Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB sınavına başvuranlar, ilk 5 tercihiniz nedir?

bende tercih edicektim erzurumu sevmiyorum vermedim

eyvallah bulut erzurumda kötü anım var ondan sevmiyorum insanını severim o ayrı:)

hiç belli etmez sağlam dostlarım var ziyarete gelirim

olur tabi belki bu yaz gelirim gelirsem haberin olur saol:)

kgökce arkadaşım hiç üzülmeyin size belirtilen konulara çalışın zaten bildiğimiz konular ki barajda yok size.normalde meb de baraj 70 dir alamayan o hakkı kazanamaz.ama bu sınavda baraj yok diye biliyorum hiç umudunuzu kaybetmeyin

Bu sınavda baraj yok ama lise mezunu girenlerden her 8-9 kişiden 1 i, memur olarak girenlerden ise her 2-3 kişiden 1 i memur olacak. Ona göre çalışın :)

€skişehir
İstanbul
Antalya
İzmir
Balıkesir

Hayırlısıyla yerleşirim bunlardan birine

mersin için 80 ve üzeri garantidir tahminim memurlukta

75 diye tahminim erzurum u yabana atmamalı

ercan doğuda memleketim üstüne tanımam yaşamak için van
erzurum u sollar 30 kontenjan var başvuran 450 kişi
melekçıkmazı kırıkkalede en az 75 tahminim ama sadece tahmin siz çıtayı 85 tutun garanti olsun ben 90 tuttum ilk tercih istanbul çünkü:)

konya iyi kontenjan ayırmış valla tercihte çok olur bence sen 110 almaya bak:)

hülya 1 yaş var aramızda sende gel kazananlar ekibine:)

Bazı ıllerı hemen hemen tercıh eden yok galıba ornegın ağrı artvin edirne gümüşhane hakkari kırklareli rize siirt sinop şırnak tunceli uşak kilis burdur ve bartın gibi illeri seçen hıcbır arkadasımız yok...

oradaki özürlüler seçmiştir muhakkak orda yaşasam orayı tercih ederdim
galiba özellikle doğu illerinde özürlülük ileri safhada akraba evliliğinden dolayı

Bu balıkesir neymiş ya şöyle bi baktım herkes balıkesiri koymuş.vay halime benimde 1. Tercihim ama bu gidişle olmayacak galiba çünkü çok başarılı olacağımı tahmin etmiyorum.

soykankaan;

kaan pişman olacaksın gelmediğine(Allah cc.pişman etmesin)
Kahramanmaraşa gelen arkadaşlarla buradan güzel resimler ekleriz :)
sen onlara bakarak yetinirsin anca:)

M.Zahid;

onlardan biri de ben olurum işallah toprağım allahın izniyle:)

ayşegül_01;

İnşaallah toprağım :)
sınav sonrasında kimler gelecek heyecanla bekliyorum

sakaryaya başvuran aday sayısını nerden öğrenebilirim bilgilendiren olursa sevinirim:)

Üst Alt