Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Skolyoz ameliyatı olmaya karar verdim. Hangi doktoru önerirsiniz?

hasanbene katılıyorum bazı doktorlar bu işi ticarete dökmüş..paran yoksa amelyatta yok sloganları umarım aradığın doktoru bulursun..benim doktorum çapa tıp fak.ÜNsal Domaniçti tavsiye ederim..cüneyt beye bende gitmiştim para yüzünden ameliyatımı yapmamıştı:(

ademaltay ben 8 ameliyat geçirdim bu ameliyatlar olurken çok ciddi olmadığını söylemişlerdi bunu söyleyyenler ssk ve devlet doktorlarıydı.
korkkum yoktu. ama özel hastanede göründüğümde bu kadar kolay bir ameliyat olmadığını riskinin çok kötü sonuçlar yaratabileceğini sölemişlerdi.ama ben hala korkmuyorum alın yazısı diye bişey yoktur inanmıyorum eğer iyi bir doktora rastlarsan alın yazısı değişir.bunun için iyi bir doktor dünyaya bedel......

valal hiç devlet hastanelerindeki ortopedi dr larına laf atma hoş karşılamam bu ameliyatı yapacak doktor her hastahanede yok zaetn her ortopedist te yapamaz sallamışlar sadece hçi bir doktor adam gibi mesleğini idame ettiren ettiği hiopgrat yeminine saygılı bir hekim bu ameliyat iiçn basit demez

özel hastaneler makyajdır göz boyamadır sıra beklememek saygı görmek için özel hatahane ama özeldeki doktorlara göre devlet hastanesindeki doktorlarımız daha bilinçli ve deneyimli sürekli ameliyat yapıyorlar(hepsi değil &80 i yani iyi şekilde)

bence sürekli deneme yaptıkları için deneyimli oluyorlar.ama şu vardır bu doktorlar avrupaya gidiyorlarmı.bilgilerini yeniliyorlarmı yeni imkanlarla oparasyon yapıyorlarmı.bunların hiç biri yok.yanlış anlama hepsi değil bunu yapan doktorlar var yok değil ama genede adamlar deneyimlerini hastanın üzerinde yaparak yeniliyorlar. saygılar......ben yaralıyım kardes bu konuda.....

doğrudur ona söyleyecek lafım yok ama allahtan benim doktorum ingiltereden gelmişti

yani diyosinki ingiltereden gelmiş adamlar ya devlet yaa ssk başka hastabeye gitmiyorlar yada dışarda master felan yapmıyorlar..

hasanben doktorun ingilteredn gelmıs...merak ettım nerde bu doktor? adı ne dır acaba?
sayfaya yenı baktım da bıras geec kaldım pardon..!
bu ssk, devlet doktoru meselesını bıras daha acamasmısınız? :?

izmirde 9 eylülün rektoru olan emin alıcının ögrencısı ıdı zamanında onun yanında yetımıstı ismi M.Nuri EREL El ve mikrocerrahi hastanesinin kurucularından

tavsiyemdir şeker bir insan psikolog gibidir ameliyathaneye kaç tane doktor sizi götürdü güle oynaya orad şakalar yaptı bu işte psikoloji çok önemli yine hasta olsam dünyanın neresinde olursa olsun doktorum allah uzun ömürlre vresin onu bulur ona yaptırırım para hırsı gözlerini bürümemiş ibr insan bir kere kendini mesleğe adamış bu bile yeterli bir sebep

wala bende ıbnı sınadan derya dıncer e ulasmaya calısıomm aslında onlıne olarak ama olmadı...kalav30 sende tarık yazar a onlıne ulasabılceım bı adres ya da bı bılgı warsa özel den atarmısın?? tesekkurler.

hasanben saool..arastırıcam.. su anda saten sadece arastırıp bılgı edınıorum ıns okulum bıtınce de mayısta flnn gıtcem doktora (hangısınde karar kılarsam tabıı) artık amelıyatımıda sanırsam yazın olurum...ölee ıste...ii ki cabuk uyandımda sıradan bı tıp fak.nde olmadım yoksa sımdııı..ooooo... allahın sewgılı kuluymusum:D:D:D

herkese saglıklı günler akadaslar... :wink:

EVET ARKADAŞLAR SKOLYOZ AMELİYATI ÇOK RİSKLİ AMA AMELİYAT OLDUM.ÇÜNKÜ OLMAZSAM ÇOK KÖTÜYE GİDECEKTİM..BENİM SKOLYOZDAN AYRI OLARAK NÖROLOJİK RAHATSIZLIĞIMDA VAR.(KAS VE SİNİR HASTALIĞI)
BU DA AMELİYAT RİSKİMİ BİR KAT DAHA ARTIRIYORDU HATTA NÖROLOJİ HOCASI KESİN AMELİYAT OLABİLİR BİLE DİYEMEDİ.BUNA RAĞMEN DOKTORUM BUNU BAŞARDI.ALANINDA TÜRKİYE'DE İLKLERDEN.
DOKTOR TAVSİYE ETMEK ÇOK ZOR İŞTİR ANCAK BEN BİRÇOK DOKTORDAN SONRA-YURTDIŞI DA DAHİL- TARIK HOCA'MA ULAŞTIĞIM İÇİN GÖNÜL RAHATLIĞIYLA TAVSİYE EDEBİLİYORUM.

PROF.DR.TARIK YAZAR
ANKARA İBNİ SİNA HASTANESİ
MUAYENEHANE TEL:(312) 466 02 92

AMELİYAT OLMAYI DÜŞÜNEN BÜTÜN ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM.UMARIM KENDİNİZ İÇİN EN DOĞRU KARARI VERİRSİNİZ.

merhaba ben yeni üye oldum .Bende İbni Sinada prof Derya Dinçere ameliyat oldum.Bu konuda başarılı tavsiye ederim.istbulda ünsal domaniç ve azmi hamzaogluda çok başarılı.bu doktorlardan herhangi birinin fikrini almanızı tavsiye ederim. Hepinize acil şifalar dilerim.Bu arada gitmedigim doktor kalmadı başka hastalıklarımda var .eger sormak istediginiz bişe olursa elimden geldigince cevap vermeye çalışırım

merhaba ben bu forma yenı uye oldum ben 1999 yılında sıslı etfal hastanesınde skolyoz amelıyatı oldum fakat 8 sene gecmesıne ragmen bı duzelme olmadı son 1 aydır da agrılarımsıklastı fakat egrılıgımın kac derece oldugunu bılmedıgım ıcın 2. bı amelıyat suan olamıyorum bana onerebılecegınız bu konuda bıldıgınız doktor varmı varsa bu konuda benı aydınlatırsanız sevınırım sımdıden sagolun

slm denız ben sevınc ben 1999 yılında skolyoz amelıyatı oldum fakat suan ortopedı dr arıyorum bu senın yazdıgın capadakı cuneyt bey bu konuda bana yardımcı olurmu bı bılgın varmı gecmıs olsun yuce Allahtan acıl şifalar dilerim

kızım zihinsel engelli sırtında 50 derece civarında skolyoz var geçen mayısta mustafa caniklioğlu ameliyat edecekti hastaneye yattık ama kızımda bir kanama sorunu ortaya çıktı ameliyattan vazgeçildi sonra çapada yapılan araştırmada bir kanama hastaliği olduğu kan pıhtılaşma süresinin çok uzun olduğu anlaşıldı şimdi ameliyatının çapadan başka yerde olmayacağına doktorlar karar verdiler bize çapadan doktor bulun dediler ben azmi hamzaoğluna gideceğim çapada ameliyata girip girmeyeceğini soracağım hayır derse bana önerceğiniz başka doktor varmı varsa adres ve telefon numarasıda bildirirseniz sevinirimteşekkürler

çapada benim doktorum Sn. Ünsal DOMANİÇ tavsiye ederim.

İncirli cad. Akıncılar sok.No:2 Toprak Apt. Daire:7

Tel:(212) 660-44-44
Çok iyi sonuçlar alacaksınız..Geçmiş olsun!..

bende trakya üniversitesinde edirnede prof.dr.Erol YANLIZ'a oldum ve şuan hiç bir sorunum yok.ben 1995 ve 1999 yıllarında ameliyat oldum erol hocaya her yerden gelenler vardı.istanbul,çanakkale,izmir den bile skolyoz amelayatı için gelen vardı.

slm arkadaşlar...
ben yeni uye oldum siteye.bende skolyoz hastasıyım.5 sene önce samatya hastanesinde ameliyet oldumdoktorumda doç.dr.mustafa caniklioğlu'ydu. gayet iyi durumdayım su anda.ben soylemedikçe kimse anlamıyo ameliyet olduğumu ve şaşırıyolar.hepimize geçmiş olsun.hoşçakalın. :D

zeyno94 wala benım doktorum sn. Ünsal DOMANİÇ deıl ama arastırdım we ögrendımkı cok ii bı doktor..süper bence..kısaca derımkı göz ardı etme we o doktora da bı danıs bence... sewgılerımle.. yasamınızın saglıklı olması dılegıyle.. 8) :wink:

slm sevinç batum
uzun bir ara giremedim işlerimin dolayısıyla istanbul çapaya giderek ilizarov odasından erol abiyi bul ve ona benim adımı vererek söyle ve o sana yardımcı olacak.ve bende tekraren arayacağım erol abiyi kendim içinde konusaşaclarım var ve sana yardımcı olcaklar..şimdiden geçmiş olsun....saygılarımla...konya/eregliden deniz ince dersen o biliyor zaten.

merhaba sıtedekı tum arkadaslar oncalıkle hepınıze tesekkur ederım dun bana tavsıye edılen samatyadakı dr muustafa canikiliogluna gittim ve acımı ogrendim acım 30 derece cıktı ve ameliyat olmam gerektigini ögrendim simdi pazartesi tekrar samatyaya gidip sanırım ameliyat için gün vericekler tekrardan hepinize teşekkür ederim hepinize acil şifalar dilerim Allah bende dahil hepimizin yardımcısı olsun.

slm denizince yardımların için sagol ama ben samatya hastanesinde tedaviye başladım ve p tesiden sonra da ameliyat için gün alıcam sanırım eger ordan olumlu sonuç alamazsam senin önerdigin çapadaki erol beyede giderim zaten geçen hafta çapaya gittm cüneyt beye fakat bana 08,01,2008 tarihine gün verildi ama benim agrılarım cok şiddetli oldugu için samatyaya gittim inş hayırlısıyla ameliyattandan sag salim çıkarım tekrardan herşey için teşekkr ederim sanada geçmiş olsun

bence ozamana kadar bekle derimö kendini oynatma fazla.ben ihmal ettiğim için şuan kötü durumdayım.sana geçmiş olsun sen nezaman gitmiştin randevuyu aldığın zaman.

Arkadaşlar , şu an şoktayım. Az önce bir arkadaş , Azmi Hamzaoğlu'nun 220 milyar para istediğini yazmış. Anlıyorum kötü bir niyetiniz yok ama , bu işte kesinlikle bir yanlışlık var. Azmi hoca ameliyatımı yaptı ve tüm masraflar sadece 25 milyar tuttu. Tabii SSK üzerinden oldum. Sizin SSK'nız ya da başka bir güvenceniz yok mu acaba ? Eğer yoksa , zaten bu ameliyatı olmak çok masraflıdır. Yani bunda doktorun bir payı yoktur. Umarım şimdi iyisinizdir , geçmiş olsun.

