Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2011 Ocak ayı evde bakım aylığı alan iller ve tutarları..?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tuncay280307;
balıkesir merkez yattı ama ilçelerde yok

bukadar anlatılıyor anlamıyorlar hala ben kendı adıma konuşayım bıktım ben sayfaya gırıp maaş alan varmı dıye bakıyorum konu aynı bu arada izmir hala yok

aradaşlar kocaeli ne zaman yatacak bilen varsa lütfen yazsın allaha emanet olun

istanbul ayın 25'de yatacakmış il sosyal hizmetleri söyledi merak edenlere duyurulur.

ayın 18 günüde geçti 19 tarihine bakacağız maaştan ses seda yok.Kütahya,dan haber var mııı?

bu ne böyle ya bulmaca mı oynuyoruz orası yattı mı burası aldı mı lanet olsun böle bir maaşa ya

Gökhan(dayiciğm)çok haklısın sistematik proğram olsa memur maaşı,emekli maaşı gibi.günümüzü biliriz.ayın 11 de başlıyoruz.yattı mı?yatmadı mı? anlamadım gitti Her gün ziirat bankasına.resmen İŞKENÇE

recep.43;

mağaş gibi yatması söz konusu olamaz çünkü bu mağaş değil bir yardımdır.bakım parasına böyle bakarsak en azından daha sakin bekleyebiliriz:)

şanlıurfa da evde bakım maaşı yatmıştır 544 tl

Bu forumda herkes birbirine yardım etmeye çalışıyor..Kimse kimsenin yazacağı şeylere karışamaz sonuçta kişinin yazdıkları kendini bağlar..turkalp birdaha yazılarınızı daha saygılı yazarsanız sevinirim..

Arkadaşlar Adana yattı 19 01 0011 544 tl hayırlı olur inşallah

Arkadaşlar Yozgat yatmıştır.544 tl Iyi günlerde kullanın.Darısı diğer illere

sırdaş. haklısın , mac72 tşk ederim , recep.43 aynen kardeş , burcu ilhan tşkler adana da ADIYAMANDA yattı sonunda ya :) 01 02 plaka birden yattı arkadaşlar 19.01.2010 14:42:31 itibari ile ADIYAMAN BAKIM PARASI YATMIŞTIR 544.90 tL daRısı özeLLiKLe istaNbuLuN başıNa :cool:

19.01.2011 Kütahya yatmıştır 544 tl darısı yatmayan illerin başına hayırlı günler...;);)

istanbul doymadınmı hala repo-ya,, :p hafta sonu geliyo çık artık yemekhaneden :confused: otobüs bekler gibi bekletme milleti :mad:

Ocak 2011 Evde Bakım Aylığı..

Arkadaşlar Kocaeli ne zaman yatıyor..Biliyormusunuz ?

arkadaşlar lütfen bir bilgisi olan benimle paylaşsın AĞRI'da yattı mı?:(:confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt