Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS kadrolarının arttırılması için imza kampanyası..

herkes destek olabiliyor. linke tıklayın "hemen imzala" yazan yere tıklayın ardından bilgileri doldurup "imzamı kaydet" e tıklayın. sonrada oraya yazdığınız mail adresinize girip imzanızı onaylayın

İmza kampanyalarında engelli-engelsiz, kadın-erkek, genç-yaşlı gibi ayrımlar söz konusu değil ki... Yani Ömss ile ilgili imza kampanyası da böyle birşey... O nedenle destek olmak isteyen herkese açık. Yapabileceğiniz, insanlara bunu duyurmak, genelde sosyal medya aracılığıyla bu daha kolay (Facebook, Tweeter gibi...). İmza kampanyasının linkini kopyalayıp yaymak istediğiniz alana yapıştırın, mutlaka dikkat çeker.
Aslında bir gün ayarlayıp toplu olarak Tweet atma, Facete paylaşma gibi bir gün belirlesek güzel olacak
http://imzakampanyam.com/omss-hatal...vlet-3-sartini-yerinegetirsin-imza-kampanyasi

Son Durum:
Toplanan imza
2283
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 3.7814

SağlamTürk içeriğini oku ondan sonra imzalayıp imzalamayağına karar ver. Ben okumadım yani başlıktan sonra içerik olduğunu gözden kaçırmışım. Sadece buradaki arkadaşlara destek olmak için imzalamak istemiştim içeriği sonradan okudum. İçeriğini okuyunca imzaladığım için pişman oldum.

ömss sesimizi duyurmak için bakanlıklar ve medya kuruluşları mail adresleri

bu mail adreslerine ömss sınavnı ve yapılan veya eksik kalan tercihler hakkında mail atarsak sanırım bazı yerlere sesimizi duyurabiliriz lütfen sizde bu mail adreslerine toplu mail çekelim ve sesimizi duyuralım....

bilgiedinme.oyhgm@aile.gov.tr
info@adalet.gov.tr
birolu@bayindirlik.gov.tr
bimer@basbakanlik.gov.tr
isggm@csgb.gov.tr
webmaster@mfa.gov.tr
bilgi@enerji.gov.tr
info@kulturturizm.gov.tr
basin@maliye.gov.tr
info@meb.gov.tr
sikayet@saglik.gov.tr
webmaster@sanayi.gov.tr
webadmin@tarim.gov.tr
bilgi@ubak.gov.tr
basin@icisleri.gov.tr
iletisim@csgb.gov.tr
hayatiyazici@gumruk.gov.tr

Milletvekilleri E-Posta Adresleri Listesi

Bu mail adreslerine mail atarak sesimizi duyuralım

bu liste içerisinde bakanlıkların ve bazı milletvekillerinin haber temsilciliklerinin mail adresi bulunmaktadır.. bu adreslere mail atarak sesimizi duyurabiliriz..