slm sitedeki arkadaşlar öncelikle hepinize çok teşekkür ederim bana çok yardımcı oldunuz ben geçen ay samatya hastanesinde mustafa canikiliogluna ameliyat oldum ameliyatım zor ve riksli olmasına ragmen 6 saat süren başarılı bir operasyon geçirdim benim size tavsiyem bu rahatsızlık hiç şakaya ve ihale gelmez mutlaka sizlerde kendinize bir doktor bulup hepiniz sağlığınıza kavuşursunuz

sevinçcim çok geçmiş olsun.nasıl geçti.şimdi nasılsın.

sevinçcim çok geçmiş olsun?bende mustafa caniklioğlunun hastasıyım?ameliyat olalı 4,5 sene oldu şuanda gayet iyiyim? seninde iyi olcağına eminim?çünkü mustafa caniklioğlu bu işi gerçekten iyi yapıyo:)

skolyoz

prof ufuk taluyu tanıyan varmı hakkında biligi veriirseniz sevinirim

rap-bedu' Alıntı:
ben 14 yaşındayım.geçtiğimiz salı günü ameliyat oldum.veşimdi dilediğim gibi gezebiliyorum.biras arım oluyo ama o kadar ağır değil. ameliyat 4 saat sürdü çok uzun deil.ben doğuştan skolyozum.2.5 yaşında da ameliyat oldum şimdi tekrar platin takıldı.doktorum ufuk aydınlı.bursada.veçok ii bi doktor.ayrıca bursa medical parkda rasim ve ayvaz hoca var hepsi çokii ve onlara teşekür ederim.ve 3 hocamıda tavsiyeederimgeçmiş olsun.

merhabalar bende ufuk aydınlı'nın hastasıyım ve gerçekten çok memnunum ayvaz abim ve rasim abimide çok iyi tanıyorum 5 yıldır onların hastasıyım :D

selam arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum nasıl kullanıldığını tam bilmediğimden şimdilik kısaca yazıyorum.ben yeni ameliyat oldum.daha doğrusu 3 ay önce.3 aydır evdeyim çok dikkat ediyorum.korse takıyorum.ben bu ameliyatı çok fazla araştırdım.amerikada da korse takılıyo,bazı arkadaşlar takılmıyo demiş ama bu doktordan doktora değişiyo.bu sitede adı geçen birçok doktoruda tanıyorum.hepsi farklı farklı şeyler söyledi bana.hepsi iyi ama önemli olan hastayla doktorun anlaşması.haftaya kontrolüm var .son günlerde biraz ağrım başladı inşallah doktor ii şeyler söyler.ameliyat çok ama çok zormuş.ben güle oynaya girdim ama inanın öldüm geri geldim.ameliyattan çok ameliyat sonrasında yaşadıklarım zordu..hamdolsun şimdi daha iyiyim ama bi sorun çıkacak da aynı ameliyata yeniden gireceğim diye çok korkuyorum.keşke daha önce farketseydim bu siteyi.ben platin dediğiniz maddelerin kaymasından vücuda uyum sağlamamasındna korkuyorum.bu madde aslında platin değilmiş bu arada titanyummuş.bununla ilgili sorun yaşayan arkadaşlar bana mesaj yazarsa sevinirim.hala uykularım kaçıyo.son günlerde ağrım başlayınca böyle bir sorun çıktı diye korkuyorum.bu arada GÜLCAN cım bana ulaşırsan sevinirim.bu ameliyata girmemde senin de payın büyük :))cesareti senden aldım desem yalan olmaz.

Ooooo bilerek yada bilimyerek sana cesaret verip iyi bir sonuca varmanı sağladıysam ne mutlu bana simsin çok tşk ederim sözlerimi dikkate aldığın için ve şuan bana bu sevinci yaşattığın için :)

Zoru atlatmışsın inşallah daha güzel günler gelecek ve tüm ağrıların geçecektir.Allah iylik sağlık versin.
Darısı başıma, ben hala beklemedeyim ameliyat olmayı çok istiyorum belki zor olucak ama olsun biran önce olup beklemenin zorluğundan kurtulmalıyım.
Hadi hayırlısı bakalım gerçekten senin adına çok sevindim

Üst Alt