Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS kadrolarının arttırılması için imza kampanyası..

Duyarlılık gösteren arkadaşlara Teşekkürler birde imza kampanyasını bütün face tweet site ve forumlarda yorumlarda kopyala yapıştır yapsanız 5 dk :) sağlıklı engelli farketmez hangi site forum face grup paylaşmanız katkı sağlıyacaktır o zaman bir değil belki 100 imza atmış olursunuz...

imza kampanyası için bir önerim olacak hafta içi her gün geceleri yayın yapan alem fm de zeki kayahan coşkun var 23:30 - 03:00 e kadar yayın yapıyor ricada bulunulsa eminim imza kampanyasını uçurtur bir gece dinleyin ne demek istediğimi çok iyi anlarsınız internetten herhangi bir konuda oylama olduğunda dinleyicileri çok güzel yönlendiriyor bu tarz yardım talep edilebilecek bir radyocu varsa ses duyurma açısından en güzel seçeneklerden biri radyodur mesela biri gece zekiyi arayıp yayına katılıp bu konuyu anlatıp sınavla ilgili herşeyi konuşup imza kampanyası hakkında bahsederse tüm radyoyu dinliyenleri yönlendirip sayıyı tavan yaptırır ses duyurma açısından radyolardan yardım istenilmeli bence

Evet dinlerim matraxı olabilir fena fikir değil........

Toplanan imza
756
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.2522

yokmu arttıran :) arkadaşlar imzalarınızı mailinize gelen maillede onaylayın lütfen yoksa sayılmıyorrrrrrr.....

Toplanan imza
757
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.2538 valla bi yere link attım devamlı takip ettim engelli olmayanlar engellilerden daha duyarlı

Toplanan imza
761
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.2605

noluyo yaw sayı artıyor çok şaşırdım çok :)

kampanyayı sahiplenen kardeşlerime canı gönülden teşekkür ediyorum ne yapıyorsak kendimiz için yapıyoruz arkadaşlar umutsuzluğa kapılmayalım. bende yeni neler yapılabilir diye kafa patlatıyorum öneriler için teşekkürler ama bu önerilere sahip çıkacak gönüllüler aranıyor. talip olan belirtsin. ayrıca imza atan arkadaşlar maillerinde önemsiz kutusundaki onay mesajını göremiyor sanırım junk mail yada önemsizler kutusuna gelir onay mesajı bilginize.

Arkeolog kampanya biizim kampanya elbet sahip çıkacağız çıkmayanlar utansın destek verendende Allah razı olsun..

Toplanan imza
763
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.2638

damlaya damlaya göl olsun inşallah:))

ben diğer engelli sitelerinde de duyurulması taraftarıyım :)

Vallaha google amcaya yazdım çok yere link attım sende at...

başka bir engelli sitesine üye oldum orada forumda duyurular bölümünde başlık açtım :D

[FONT=inherit][FONT=inherit][FONT=inherit]Toplanan imza[/FONT]
774
[FONT=inherit]Gerekli imza[/FONT]
[FONT=inherit]60375[/FONT]
[FONT=inherit]Tamamlanan[/FONT]
% 1.282
[/FONT]
[/FONT]
[FONT=inherit][/FONT]

torpilin iyice yer edindiği bir yönetimde imzanın ne kadar işe yarayacağından emin olmasam da bir imza da benden ...

[FONT=Trebuchet Ms]Toplanan imza[/FONT]
777
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.287

[FONT=Trebuchet Ms]Toplanan imza[/FONT]
785
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.3002

[FONT=inherit]Toplanan imza[/FONT]
787
[FONT=inherit]Gerekli imza[/FONT]
[FONT=inherit]60375[/FONT]
[FONT=inherit]Tamamlanan[/FONT]
% 1.3035

Toplanan imza
811
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.3433

mail gelmedi soyadımı gizleyi işaretledim ondan mı ki

Gereksize gelse görürüm yok gelmedi mail hiç biryerde yok

Toplanan imza
820
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.3582

İmzamı verdim hayırlısı olsun, Hollandada hali hazırda çalışan devlet memurlarının % 90 a yakının engelli olduğunu duymuştum yanlış anımsamıyorsam, bu konuda bir kaynak paylaşabilecek bir arkadaşım varmı acaba, ayrıca bizdede kotalar arttırılmalı.

Toplanan imza
823
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.3631

arkadaşlar bazı dernek üyeleriyle konuştum desteklerini istedim. fecede bir çok gruba mesaj attım bunları yaparken bazı arkadaşların paylaştığı ömss linlerini gördüm ama çok az ilgi var imza atan herkesin çevresine ulaşabildiği yerlere bu kampanyayı duyurması lazım iki günde 1000 imzayı geçen kampanyalar var bizim sorunlarımız dahamı az önemli lütfen attığınız her link şevkli bir insana ulaşsa o da başka insanlara ulaşacaktır biraz gayret...

Bence % 3 şartının yerine getirilmesi yanında kotanın yani % 3 ün arttırılması konusununda üzerine gidilmeli bence buda çok çok önemli.

Üst Alt