Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS kadrolarının arttırılması için imza kampanyası..

s.a arkadaşlar ömss imza kampanyasını başlattığımızda çok daha fazla umutluyduk ama mağlisef bu kampanyayı duyurmak için sahiplenen çok az insan var. çoğu hiç ilgilenmedi belki korkuyorlar yada bişey çıkmaz diye önemsemiyorlar şehidimize sahip çıkalım kampanyası cumhurbaşkanı tarafından duyuldu ve gereken talimatlar verildi haberleri imzakampanyam.com da okuyabilirler. arkadaşlar inanmazsak olmaz tabi önce inanmak lazım lütfen kampanyayı duyurmak için daha fazla gönüllüye ihtiyaç var.

Toplanan imza
828
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.3714 imza onayı için mail adresinizde gereksizler kutusuna gelen onay linkini tıklayıp imzanızı aktive etmeyi unutmayın arkadaşlar...

Toplanan imza
830
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.3747

[FONT=Trebuchet Ms]Toplanan imza[/FONT]
843
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.3963

846
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.4012

Denizlimden 26 imza yürü be Denizli arttır sayıyı

Vallaha ben şırnak ilini tebrik ediyorum asıl büyükşehirlere ve gelişmiş şehirlere nazaran tepkisi sağlam helal olsun şırnakkkkkkk....

[FONT=inherit]Toplanan imza[/FONT]
848
[FONT=inherit]Gerekli imza[/FONT]
[FONT=inherit]60375[/FONT]
[FONT=inherit]Tamamlanan[/FONT]
% 1.4046

En çok imza atan iller;
191 İstanbul
82 Ankara
35 Bursa
28 İzmir
27 Şırnak
26 Denizli
21 Antalya
20 Samsun

diğerlerini şırnakla eş değer tutamayız hem nüfus hem gelişmişlik bakımından :D helal olsun şırnakkkk yürüyün be bi şırnak kadar olamadık iyimi böyle...

Toplanan imza
850
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.4079

Daha çok yolumuz var boş durmuyalım heryere duyuralım.

NOT: İmzaladıktan sonra mailinize gelen linki onaylayın yoksa imzanız sayılmıyor. Mail gereksizler klasörünüze geliyor lütfen dikkat edin. Emeğini esirğemeyen herkeze sonsız teşekkürler.

Toplanan imza
853
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.4128

haydi millet haydiiii :D

Hep destek tam destek sorunlarımıza kulaklarını tıkayan yetkililere inat.

24 saatte sadece 30 imza mı toplandı:confused:hadi biraz daha gayret...
ben dün facete paylaşmıştım şimdi tekrar face açıp paylaşayım inşallah

Toplanan imza
885
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.4658

Sadece facebook tweet gibi paylaşım sitelerinde paylaşmak yetmiyor nette nerede hangi sitelere giriyorsanız oralarada link atın katılım yükselecektir arkadaşlar hadi bakalım devam :D ...

Toplanan imza
885
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.4658

Lütfen emailinize gelen onay mailini de onaylayın, görünmüyorsa junk, spam veya gereksiz bölümlerine de bakınız

elimden geldiğince facete birkaç grupta da paylaştım inşallah işe yarar

Bio;

Aynen katılıyorum kardeşim merak etmeyin bu ektiğimiz linkleri, ek yerleştirmeler yada ikinci atamalar gündeme geldiğinde biçicez inşallah.

fecede bi sayfa kurdum bu işe gönül veren arkadaşlarla orada birleşip daha kordine olsak nasıl olur ?

Vallaha grup çok ama ne fayda sağlar sen link salla devam saldırmaya:D

engelliarkeolog;

yeni grup kurmak elbette güzel ama bence herkes üyesi olduğu gruplarda paylaşsa herhalde işe yarar, tabii bazı gruplar sayfayı kapamış ama olsun, ben özel mesajla da birşeyler yazıp linki paylaşıyorum elbet duyarlı kişiler çıkacaktır

ben kaç oldu bilmiyorum bile...
hem grupların sayfalarında, hem de yoruma kapalı olan gruplarda da özel mesajla...

Güzel bir kampanya bende destek verdim ama insanlarımızın duyarlılığı olayı baltalıyor ama azimle oda aşılacak inşallah.

bizim kurduğumuz grubun amacı kendi aramızda bu kampanyayı sahiplenenlerin paylaşımı amaçlı

arkadaşlar demin özel mesaj attığım bir grup, sayfayı yoruma açmış :D orada tekrardan paylaştım:)

891
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.4758

1 saatte 6 kişi...
hem de o kadar çabaya rağmen...
düşündürücü...:confused:

Toplanan imza
893
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.4791

yorumlar imzalardan fazla her ne hikmetse...:confused:

tüm engelli forumlarında memurlar.net te ve haber sitelerinde yayınlatarak desteği attırmak lazım..
bende atananlardanım ancak atanamayan kardeşlerim için desteğe hazırım.. selamlar..

Üst Alt