Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2011 Ocak ayı evde bakım aylığı alan iller ve tutarları..?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu ay 15inden sonra dağıtılmaya başlancak hemde zamlıymış aldığım istikbarata göre sabırla bekliyelim.

Bahtınur bende agrılıyım ama dogubeyazıttan bu arada herkese mrb

Agrı 15len 21arası deyısıyo ama malesef canları ne zaman ısterse o zmaan yatırıyolar bu konu ıcın ben cok sosyal hızmetler muduruylen tartıştım metin ürgünlen tartıştım bu arada agrılılar benlen ırtıbata gecsın her konuda yardımcı olurum??

bu ay zamlı değil, şubat ayı zamlı olucak boşuna beklemeyin............

Eses 26 anlatımların doğru boş laflar değil katılıyorum Adanadan alan olursa ltfn bildirsin

of of bi yatmadı gitti hep aynı her ay aynı hesap aynı dert ya of ..

biz bu ay aralık ayının maaşını alıyoruz ocak maaşı şubatta alacaz:)

bende size bisey sorabilirmiyim bnde evde bakım ücreti ala bilirmiyim acaba yeni cıkan yasaya göre suanda bugün aldım raporumu yüzde %60

SAMSUN evde bakım ücreti yatmıştır.544.44 tl darısı diger illerin başına ALLAH önce milletimize sonra devletimize sonrada başbakanımıza zeval vermesin AMİN

f-f;

fulya selam bildigim kadarıyla evde bakım ücreti almak için başkalarının bakımına ihtiyacı olması gerekli yani kendi başına hayatını devam ettirememe durumunda veriliyor buda agır özürlü sınıfına dahil olanlar hak kazanıyor başkasının bakımına muhtaçsan alabilirsin buda senin en az %85 özürlü olman gerek

Kütahya yatmadımı daha arkadaşlar bi bilgisi olan yokmu???

BAZİDLİ;

yani henüz yatmadı öyle mi?? tanıştığımıza memnun oldum.yattığı zaman buradan birbirimizle paylaşalım.kendinize iyi bakın.

tamer es;

arkadasım o eski yasaya göreydi simdi % 50 ve üzeri olanda ala bilior evet bnimde aileye ihtiyaxcım var

raporda ağır özürlü kısmında evet yazıyor ise alırsın

arkadaşlar konu başlığı 2011 ocak ayı maaşı alan iller fakat 4 sayfa oldu sadece konuya cevap veren 3 il muabbet olsun diye yazmayalım lütfen

slm ANKARANIN evde bakım parası yatmışdır 544 tl 13,01,2011

bu aya içinde alan iller ocak maaşıdır ve 570 olması gereklidir 544 değil nedir böyle , anlamadım

bu ay aldığınız aralık ayı maaşı olduğu için 544 şubatta ocak ayının maaşını alacağımız için 570 tl olacaktır saygılar bu arada adıyaman daha yatmadı yarın kesin yatar ;)

zamlı bakım parasını şubatta alınmaya başlanacaktır.

Ankara yattı 544.21 TL, normalde 19-24 arası yatardı. Ayrıca konuyu kirletmeyelim ki arayan istedigine ulaşsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt