce taşla sopayla savunduk,tv son 8 yılda iz icat ettik !! her dün yapılmış gibi gösterip,akıl fukaralığı ;hatta çocukları bile bu iktidar doğuruyor noktasına gelmiş ishal olmuş akıllara ''her hıyarım diyene tuz yetişmez ya..!! allah akıl fikir versin ne diyeyim

bakan özür dileme erdemliğini gösterdi.
Ama iş işten geçmiştir.
Engelli arkadaşımızda herkes adına konuşmuş tüm engelli kardeşlerim adına kabul ediyorum özrünüzü diye.
Dağılalımmı şimdi yani.:p

Sİyasi atışma yazıp liderler üzeridnen atışanları gülerek izliyorum.
Yazık ya size..

Sİyasi atışma yazıp liderler üzeridnen atışanları gülerek izliyorum.
........................................

Yazık ya size..
siyasi olgunluk tartışarak ,izleyerek oluşur...
Engelli arkadaşlar neyin ne olduğunu bilirse,,yolsuzluk bakanlarının lütuf diye yutturduğu makarnalara; çok şükür deme ihtiyacını hissetmezler , onurlu bir birey olduğunu kavrarlar..(tayyüp nasılsa,yolsuzlukları itiraf ediyor ...namuslular da namussuzlar gibi cesaretli olmalı değil mi yaaa...)

Senin gibi ben akpli değilim ben tarikatçı değilim deyip akp propagandası yapan çok yalaka tanıdım. Papağan gibi fetullahçı medyada ezberletilen hep aynı basmakalıp cümlelerin arkasına saklanmaya çalıştığınızdan kendinize ait en ufak bir fikir kırıntınızın olmadığı hemen belli oluyor. Temelde bütün fetullahçılar gibi "Objektif olarak söylüyorum" ayaklarına yatıp, "at gözlüğü takmışçasına Subjektif" yorumlar yazıyorsun.

Senin yalakalık yaptığın parti zaten belli ayrıca belirtmeme gerek yok da beni hangi akla hizmet CHP li yaptın? Diyorum ya bu yalaka sürüsü öylesine tekdüze ve sabit fikirli ki karşısında kendini eleştiren birisini gördümü hemen CHP'li yapıp parti üzerinden vurmaya çalışıyorlar. Çünkü kendilerine ait tek bir fikir üretemediklerinden karşılarında papağan gibi ezberledikleri cümleleri savuracak bir siyasi parti arıyorlar.

Ben Ergenekon tezgahı hakkında tek tek belgelenmiş olan olayları yazdım ki zamanım olmadığından sadece bir kısmına değinnebildim. Azıcık hukuk bilgisi olan ve azıcık bu davayı takip etmiş herkes hukukun ırzına nasıl geçildiğini görebilir. Ama anlaşılan yalakalıktan başka bir numaranız yok. Verdiğim iki resim de %100 gerçek resimlerdir isteyen araştırıp sehven olayları da dahil olmak üzere anlattıklarımın aynen gerçekleştiğini teyyit edebilir.

Yobazlık işte tam olarak senin yaptığın gibi olur. Siyasi çıkarların için İslam'ı sahiplenmeye kalkıp bir de inançlı insanları kafir ilan etmeye kalkıyorsun. Bak forumdaki arkadaşlar benden önce davranıp Abese Suresinin ilk 12 ayetini vermişler. Kur'an-ı Kerim'in ayetlerinde Allah'u Teala'nın emirlerini göre göre hâlâ âmâyı aşağılayanları savunmaya çalışıyorsun. Bir de utanmadan bizi kafir ilan etmeye çalışıyorsun. İslam sizin gibi din tüccarlarının tekelinde filan değildir. DENİZ FENERİ ve Yimpaş Holding ile Müslümanları kaç milyon dolar dolandırdınız bir de utanmadan hırsızlık yapmayanı savunuyorum diyorsun. Beyaz Holding neden kuruldu bir söyle de herkes öğrenmiş olsun. Hırsızlığa karışanları desteklemezmiş arsızlığında bu kadarına pes doğrusu ZEKERİYA KARAMAN, ZAHİD AKMAN, MUSTAFA ÇELİK, İSMAİL KARAHAN, AHMET HÜKÜM, MEHMET GÜRHAN, FİRDEVSİ ERMİŞ, MEHMET TAŞKIN, MAKSUT SERİM, AHMET ALBAYRAK ve diğer isimlerle kaçar para iç ettiğinizi Alman Mahkemeleri belgelemedi mi?

Vergi kaçakçısı eski maliye bakanızı mı söyleyeyim, Meşhur kayıp trilyon davasında İstanbul Belediyesinin paralarını yürüten banka müdürünün örtülü ödeneğin başına getirilmesini mi söyleyeyim, Devletin parası ile damada alınan ATV'yi mi söyleyeyim, Kayseri belediyesinde götürülen milyonlarca dolara kefil olduklarını mı söyleyeyim, YGS de 1 milyon 700 bin çocuğun hakkını yiyerek kul hakkı yeme konusunda kaşarlandığınızı mı söyleyeyim.

Yanıbaşımızda 1.5 milyon Müslüman öldürüp daha 15 yaşındaki kız çocuklarına ailesinin gözü önünde tecavüz eden kanlı emperyalistler için kahraman bay ve bayan amerikalı askerlerin sağ salim evine dönmesi için duacıyız diyenler işi bir adım daha ileri götürüp kan emici emperyalistler petrol kaynaklarını ele geçirebilsin diye Müslüman Libya'yı bombalıyorlar. Ak yalakalar ise hala Davos'ta nasıl çıkıştı ama diye milleti kandırmaya çalışıyorlar.

Davos'ta artislik yaptınız sonra İsrail OECD'ye girsin diye oy kullanıp İsrail'i OECD'ye soktunuz.
Mavi Marmarada 8 Türk öldürüldü attınız tuttunuz ama Mecliste CHP'nin tüm ısrarlarına rağmen İsrail ile ilişkileri gözden geçireceğiz diye karar almadınız.
Seçim öncesi televizyonlara çıkıp Gazze'de ölen Müslümanlar için ağlama numaraları yaptınız arkasından Filistin'e yardım kampanyası düzenlediniz. Ölen Müslümanlar için yardım gecesi düzenleyip oyun havaları eşliğinde göbek ata ata para topladınız. Sonra o paraları da Filistin'de savaş bitmeden göndermeyiz diye bankaya faize attınız.

O taktığın yalakalık gözlükleri ile engelli kardeşimize hakaret eden siyasi uzantılarını savunmaya çalışırken kendini bana daha fazla rezil ettirmezsen senin iyiliğine olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt