Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Şifalı Bitkilerden fayda gören kas hastaları var mı?

2009 çok güzel umutlarla geliyor,inşallah çok güzel haberler alacağız...

Allah şifamızı nasıp etsın kardeşler.gökcerkan şu çevırıyı buraya taşirsan çok teşekkur ederım bızlerde faydalanırız..allah yar ve yardımcımız olsun

ceviri

Ben o cevirileri unuttum valla. 1 ay önce bir bayanla tanıstım. Rus dili mezunuymuş. Kendisine verdim. Acelesi yok dedim. Ama o da hiç acele etmiyor. Yarın arayalım.
Fizyoterapist Rus bayan arkadaşım bana demişti ki bu kas hastalıklarında çocukluga dönme içe kapanma gibi bir şeyler var. Rahat ol hayatı yaşa, hiç bir şeyden çekinme. Beyninden at demişti. Bilmiyorum. Anlatıyım dedim. Bu arada benim adım Erkan.
:rolleyes:

Kastaliklari ile ilgili onemli bilgi !! mutlaka okuyun !!

arkadaslar merhabalar.burdan herkesin beni iyi bi sekilde dinlemesini istiyorum.Kas hastaligi olan kisilere verilen fizik tedaviler yapilmasi gereken sey hizli bir sekilde bu tedaviyi uygulamak ve biran once kasli ve iyi bir duruma gelmek dusuncesini degildir...doktorlarin onerdikleri fizik tedavilerini hergun programli bir sekilde uygulayiniz,sakin ama sakin cok fazla agirlikla veya daha hizla yaparsam eski sagligima cabuk kavusurum die dusunmeyiniz... uygulamalarini programli ve en dusuk kilogramdan baslayarak ve yavas bir sekilde yapiniz..onemli olan kaslari calisir durumda tutmaktir.guclendirmek degildir !!! nekadar hizli ve fazla kilolarla calissanda vucudundaki kaslar guc yapmaz ..cunku bizim gibi kas hastaliklardaki sorun karacigerdeki toksinler ve bagisiklik sistemdeki bozukluklardir...sakin asiri kas yapayimda iyi olayim dusuncesinde olmayiniz... fizik tedavileriniz doktorlarinizin onerileri dogrultusunda olsun ve sakin asiri fazla kilogramli agirliklarla veya kendinizi yoracak aletlerle calismayiniz...!!! vucudunuzdaki kaslari sadece calisir durumda tutmaniz yetecektir..bol bol sebze meyve ve saglikli besleniniz...hersey gonlunuzce olsun...!!

kas hastalığı tedavisi

sl arkadaşlar bende sma hastasıyım.34 yaşındayım.bu hastalıkla ilgili intenette araştırma yaparken bir site dikkatimi çekti.sitenin adı Kevser Lokman Hekim burda herbailst kemal bey bu hastalığı tedavi ettiğini açıklıyor.merak ettim aradım.ve bana ilk 3 aylık bir dönemde %25-30 iyileşme olacağını söyledi.tamamen bitkisel ilaçlarla tedavi ettiğini sadece ALS hastalıklarında netice alınamadığını,bunun dışında diğer tüm kas hastalıklarında olumlu sonuçlar elde edilebildiğini söyledi. isterseniz sizlerde görüşebilirsiniz.

gokcerkan

Ben de musculer distrofi hastasıyım çevrilecek metini bana iletebilirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Evet Alper25 kevser lokman hekim sitesinde ALSDışında kas hastalığının tedavi edeibildiğini bende gördüm ve aradım sana söylemiş olduklarının aynısını banada söyledi.Ancak Hataya gitmemiz gerekiyomuş açıkcası ben fazla güvenemiyorum ancak düşüncelerden kurtulmak için denemek gerektiğini düşünüyorum.Aynı şekilde Herbalist [SIZE=2]YARD. DOÇ. DR. ÖMER COŞKUN'ada e mail yazdım bitkisel ilaçlar olan kas setini kullanmamı tavsiye etmiş onunlada görüşebilmek için Adana veya İstanbulQa gitmek gerekiyo.[/SIZE]

ÖNEMLİ DUYURU;
merhaba arkadaşlar ben ahmet bu siteye yeni kayıt oldum size çok önemli bir konu hakkında bir şey söyliyecektim internette kas erimesi (becher)hastalağının tedavisi mümkün olduğunu söyliyen ''KEVSER LOKMAN HEKİM'' adında bir bitki uzmanı gördüm hatayda ve oraya gittik ilaçları aldık 6 ay kullandım ama bir faydasını göremedim. anlıyacağınız işe yarayacağı vaadiyle kandırıldık.
ilacın fiyatıda 4.200 TL idi.hani bir umut olur diye gittik fayda göremedim.onun için bu hastalıkta olan kardeşlerim için diyorum oraya gidip umutlanmasınlar.
SAYGILAR;
Ahmet KARACA
(soru vegörüşleriniz için) a.karaca_13@hotmail.com

İnsan çaresizliğe düşünce tabi doktorlardan da ümidi kesince otlara yada alternatif tedavi olduğu söylenen biçimlere yada hacı hocalara ümit bağlayabiliyor.
Ama bir çok ot karışımı arı sütü polenler çınar balı çam suyu vs adını unuttuğum bir çok karışımdan fayda göremedim.
Bir ay kadar harbalife kullandım sadece biraz enerji verdi 3-4 kilo zayıflattı kullanması zahmetliydi verdiği enerjiyidi kullanma prosedürü ile alıyordu(günde 2 litre su içme zorunluluğu 8-10 kez ihtiyaç giderme gereksinimi getiriyordu.) ve pahalıydı.
Yani anlayacağınız bir fayda göremedim.

Merhaba arkadaşlar GÖKÇEK İKSİRİNİ duyanınız oldu mu? Kaslara iyi geldiği güçlendirdiği söyleniyor.

Google duymuş. :)
Ama kaslarla ilgili bişey söylemiyor,:( Ya da ben göremedim..

ÖNEMLİ DUYURU;
merhaba arkadaşlar ben ahmet bu siteye yeni kayıt oldum size çok önemli bir konu hakkında bir şey söyliyecektim internette kas erimesi (becher)hastalağının tedavisi mümkün olduğunu söyliyen ''KEVSER LOKMAN HEKİM'' adında bir bitki uzmanı gördüm hatayda ve oraya gittik ilaçları aldık 6 ay kullandım ama bir faydasını göremedim. anlıyacağınız işe yarayacağı vaadiyle kandırıldık.
ilacın fiyatıda 4.200 TL idi.hani bir umut olur diye gittik fayda göremedim.onun için bu hastalıkta olan kardeşlerim için diyorum oraya gidip umutlanmasınlar.
SAYGILAR;
Ahmet KARACA
(soru vegörüşleriniz için) [EMAIL="a.karaca_13@hotmail.com"]a.karaca_13@hotmail.com[/EMAIL]

halen izmir adana urfa diyenlere duyurulur inanmayin kardesim onlarca
defa denenmis birseydir bunlar dunyanin her yerinde boyle sarlatanlar var...

mrb arkadaşım sakın bu ticari anlamda bitkisel satanlara inanma.benim sana önerim:düzenli bir şekilde aslan pençesini içiyorsan.yanındada karabaş otunu iç.çok faydalı.sinir ve kasları güçlendiriyor.birde kemikler için kefir iç.hazır olandan değil mayasını bulabilirsen evde kendin yap iç.şimdi düzenli aslan pençesi ve karabaş otunu istersen harmanla ikisi bir arada iç istersede ayrı ayrı.akşamları yatmadan öncede bir bardak kefir iç.düzenli bir ay yap.faydasını göreceksin.hepsi sana aylık 10tl masrafın olmaz.yani denize düşen yılana sarılır misali.ben friedreich ataksi hastasıyım.2002 den beri bitkisel çalışma yaparım.şuan bu alternatif tıp - Blogcu bloktan insanlara faydalı olmaya çalışıyorum.daha yeni ama inşallah bizler gibi yılana sarılanları kurtarmayı amaçlıyorum.ben 12 senedir karabaş otu sayesinde ayaktayım.

