Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

2011 Ocak ayı evde bakım aylığı alan iller ve tutarları..?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ramboo;

çok işime yaradı :confused: ama her zaman söylediğim sözün arkasındayım ve az öncede dediğimin arkasındayım çeken bilirmiş karlı dağın arkasını
ve eğer ben haksızsam nalet için boynum kıldan incedir bunun gerçeği anlaşılcak mutlak yeri de bilinir her gecenin bir sabahı vardır bakalım diğer tarafdada bunlar nasıl olacak

Her ayın 25 de yatmıyor para bazen 23 bazen 24 kesin bir kural yok istanbul için 25 diyeceğimiz. Yakında ziraat bankasının atm si yoksa başka atm den sorguluyosunuz buda paranızın birkısmının kesilmesine neden oluyor .bankayı arayıp sorduğunuzda da sert bir şekilde yatmadığını söylüyorlar .inşalllah yatar istanbul ...

Yatmadı sana sosyal hızmetlerıntlf verım dırek mudurlen konus2152499 metin urgun

Arkadaşlar lütfen alıntı yapmadan yazalım..İsim belirteceksek

ahmet;

şeklinde yazıp söylemek istediğimizi söyleyelim..

evde bakım parası

arkadaşlar evde bakım parası istanbul yattı diyosunuz doğrumu ben bakıyorum yatmamış sosyal hizmetleri arıyorum bilmiyolar aysonunu bekle diyolar ne olduğunu anlamadım bilgisi olan varmı teşekkürler....

benim hesabima yatmadı arıyorum bide fırça atıyolar ay sonunu bekle diyolar neolduğunu anlamadım boyle sorun devamlı oluyomu acaba

shçek görevlisiyle görüştüm şubatta alacagımız para 570,..tl temmuzda 600 tl imiş.ayrıca adana 25 şubatta yatacakmış.adam bildiğine göre ....?

biz cuma günü aldık 544 lira herkeze hayırlı olsun .bi zam yok şimdilik.

he biz istanbuldan.yazmayı unuttum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt