Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB sınavına başvuranlar, ilk 5 tercihiniz nedir?

bu ne ya sınav başvurusunu uzamış ya çocuk oyuncağına döndü iice ne biçim sınav bu

konya,uşak,kayseri,manisa afyon hzmetli tercih dışı kabulümdür

başvuru sonu 28 mayıs uzadıkça uzadı lastik gb bitsede kurtulsak bi

şanlıurfa - adıyaman - gaziantep - adana - diyarbakır.......

:::::::::::inşallah::::::::::

femmy;
( başvuru sonu 28 mayıs) gercekten uzadımı arkadsım :) dıklomamı kaybetımde yenısını ısatıycem hemen alabılırmıyım yenısını fotokopisi var elimde ,samsun amasya trabzon ordu sinop

mezun olduğunuz okuldan geçici mezuniyet belgesi alabilirsiniz. o şekilde başvurular kabul ediliyor

Sınav çok zor olur mu arkadaşlar hizmetli kadrosu için

arkadaşım sınav senelerdir okuduğumuz konulardan ben nevşehir meb in sınavına girmiştim 2 sene önce sinirlenmiş çıkmıştım sonunda bu kadar basitse kesin torpil var bu kadar basit sorulmaz diye :) gerisini sen anla

basit olursa herkes yapar 100 mü yapacaz ben matematik yapamıyorum mesela

bide lise mezunu sayı kaç oldu bilginiz var mı benim terchlerim mersin adana hatay

Hizmetli için 16.000
Memurluk için 4.000
Öğretmenlik için 650 civarı deniliyor ;)

Offfffffffffffffff ama bu haksızlık yhaa ben sınava girmesem mi diyorumm

Korktum galiba çok antika bi kızım ben pes ettim bile

Banbino yakıştıramadım size :) Ben memur olarak gireceğim ve hedefim 100 almak diyorum ama böyle karamsar düşünen arkadaşları gördüm mü bu beni üzüyor. Kazanmak için giriyorum ve azim edip kazanacağım inş. diyen ve düzenli bir şekilde 1,5 ay dişini sıkan bu işi götürür.

Bulut25 in sorduğu şekilde başvuru sayısınamı pes ettiniz? eğer öyleyse pess diyorum yanee :)

Dileriz ki herkesin nasibinde varsa, hayırlıysa girip, yerleşmesi yönünde ama pes edenler hariç :) Ticet abimiz tam yerinde bir laf etti kutluyorum :)

Ben 1 aydır pc e arşiv yapıyordum. bir sürü belge, soru, kısa kısa notlar indirmiştim. Gece gündüz uğraşıyordum ve bitmesi için bi 2-3 saatlik işim kalmıştı kağıda döktürtecektim, gündüzleyin sapa sağlam çalışan pc dün akşam üzeri eve geldiğimde açılmıyordu, Çökmüş :( format atmak zorunda kaldım. Belgelerde masaüstündeydi. ha bugün, ha yarın bitti bitecek derken yedeklememiştim. Formattan sonra belgeleri kurtardım ama çalışmadı, hatalar verdi. Bugün baştan başladım tekrar toparlamaya. Pes etmemenizi öneririm :D

rakamlar yüzünden sayılmaz aslında hiçbirşey bilmediğim için baştan başlamam gerekiyor çünkü hiç okula gitmedim ben hep hastaydım dolayısıyla çok tedirginim kazanamazsan yuhh sana diyorlar kazanamzsam dile düşmek var işin ucunda :))

ne dile düşüceksin ya seni yuhlayanlara o soruları sor 10 net çıkarabilecekmi acaba
göktürk teşekkür ederim:)

meb biter başka sı başlar bıkmak yok yola devam:)

o ayrı inşallah diyelim ki engelli işsiz kalmasın

hiç fena olmaz derim akp akıllı adamlar grubu valla bak akp li değilim ama recep tayyip erdoğan çok zeki bir adam istanbul büyükşehir belediye başkanıyken tanışma sansım oldu valla çok zeki yigidi öldür hakkını yeme:)

40 doğruyla bi yere yerleşebilir miyim ben???

45 yap garanti olsun. Çok çalış 1,5 ay dişini sık ve Allah ın izniyle kazanacağım diye gir ve başar. Kazanamayıp seni diline sakız edenlere de Ticetin dediği gibi ya 10 soru sor ya da ben elimden geleni yaptım ama nasip olmadı. Alnım açık, yüzüm ak, buyurun daha iyisini becerebiliyorsanız siz yapın diyebilirsin ;)

Evet ilk kez gireceğim ve önemsiyorum. Fakat önce açık öğretimi bir hallediyim o aradan bir çıksın. Daha sonra 35 gün kazanmak için çaba gösterip, hazırlanıp gireceğim. Hedefim kazanmak. Hep beraber kazanırız inşallah

Harbiden kimeydi derken cevap gelmiş :)))

Bilgisi olan varsa bir zahmet yardımcı olabilir mi?
Ben önlisans olarak giriyorum. Fakat Haziran sonunda da lisans mezunu olacağım inşallah. MEB sınavını kazanırsam ve yerleşirsem lisans mezunu olmamın bir zararı olur mu?

En son mezun olunan okul seçeneği istendiği için doğal olarak önlisans giriyorum..

önemsemezsen baştan kaybetmişsindir benim yaş geçiyor biran önce kapaklanmam lazım önemsemem lazım allah herkesin gönlüne göre versin teşekkürler bu arada

göktürk zarardan çok yararı olur 3 yıl önlisans olarak çalışırsın sonra terfi olayın daha rahat olur takma kafana kazanmaya bak

Bencede takmaya gerek yok olacak Allah'ın izniyle. Herkesin gönlüne göre olur inşallah.

Evet öyle oluyor. Çağ atlıyorsun :) Bir gireydik hayırlısıyla..

Yanlışım varsa düzeltin ama önlisans ve lisans ikiside üniversite olunca lisans diplomasını ibraz edince maaş otomatik olarak direkt artıyor sanırım.

evet artar göktürk ama emeklilikte daha çok işine yarar

Hehe böyle giderse biz çalışmadan malülen gidecez :D Bende bu çalışma isteği sizde de verilen destek oldukdukça bizi padişah yapacaklar her halde :D

Üst Alt