Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bugün Seni Ne Gülümsetti :)

FANI OLDUGUNA YENI KAFASI BASMIS DEMEKKI BASTAKININ:eek:

17 25 yolsuzluk haftasi kutlu olsun:eek:
yilbasina mutlu girmek istiyorsan baca girislerine ayakkabi kutusu koy 17 25 aralikta
belki icine doviz dolduran olur MOCOGLU

ACIN BAKIIM AVUCUNUZU
bu gormus
bu dinlemis
bu planlamis
bu yakalamis
buda anlamadim babacigim demis

Mesai arkadaşlarının doğum günü sürprizi 😊

Benim gözlerim dolup göz yaşı geldiğinde yanımda yatan kedimin kalkıp partileri ile göz yaşlarımı silip gırıldamaya başlaması🙂

Bi de çatılara çik belki kaybettiğin kimliğin ordadir 🤭

Kimliğini bulmak için her yere cik yanı deli gibi 🤭bakarsın bulursun kimliğini belki 🤭

Kimliksiz dolaşma 🤭

Olmadi git de o çok sevdiğin erdoğan sana kimlik versin kacaklar gibi ,kendimi bulamadim kimliğim yok de 🤭

gizli akp li ☹

Senin imajmaker dostların falan yok mu
Kim veriyor sana bu yöntemleri akillari
Zorla mı yaptırıyorlar nedir ☹
Yakında catiya da çıkarsın yanı ☹

Işte kimlik olmayınca dostlarin da s.car böyle sana imajmakerlik yapmazlar mesela , karsilikli s.cisirsiniz sonra , 21.yy insan ilişkileri dostluklari vs , bi de mukemmeliz havalariniz yok mu bi taraftan o daha fena 😊gören de sizi ünlü sanacak olm 🤭

Ayyy her tarafi noel susleriyle suslemisler işıklı mişikli kalabalıklar falan , aayyy bi an kendimi kibritçi kız gibi hissettim niyeyse bebekligimin seysi heralde 🤭🤭🤭

Bebekligimin yalnızlığı karsima cikiyo bazen canavarlarla 🤭

Müge Apla nin program sunarken ki takintisindan tirsiyorum saatlerce günlerce haftalarca aynı konu konuşulur mu 🤭🤭🤭

Çoğu genç kendini kaybolmuş hissetmek istiyormuş ama müge alla bulur diye goguyalarmis 🤭🤭🤭🤭🤭

Poker masasinda sümüklü insanlardan haz almayan para babası jack 😁😁😁😁😁

Puro içen para babası poker kralı jack 🤭🤭🤭🤭😁😁😁

Alpacino robert de niro ve johnny deep bakışlı poker kralı jack in sumuklulerden hoslanmamasi😁😁😁

Kendisine poker masasında zorla amelelik yapanlardan hoşlanmayan jack 😁😁😁😁😁😁

Poker masasinda kendi eli b k dolu olduğu için amele gibi davranan sümuklulerden hoşlanmayan jack 😁😁😁😁😁

Suratına para firtatip sen kimsin diyen jack 😁😁😁😁

Fakir olduğun için laflarinda koymuyor diyen jack 😁😁😁😁😁

Etrafında bir sürü kadın olan jack 😁😁😁😁

Sen ancak booooyyleeee bakarsin diyen jack 😁😁😁😁😁

Etrafinda ki kadınlardan birini de bana ver diye ağlayan sumuklulerden hoşlanmayan jack 😁😁😁😁😁😁

Kendine kadin bulamayip ev bark yuva sahibi olamayıp b.k gibi konusanlardan haz etmeyen jack 😁😁😁🤭🤭🤭🤭

Kendisinin karşısında düğmelerini iliklemeden amele tarzli duruş yaparak konuşanlardan haz etmeyen para babası jack 😁😁😁😁🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭

Komedi filminden 😁😁😁😁

Esprilerimden salakça anlamlar çıkarma bidaha adam misin ona bak , hayat standtlarina göre insanlarin esprilerinden salakça anlamlar çıkar , ☹😁

Için pislikse kötü anlam cikarirsin esprilerden ☹o nedenle benim esprilerime ameleler gibi anlamlar cikarma , ☹

