Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB sınavına başvuranlar, ilk 5 tercihiniz nedir?

ticet77 sen öle dedin içime kurt düştü sanki beni doğuya yollayacan gb geldi nedense

içimde bir his var sınava başvuran çok olacak ama vazgeçende çok olacak

benim de içimde bir his var ticet sınava girmiycekmiş:)

femmy doğu olsun 2 yıl çalış tayin iste doğuda hizmet ister değil mi ??

yeliz senin içinde bir his var ticet atanıcak diye:)

benim durumum öle fazla uzağa müsait değil maalesef ama yinede gelirse gideceğim napalım

allah gönlüne göre versin kardeşim

yeliz inşallah en iyi yere atanırsın:)

inşallah kendı memleketime atanırımda aylık gelirimde çok iyi olur yaşamımda iyi olur. tabi diğer yerlerde olursa mecburen qidecez inşallahh olur allahım yardımcı olsun herkese.

tşkler sagol ticet inş sende istedigin bir yere atanırsın:)

sohbet yerine çevirmeyelim konu başlığına uyalım lütfen;

Van-Karabük-Erzurum-Sivas-Manisa Kırşehirde giricem hizmetli için yeni fark ettim tercihlerde KIRŞEHİR seçmemişim kazanırsam eğer Kırşehirde başlamıycammı göreve :D

Hepinizede hayırlı olsun arkadaşlar erzurum van hatay giresun balıkesir

başvuru yaptığımız il ve o andaki başvuru adetinide yazalım arkadaşlar

izmir manisa balıkesir bursa uzakları yazamayacağım için 5. yok henüz :)

Nevşehir- Aksaray-Niğde-Kayseri-Konya 6 tercih neresi olursa lise mezunu hizmetli

şırnak ve hakkari tercih eden cesur arkadaşlar var mı?

Bende Memurluk için başvurumu yaptım,
İzmir, Manisa, Antalya, Balıkesir, Erzurum ve 6. tercihte EVET :)
Bu arada bir sorum var İzmir'li veya diğer arkadaşalar size başvuru esnasında memur kurs açılırsa katılırmısınız diye bir soru soruldu mu? Ben İzmir'de başvurdum bana sınava hazırlık için kurs açılırsa katılırmısınız dendi, Başka illerde de var mı bu uygulama...

focus 83 şırnaktan mezun oldum 3 yıl orada kaldım anamdan emdiğim süt burnumdan geldi ki ozaman daha sakindi ehliyetime cizre yazıyor ama şimdi kaldıramam gerçekten

hiç aklımda yokken çanakkale işaretledim tercihleri yaparken acaba kısmetimmi bilemiyorum ama neresi olursa giderim ögretmen olmakta kararlıyım son şansımız olabilir :)

ankara- eskişehir- aydın- çanakkale-erzincan ve 6 heryer:)

Konya, Ankara, Antalya, Afyonkarahisar, Mersin, 6. Tercihi de taahüt ediyorum :)

göktürk kardeş tercihlerimizin ilk 3ü aynı :) izmir istanbulda sonradan gelior

İnş hayırlısı olur. Başarılar diliyorum. Benim sınavda hedefim 100 alıp en ideal ve hayırlısı yere yerleşmek :)

focus83;

cesur olmak ile alakası yok bulunduğum şehire çok uzak şırnak ve hakkari ayrıca özürlü olarak sınava giriyoruz bir takım ihtiyaclarımız kısıtlı olarak giderebiliyoruz o yüzden bulunduğum şehire en yakın illeri tercih etmek zorunda kaldım.

Üst Alt