Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS kadrolarının arttırılması için imza kampanyası..

OturanBoğa;

size katılmıyorum. açılacak ek kontenjan kadrolarında kontenjan verilmeyen bölümlerden kontenjan verilebilir.
kadro sayısı arttırılabilir.
düz memurluk kadrolarına daha fazla kontenjan verilebilir.
abuk sabuk açıklamalar yapılmaz, yapılan resmi açıklamalar yerine getirilir insanların hayalleriyle oynanmaz.

alıntıdır:

ÖMSS-Özürlü Memur Seçme Sınavı
Arkadaşlar ; 27 Ağustos 2012 Pazartesi Günü Saat 16.30 Civarlarında; Devlet Personel Başkanlığı'nın 0 312 418 80 71 No'lu Telefon 215 Dahili Numaradan Yetkili Çetin Bey ile Yaptığım görüşme şu şekildedir : Kendisine Bakan Fatma ŞAHİN'İN Bahsettiği Ek atamaları Sorduğumda; bana şu şekilde cevap vermiştir . Şu anda Devlet Personel Başkanlığı'nın Ek Atamalar için ya da Bazı Kadroları Düz Memurluğa çevirmek için herhangi bir çalışmalarının olmadığını ifade etmişlerdir . Ben 999 Lisans Atandı, 1.133 Kontenjan boş kaldı bu boş kalan kontenjanlara atamalar olmayacak mı ? Ya da Düz Memurluğa çevirme gibi işlemlerin olup olmayacağını sorduğumda ; Bunun yapılabilmesi için Kanun Çıkması lazım ve ilgili Bakanın Bu Konuyu Başbakan ve Bakanlar Kurulunda Kabul ettirip düzenleme yapılması gerektiğini ifade etmişlerdir .Ayrıca ; Kurumlar 31 Ekim 2012 Tarihine kadar Tüm Engelli Personel Açıklarını Tarafımıza bildirmeleri gerekir ancak bu bildirimler 2013 Yılı içindir diye de ekledi. Bana ayrıca şu yasa maddesinden de bahsetti : 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 53. Maddesinde ilgili konular yer almaktadır şeklinde bir ekleme yaptı ...

NOT ( EKLEME ) : Ayrıca ; ALO 183 Aile ve Sosyal Politikalar Yetkilisi ile yaptığım görüşme sonucunda ise ; Sadece bana verdiği Bilgi : EYLÜL Ayı içerisinde ÖMSS Ek Atamaları Planlanmaktadır . Başka da bir bilgileri olmadığını ifade etmişlerdir .. (yassax)

alın işte biz böyle sessiz sedasız oturmaya devam edelim..... 2 yıl içerisinde olacak atamaları bekleyelim hiç kılınızı kıpırdatmayın arkadaşlar nasıl olsa alırlar değilmi..... boşyere avutmayın kendinizi

womanizer;

sesimiz çıkmazsa şimdiye kadar yaptıkları gibi göstermelik olarak bir kaç kişi alırlar belki ama o 20 bin açığın kapatılması için ciddi bir alım olmaz arkadaşlar boşverin umutsuzları ben her yerde duyurmak için elimden geleni yapıyorum inanıyorsanız birlikten kuvvet doğar o zaman biraz emek sarf edin kendi geleceğiniz için. ben fece ve tiwiterda birçok forumda link paylaşmaya cumhur başkanı bakanlara bimere yazmaya devam ediyorum.

bende paylaşımlara devam ediyorum sürekli, aile olarak biz imzaladık. imza atan arkadaşlar ailenize de imzalatın o zaman sayı bir nebzede olsa çoğalır

Şu an itibari ile 630 imza yazık ki yazık hiç bir şeyi hak etmiyoruz. İnşallah yine fiyasko çıkar kimseyi almasınlar bukadar sorumsuz vurdum duymaz lokma piş ağzıma düş tarzında insandan ne bekliyeceklerki. Başvuru yapan 60.000 kişi imza katılan 630 kişi bu tablo yeter. 81 ilin dernek bilgisayarlarından bile her özürlü girsebir dünya imza çıkar. Gidin bakın derneklere adamlar ne yapıyor Okey ve benzeri oyunlar, facede geyik yapıp mıyorlarsa ne olayım. Burada ilanı görünce şahsıma ait olan 3 e-mail adresinden 3 farklı imza yaptım 1000 kişilik olan feyk facebook sayfalarımdan paylaşımlar yaptım. Bukadar insan bunu yapsa idi ne olurdu işe geldimi hepsi ana avrat söver. Bırakın bunları boş verin bunların ne kendine nede başkasına hayrı olur.