bilgiedinme.oyhgm@aile.gov.tr
info@dpb.gov.tr
bimer@basbakanlik.gov.tr
fatma.sahin@tbmm.gov.tr
hayatiyazici@gumruk.gov.tr
sadullah.ergin@tbmm.gov.tr
recep.akdag@tbmm.gov.tr
binali.yildirim@tbmm.gov.tr
ahmet.davutoglu@tbmm.gov.tr
mehmetsimsek@tbmm.gov.tr
faruk.celik@tbmm.gov.tr
taner.yildiz@tbmm.gov.tr
ertugrul.gunay@tbmm.gov
idris.naim.sahin@tbmm.gov.tr
nihat.ergun@tbmm.gov.tr
bulent.arinc@tbmm.gov.tr
ismet.yilmaz@tbmm.gov.tr
mehmetzafer.caglayan@tbmm.gov.tr
veyseleroglu@tbmm.gov.tr
cevdet.yilmaz@tbmm.gov.tr
omer.dincer@tbmm.gov.tr
erdogan.bayraktar@tbmm.gov.tr
mehdieker@tbmm.gov.tr
ali.babacan@tbmm.gov.tr
besir.atalay@tbmm.gov.tr
egemen.bagis@tbmm.gov.tr
haber@ntv.com.tr
info@cnnturk.com.tr
anahaber@atv.com.tr
anahaber@kanald.com.tr
editor@kanald.com.tr
info@showtv.net
webmaster@startv.com.tr
starhaber@startv.com.tr
webadmin@stv.com.tr
haber@stv.com.tr
webmaster@trt.net.tr
haber@tgrthaber.com.tr
webmaster@tgrthaber.com.tr
editor@aksam.com.tr
vakit@vakit.com.tr
info@birgun.net
haber@bugun.com.tr
postakutusu@cumhuriyet.com.tr
dunya@dunyagazetesi.com.tr
okur@htgazete.com.tr
bpamir@htgazete.com.tr
arif.simsek@tercuman.com.tr
katkaya@hurriyet.com.tr
ybayer@hurriyet.com.tr
okur@milliyet.com.tr
aguclu@milliyet.com.tr
can.dundar@e-kolay.net
t.akyol@milliyet.com.tr
vatan@oncevatan.com.tr
posta@simge.com.tr
mabirand@e-kolay.net
hcelik@posta.com.tr
myetkin@radikal.com.tr
editor@sabah.com.tr
starextra@stargazete.com
mkaraalioglu@stargazete.com
iletisim@taraf.com.tr
habertaraf@gmail.com
elif.cakir@yahoo.com
okuyucu@ihlas.net.tr
lutfi.koksal@tg.com.tr
mehmet.soysal@tg.com.tr
catakli@gazetevatan.com
halklailiskiler@yenisafak.com.tr
mseker@yenisafak.com.tr
rozdenoren@yenisafak.com.tr
internet@zaman.com.tr
e.duman@zaman.com.tr
s.isiklar@zaman.com.tr
uluch@sabah.com.tr
emre.akoz@sabah.com.tr
saitgursoy@final.com.tr
omer.celik@tbmm.gov.tr
kursat.atilgan@tbmm.gov.tr
irbec@tbmm.gov.tr
kemal.demirel@tbmm.gov.tr
rasim.cakir@tbmm.gov.tr
ali.ihsan.merdanoglu@tbmm.gov.tr
binali.yildirim@tbmm.gov.tr
gokhan.durgun@tbmm.gov.tr
fuat.cay@tbmm.gov.tr
sureyya.sadi.bilgic@tbmm.gov.tr
guldal.aksit@tbmm.gov.tr
ilhankesici@tbmm.gov.tr

idris.naim.sahin@tbmm.gov.tr
nukhet.hotar@tbmm.gov.tr
oktay.vural@tbmm.gov.tr
nihat.ergun@tbmm.gov.tr

SağlamTürk içeriğini oku ondan sonra imzalayıp imzalamayağına karar ver. Ben okumadım yani başlıktan sonra içerik olduğunu gözden kaçırmışım. Sadece buradaki arkadaşlara destek olmak için imzalamak istemiştim içeriği sonradan okudum. İçeriğini okuyunca imzaladığım için pişman oldum.

kardeşim bu kampanya ya katılan herkesin içerik önerisine açığız güzelbi yazı yazıp gönderirsen içeriği değiştirebiliriz

Toplanan imza
2291
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 3.7946

Son duruma bakılırsa, biraz artış var ve bu çok güzel... İnşallah en kısa zamanda 2300ü de görürüz.

Engelliarkelog kardeşim başlığa oy verdim aynı şekilde kadrolar artılır ve daha fazla arkadaşım iş sahibi olursa sevinirim. Herhangi bir içerik önerim yok ama bu içeriği beğenmediğimi söylüyorum. Keşke sadece başlıktan ibaret olsaydı diyorum.

