Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Şifalı Bitkilerden fayda gören kas hastaları var mı?

orjin

ezgin_kul arkadaş ben de sma hastasıyım son birkaç yıldır özellikle ayak bileklerim çok güçsüzleşti buda dengemi bayağı etkiliyor artık yürürken bayağı zorlanıyorum.bu kremi bende gördüm acaba iyi gelir mi?siz nasıl kullandınız.ayaklarda mı kullandınız.

arkadaslar bir eczacı olarak yazıyorum saglık bakanlıgının onayladıgı bır ılac eczane dısında bır yerde satılamaz. ayrıca tıbbın cozum bulamadıgı bır hastalıga çinden birileri mümkün değil cözüm bulamaz bulsalar adamlar ılaçlarına ruhsat alır ve türkiyede satar ben ferda arkadasınızı tanımıyorum daha onceden forumda bulunmusmu bulunmamısmı bır bakın karar yıne sızın ama umut satmak cok kotu

Aslan pençesini bende duydum, tablet olarak dr ömer çoşkun öneriyor,kullanan varmı acaba aranızda,ben sipariş etmeyi düşünüyorum. kullandığım zaman bir faydası olup olmadığını sizlerle de paylaşrım. inşallah azda olsa işe yarasa razıyım, kaslarımızın zayıflama seyrini nekadar yavaşlatsa iyidir .

Aslanpençesini kullandınızmı faydasını gördünüzmü????

Ömer Coşkun Kas hastalıkları konusunda çok iddalı konuşuyor. Kanal 7'de İkbal Gürpınarın programında kas hastalıkları için kür önerdi 6 ay sonra faydasını kesin görürsünüz diyor...

@umut38
Zamanında KanalD de filan akapunkturla kesin iyileşme sağladığını söyleyenler de çıktı.
Sonuç ne? Sonuç yok.

@ALİ İMRAN ne arı sütü ne poleni? Faydasız kaslara.

kış uykusundan kalkan yılanlar ve ayıların gözleri zayıflar..sanki eczcılığı okumuşar gibi arar ve rezene otunu bulur ve yerler ..gözleri çok güçlü görmeye başlar...ilginç..göz zayıflığında rezene süperdir...

meraba bende yeni üye oldum benimde 2 yaşında oglum var ve boyun kasları zayıf birde kan alındı ve yurt dışına gönderildi 6-7 ay sonra gelcek sonuç dediler 6 ay oldu bekliyorum hala gelmedi sizlerdende kan alındımı bilgilendirirmisiniz beni

Öncelikle para tuzağı olan şeylerden uzak durmalıyız ancak bitkilerin bilinmeyen faydaları bilinenlerden çok fazladır unutmamalıyız yine de kötü niyetli bazı kişiler olduğu gibi iyi insanlar da var ve çok para istenmedikçe bitkisel ilaçlar denenebilir ama 11,400 tl deyince ve 1 yıllık deyince üstelik kanıtlanmamış birşeyse (ki faydası olsa her kanal reklamını fazla fazla yapar) hiç sormaya bile gerek yok polise verin onu diyeni derim... Kas hastası fizik tedavi ve elma kadar hiçbirşeyden yarar görmez tabi şimdilik az ileride tedavisi çıkarsa bilemem... Herkese çok geçmiş olsun ve herşeye inanmayın lütfen mantıkla yaklaşın, zaafımız budur biz hastaların şifa diyene koşarız ama aklımızı yolda düşermeyelim..

coenzym q10

allah cümle hastalara acil şifalar versin.Benim eşim de kas hastası metabolizmal miyopaty yada diğer adı lipid depo hastalığı biz de aynı şikayettlerle başladık bir yıl yanlış tedavi (cortizon) sonra teşhis kondu. Coenzyme q10 500mg ve riboflavin 200 mg kullanıyor.Çin'i lütfen kötülemeyin ilk pusula,ilk kağıt,ilk barut,ipek hep çinlilerin icadı.Sonra biz türklerle tanışmışlar onlara sahtekarlık bulaştırmışız adamlar set yapmışlar ama nafile...

KUZEY

protandim nerden temin edilir.
Brokoli, curcumin ( serdeçal) ve Sarımsağın NFR2 yi aktive ettiği yazıyor nette ama protandim diye bir ürün bulamadım Türkiyede.

Şu an 51 yaşındayım 36 yaşındayken bir kolestrol ilacının yan Etkisi ile kas erimesi rahatsızlığı geçirdim akabinde uzun yıllar süren bitkisel tedavi yöntemi ile %70 seviyesinde iyileştimm kısa sürede iyileşecek Bir hastalık değil. O akabinde şunu öğrendim ki her metabolizmaya her bitki uymuyor ve her hastalığa ortalıkta söylenen bitki uymuyor. Bitkisel ilaçların gerçekten uzmanına sorularak kullanılması gerek aynı familyadan olan bitkiler birbiriyle kombine edilmemesi gerek. Özellikle kas erimesi hastalığı için 2006 yılından beri hem araştırıyorum hem de kullanıyorum. Ve bitkisel ilaçları tek bir günde kullanmamak lazım örmek hem kasları güçlendirirken hem de metabolizma açıcı bitkiler kullanmalı ayrıca vücudun kaybettiği vitamin ve mineral desteği de eklenmelidir. ekrem kılıç saygılarımla

Burada bahsedilen kas hastalıkları daha çok genetik geçişli veya küçük bir kısmı diğer nedenlerle anılan hastalıklardır. Bitkilerin söz konusu genetik hastalıklardan kaynaklanan kas hastalıklarına hiçbir katkısının olmadığını, en azından bir tedavi yöntemi şeklinde ispatlanamadığının da altını çizmekte fayda vardır.

akabinde uzun yıllar süren bitkisel tedavi yöntemi ile %70 seviyesinde iyileştimm kısa sürede iyileşecek Bir hastalık değil.

Ekrem Bey merhaba, ne tarz bir bitkisel tedaviden fayda görmüştünüz, biraz detay verebilir misiniz? Teşekkürler.

Üst Alt