Dipnot: Daha önce memur olup tercih verip kazanan ve tercihlerine gitmeyenler içiniz rahatmı? rahat olsun rahat uyuyun siz ALLAH bırakmayacaktır. Kimse kalkıp hak maktan bahsetmesin burada!

Ben de imzayı attım ama inşallah hayırlısı olur..

[FONT=Trebuchet Ms]Toplanan imza[/FONT]
684
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.1329

Toplanan imza
689
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.1412

Kıymet valla bende link paylaşıom bütün platforumlarda ama hala gıdım gıdım gidiyor canım sıkıldı iyice bizden bi cacık olmaz bu camiadan ...

evet abi bişey olmaz.... ama bizden değil imza atmayanlardan hiç bişey olmaz alışmışlar hazıra kıllarını kıpırdatmıyorlar. Armut piş ağzıma düş hesabı... ondan sonrada hakkımızı vermiyorlar diyorlar sen hakkını aramazsan kimse senin hakkını aramaz ki sen ne istediğini söylemezsen kimse ne istediğini bilmez

bir imza ve davette benden ama, gerçekten çok ağır seyreden bir ''hak arayışı''... Anlamak mümkün değil...:confused:

Toplanan imza
693
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.1478

Kıymet abicim biz ikimiz hep güncel tutalım senle linkide aynı sitelerde olsa paylaşmaya devam edelim varmısın ama 60 bini geçince bırakmak yok :D

arkadaşlar moralinizi bozmayın ek yerleştirmeler ve ikinci atamalar gündeme geldiğinde çok daha fazla insana ulaşıcaz çünki artık ömss gündemden düştüğü için çoğu insan gündemi takip etmekten vaz geçti ama haberlerde ekyerleştirme haberi geçtiğinde insanlar ayrıntıyı öğrenmek için nete girdiğinde bizim linklerimizide göreceklerdir

abicim ben elimden geldiğince güncel tutmaya çalışıyorum umarım başlığı yoruma kapatmazlar yoksa işimiz yaş :D

yavaş yavaşda olsa ilerliyoruz çok şükür :p bakalım kaça ulaşabileceğiz an itibariyle sayımız;

Toplanan imza
697
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.1545

Kapatırsa admin ne kadar samimi olduklarını görürüz ama yapmazlar öyle bişey yeni başlıkla devam ederiz...

Bülent abide imzasını atmış :) onu gördüm imzaların arasında :)

Bülent abiye bakma sen o hep destek zaten sistem bozuk oda haklı yorumunda ama olun biz yinede deam edelim hep birlikte o değil bu başlığın bile görüntülemesi 1551 ama imza atan düşük o kadar kaf söylüyoruz okumuyorlar sanırım harbiden armut piş ağzıma düş üzücü...

Toplanan imza
700
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.1594

Toplanan imza
716
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.1859

ben de imza kampanyasına katıldım.muhalifliğin hata suç ve ceza olduğu bu güzel memleketim de en doğal hakkını bile kullanmaya korkuyor mu üşeniyor mu bilemiyorum..ben üzerime düşeni yaptım.huzurluyum

Toplanan imza
728
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.2058

4 günde 600 küsür kişi imza atmış
ama buradan takip ettiğime göre yavaş ilerliyor sanki...:(

Bir imza da benden..Hayırlı olsun inşallah :)

Toplanan imza
737
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.2207

İşletme İktisat mezunu arkadaşlar ÖMSS tecihleri için baskı yapalım

Arkadaşlar bizim için en iyi kurumlardan biri olan Maliye bir kişilik bile kadro açmadı.2 atamlarda bunun için baskı yapalım.Bakan Fatma Şahin'e maile atabiliriz.Ayrıca Bakanımızın kendi resmi sitesindede iletişim formu mevcut.Biz istemezsek kimse durduk yere kadro açmaz.Hastaneler ve bir iki kurumla kadrolar sınırlı kalır.Saygılar

hahahah gerçekten komik 1 saatte sadece 1 kişi artmış

Toplanan imza
738
Gerekli imza
60375
Tamamlanan
% 1.2224

Toplanan imza
743
Gerekli imza
60375
Tamamlanan