Toplanan imza
2299
Gerekli imza
5000
Tamamlanan
% 45.98

2300e bir kaldı... istenilen imzanın da yarısına yaklaştık sayılır
gerçi 5 ayda ancak bu kadar oldu o da ayrı bir durum maalesef:(

ne yazık bukadar zamanda bukadar imzamı toplayabildik daha hakkımızı savunmaktan aciziz yahu biz ne yazık bi durum ....

yuh artık hani tamam önceki kampanyalara destek verdikte bu kadar da olmaz engelli kadrosu arttırılsın 5423 olan sayı arttırılsın abartmaya gerek yok

imzaladım ama onay linki gelmedi.

gereksizlerde de yok..tekrar mı imzalamak gerekli acaba?

İMZA SAYILARI;
Dün; 2365'Dİ BUGÜN 2374 olmuş. Linki;
http://imzakampanyam.com/omss-hatalari-duzeltilsin-kadrolari-arttirilsin-devlet-3-sartini-yerinegetirsin-imza-kampanyasi

Dün; 475'di Bugün 649 olmuş. Linki;
http://imzakampanyam.com/omss-icin-ayrilan-kadro-5-423-tur-lutfen-bu-kadronun-artirilmasi-icin-destek-olun-imza-kampanyasi

[FONT=Trebuchet Ms]1. imza kampanyası Toplanan imza[/FONT]
2376[FONT=Trebuchet Ms]
2. imza kampanyası Toplanan imza[/FONT]

870

Kampanya silinmiş veya henüz onaylanmamış olduğundan işlem gerçekleşemedi. olmadı
Haletim :)

yoo iniyor ben indirdim bilgisayarıma

[FONT=Trebuchet Ms]Toplanan imza[/FONT]
2448
Gerekli imza
3000
Tamamlanan
% 81.6

yetmez arkadaşlar!! Duyuralım bunu... Biz kaç kişiyiz aahhh!!!

Sağı solu arayıp imza dileniyorum resmen...

Mail adresi açıp tekrar tekrar imzalıyorum :)

Evet arkadaşlar lütfen imzalayalım açılan kadrolar gerçekten hem az hemde belli kurumlar bu yüzden konu ile ilgili duyarlılığımıza gösterelim

ahh biz ne zamandır uğraşıyoruz bu imza kampanyası için ama sağolsun Engelli camiası ve dernekler hiç destek vermediler sayıdanda görüldüğü gibi.... sınava başvuran kişi 60bin toplanan imza 2400lerde

[SIZE=2][FONT=Trebuchet Ms]Toplanan imza[/FONT]
2508
Gerekli imza
3000
Tamamlanan
% 83.6
[/SIZE]

Arkadaşlar uzun zamandır internete girmiyordumn bakayım bizim imza kampanyası ne oldu dedim hedef 3000e çekilmiş son durum da bu...
Bir de birkaç tane daha imza kampanyası başlatılmış ama hangisi 2. kampanya olarak yazılan, bilemedim:confused:

50.000 ortaöğretim engelli vatandaşımızın sınava girmesi ve lisans,ilköğretimle düşünülürse,4100 engellinin alımı komik ötesidir.

Yeniden imza kampanyası başlatalım.

Engelli dernekleri ve de özellikle Türkiye Sakatlar derneği,engelliler üzerinde ticari rant devşirme peşinde olduklarını d
üşünüyor ve iddia ediyorum.

Henüz indiremedim arkadaşlar.

mail adreslerini bana da gönderin arkadaşlar.

60.000 imza zor.

İşkur ve Kosgeb engellilere yönelik eğitim sonucunda iş kurabilmemiz için vereceği 36.000 lira ile ne iş yapılabilir.Bu konuda görüş ve fikirleriniz yazın lütfen.

İşkur ve Kosgeb engellilere yönelik eğitim sonucunda iş kurabilmemiz için vereceği 36.000 lira ile ne iş yapılabilir.Bu konuda görüş ve fikirleriniz yazın lütfen.

2. alımda en az 6-7 bin alım yapılmalı yoksa emek verilip alınan puanların çoğu heba olacak herkes elinden geleni yapıp imza attırmalı derneklerde üstüne düşen ne varsa yaması lazım

Mrb Arkadaşlar.Bir Sorum Olacak ''İmza Kampanyasına Sadece Engelliler mi Katılıyor...''

Üst Alt