Kendi hayatina amelelik yap ,

Sen benim amelemmisin de kilkuyruklugu yapiyosun esprilerime ☹

Esprilerimden pis anlamlar çıkarıp sen bana niye amelelik yapiyosun, işsiz misin ☹

Ameleler çalışıyo da sen gibiler böyle amelelik yapiyo demek ki ☹

Utanmadan mesaj atıp soruyosun bana bi de espirimden çıkardigin b.ktan anlamı, için pislik çünkü,
Orda espirisi yapılan kaybolmayi hissetmek hani insanin yeniden doğması için kaybolması gerekir bazen ama senin için pislik olduğundan pis anlam çıkarmışsın şıh şeyh şamil şanzıman şangaylı kowboys

Sen heralde kadinlarin gözlerinde kayboluosun sürekli ondan pis anlam çıkarmışsın şıh şeyh ☹😁

Yaptığın hataların unutulacağını mı sandın sen :D:D:D

Aayyy şu kısım.cok komik , biii sus oyun oyniyacam 😂😂😂sanatkar tiyayro oyuncusuymus kadin desene😂😂😂

Hahaahaaaa nasıl güldüm 😂😂😂😂

Komedi tarzı tiyatro çok seviyomuş demek ki kadın heralde 😂😂😂😂😂

Belki de erkek bile olabilir konuştuğun kadin düşünsene komediyi güvenilmez kimseye 😂😂😂😂😂😂

Sanalin komedileri 😂😂😂😂😂

Ama böyle şeyler olmazsa gülemeyiz ki bi de o var 😂😂😂😂

Kadinlara kızma yanı 😂😂😂😂

Eğleniyorlar işte n"apsinlar 😂😂😂😂😂😂

Belki de sana yazarken bi erkeğe yazdiriyodur düşünsene komediyi 😂😂😂😂😂😂güvenme kadınlara özellikle sanatsal yetenekleri olanlara çok pis oyuncu olurlar 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Gazozla bayiltabilirler bile 😂😂😂😂

Komedi amaçlı 😂😂😂😂😂

Düşünsene komedi amaçlı gazozla bayiltildigini 😂😂😂😂güvenme her kadına.

Yanlış anlama lütfen bii sus oyun oynicam kısmına çok güldüm 😂😂😂😂

Espirilerimi de yanlış anlama lütfen gulmeyi acaip seviyorum 😂😂😂😂😂😂
Mutlu noeller

kendi secip basa gerip sonuclari 2022 yilina yukleyip 2022 yili gidiyor diye sevinen fakirlesmis halkimizin YENI YILI KUTLU OLSUN:eek:
yillayin gunahiyse gelecek 2023 belki fakirlesen halkimiz zenginlesecek diye umit edin:p

[SIZE=4][FONT=TwitterChirp]Sürenin dolduğuna dair noterden ihtarname göndermezsek, otomatikman 100 yıl daha uzuyor, haberiniz olsun.[/FONT][/SIZE]

Bankın yanına yanaşıp oturdum. 5 dakika geçmeden 2 genç kız geldi. Orada bir poşet unutmuşlar, görüp görmediğimi sordular, görmediğimi ve bulan kişilerin karşıdaki dükkanlardan birine bırakmış olabileceklerini, onlara sormalarını söyledim. Onlar ''yok yaa yoktur oralarda falan'' diye sızlanarak gittiler, bir müddet sonra yine sızlanarak geri geldiler. Üzüntüyle etrafa bakınmaya devam ettiler. Poşette kızcağızın okul üniforması varmış, ona üzülüyormuş. Ben yine tekrarladım ''muhakkak dükkanlardan birine bırakmışlardır, bir sorun dedim. Biri gitti sordu. Poşetini sevinçle alıp geldi. :) Çok çok teşekkür ettiler ve sevinçle gittiler. O dakika orada olmasam büyük ihtimalle eşyalarını bulamayıp masrafa gireceklerdi :)

padisahimiz efendumuz buyurmustur
tum yil boyunca otoyol ve kopru gecislerinde artisa gidilmeyecektir

normal vatandas sanki yol parasini denklestirilmiste kopruden otoyoldan gececek:)

Üst Alt