Murattolga verdiğin bilgiden dolayı çok teşekkür ederim...

evet arkadaşlar bende aynı sekilde sitede araştırma yaparken kevser lokman hekimle karşılaştım kas becher hastalıgının iyileşimi mümkün olucağını soyledi ve istanbuldaki yerine gittik makinaya soktu ve 4milyara yakın para istedi 3ay içinde yürüyebileceğimi soyledi bizde arastırdık ve dolandırıcı oldugunu ogrendik bir kac günsonra ist. yerine gittiğimizde ofisinde emlakcılar varmış yani u donusu yaparak kurtulduk. boyle hassas konularda insanları dolandırmaları ne iğrenç bişi insanlar şifa ve çare bulmak için cabalarken boyle insanlar cıkıp insanları dolandırıp onların cabalarını tüketiyorlar ALLAH korkusu yok bu kişilerde arkadaşlar yazık ya inanmayın gerçekten çok iyi bir araştırma yapın hataya düşmeyin maddi ve maneviyatlarınız elinizden gitmesin sağlık çok önemli

Yüce yaradan Kur'an-ı Kerim'de şöyle diyor:Hiçbir dert yoktur ki dermanını yaratmamış olalım.Ahmet Maranki'nin tabletlerini kullanan var mı?Bi de kapari bitkisinin MS hastalığını bile(tedavisi yok denir ya)iyileştirdiğini duydum.Niye bizlere fayda etmesin ki?

asli-fatih;
Valla kardeş bizim ülkede Proflar bilimsel çalışmalardan çok kısa yoldan nasıl köşe olabilirim düşüncesindeler. Ben kullanmadım her iki söylediklerinide şöyle bir googleda gözattım 6 aylık kullanımı bile bu kapari ürünlerinin milyarlar alıyor. Herhangi bir bilimsel gerçekçi belgesi kanıtı olmadan da kullanıcağımı sanmıyorum. Hayalkırıklığı ve aileye ayrı masraf çıkarmak daha fazla eritiyor insanı.

Arkadaşlar şifalı bitliker ile hastalığı tam olarak iyileştirmek söz konusu olamaz.Prof.Dr İbrahim Saraçoğlu kas hastalıkları üzerine çalışmalarının devam ettiğini söylüyor,bekleyip görecez.Artık Tıp hariç diğer şeylerin hiç birisine inanmıyorum.

nazoanne;

GNC den bu ilacı ücretsiz reçete ve raporlamı alabiliyoruz ? coenzim Q 10-30-50-100 farkediyomu acaba??ücretsiz alabilliyomuyuz yani?

selam arkadaslar ben de siteye bugun üye oldum çok geçimş sorular var hepsi tam bilmek istedgım nitelikte ama yazılar çok olmuş inaşşalh yıne cevap bulabılrım kevser lokmanı bende duydum ama bi mail gonderdım bana tahlilerımı gonderdıler ben de şu an zaten ç ü balcalıda ayakta tedavi gormekteyım ve doktoruma güveniyorum hakketende bitkisel tedavi için 11 000 lira çok bi para ama sonunda iyilşeme varsa her şey feda!

Bitkisel Tedavilerde İstanbul Kadıköyde Zeynep Hanım Var kendisi bu konularda çok başarılıdır. Çocuğu olmayanların bile çocuğu olmuştur. Kendisinden bizzat bende bitki kürleri aldım ve memnun kaldım. Telefonuda 02163301847

Coenzim

GNC den bu ilacı ücretsiz reçete ve raporlamı alabiliyoruz ? coenzim Q 10-30-50-100 farkediyomu acaba??ücretsiz alabilliyomuyuz yani?

CEVAPPP???

slm findox85
bende GNC ürünlerini kullanıyorum.rapor veya reçetenin geçmediğini söylüyorlar tamamen özel olarak alabiliyorum.sadece ayın 1 ile 7'si arası kendilerinin vermiş oldugu GOLD kart ile %20 indirim uyguluyorlar.

OturanBoğa;

Aynen baba bana bir seferde her gün 6 ay boyunca 16 tane kortizon kullandırttılar buun birtanesi normal bir insanı uçurur :D bende tık yoktu size önereceğim bir kaç şey var.

Fındık fıstık balık gibi yiyecekler protein ihtiyacını karşılayan yiycekler ve kaslar proteinle destekleniyor diye biliyorum yani yemekten fayda gelir, zarar gelmez diye düşünüyorum.;)

arkadaşlar orjin diye bi kırem var çok iyi geliyor ben aldım denedim internetten sipariş vere biliyorsunuz

Üst Alt