Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

MEB sınavına başvuranlar, ilk 5 tercihiniz nedir?

Merhaba Arkadaşlar
Bugün başvurumu onaylattırmak için milli eğitime gittim.
Memura başvuru sayılarını sordum
Türkiye genelinden 15.000 bini aşkın kişi
Kayseride toplam 400 başvuru bunlardan 60 veya 70 i önlisas dedi.

daha şimdiden 15 000 se 30 000 bulur süre sonunda

Arkadaşlar başvurullar 30 bini bulur ama burada biraz lise mezunu arkadaşlara çok iş düşüyor. Çünkü çoğu arkadaşımız bi takım olanak ve imkanlardan dolayı üniversite okuyamadığı için, birde üniversitelerin genelde şehir merkezine uzaklığı oluyor. 2 yıllık ve lisans başvuruları ondan dolayı düşük sayılarda geziyor. Liseden girecek arkaşlar için çok önemli bir sınav aslında. Gerçi 2 yıllık ve 4 yıllıklar içinde aynı şeyler söylenebilir. Herkese başarılar diliyorum. Allah'ın izniyle herkes istediği yere gelebilsin. Tek isteğimiz bu..

konya izmir hatay mugla afyon.ben 50 bın kısıyı hesaba katıyorum rekor deneyecem sınavda:D

bnde bugün ögretmenlık için yaptım kaydımı ankarada basvuru sayısı 50 ögretmenlık için :) biraz içim rahatladı hayırlısı bakalım

merhaba arkadaslar bende salı gunu basvurumu onaylattım ...
memurluk için basvurdum milli egıtım müdür yardımcısıyla konustum lisedeyken benım hocamdı ...gelmişken hocamızada selam vereyım dedım ..ve hocamız dedi ki kpss sınavından zor degil ama yinede sıkı çalış ..

benım tertcıhım söyle , mersin yaşadıgım sehır oldugu için , adıyaman memleketim oldugu için , şanlı urfa maneviyatı yüksek bir şehir oldugu için bitlis bitlislilere karşı sempatim oldugu için ve muş babamı kırmamak için :))

her ilin bir sebebi var:)) herkes için hayırlısı neresiyse orası olsun

ben de tamamladım başvuru işimi çok şükür ;) tercihlerim niğde, nevşehir, mersin, samsun, istanbul. tercihlerim dışında gider miyim?? tabi ki giderim :) öğretmenlik için başvurdm bu arada. hayırlısı olsn hakkımızda.

Antalya'yı tek geçtim ben başkada yazmadım zaten kalabalık çok antalyada .. memurluk zor ya bakalım artık.

Sayı 30.000 olduysa, ben 40.000'i bulur dediğimde beni eleştiren arkadaşlara saygılar selamlar...

fcu81;
Öretmen başvurularını yan binada alıyorlardı, sayıdan haberim yok malesef.

valla ilk tercihim istanbul münir antalyayıda yazdım:)

samsun amasya ordu sinop trabzon (hızmetlı) elektrık mezunuyum faydası olurmu aktıfım gezebılen böbrek nakılı

kırşehir,kırıkkale,ankara,kayseri,nevşehir

ticet77;

Gel kardeş de sen liseden başvurdun..... yanlış hatırlamıyorsam :)

Ben Yüksekokul mezunuyum.

Aydın

Manisa

Muğla

Sinop

Samsun

Türkiye'nin her yerinde çalışmayı kabul ediyorum. (Memur)

Münir;

evet münir lise düzeyinden başvurdum beraber kardeş kardeş :)

Amasya

Tokat

Samsun

Çorum

Ordu

Türkiye'nin her yerinde çalışmayı kabul ediyorum. (Hizmetli)

kaan benim ilk tercihim memleket değil 2. tercihim:)

manisa izmir balıkesir aydın bursa
memurluk için

Üst Alt