Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bugün Seni Ne Gülümsetti :)

dxs8vqa.jpg

5tn9gv5.gif

Bekârlık Seviyesi

Dinlediğim şarkıya yapılan yorum...

"Allah belamı verdikçe gelip dinliyorum." 🙂😀

[FONT=comic sans ms][SIZE=4]Eskişehir'de bozulan su yükleme noktasının arıza devam ederken kullanılabilmesi için içerisine görevli yerleştirildi.
Paraları cihaz içinden eliyle alan görevli kartlara yükleme yaptı.
[/SIZE]
[/FONT]:D[FONT=TwitterChirp]
[/FONT]

[SIZE=4][FONT=comic sans ms]Hırsızlıktan serbest kaldıkları adliyede polisin çantasını çaldılar.[/FONT][/SIZE]:D;)

Eskişehir'de bozulan su yükleme ATM'sinin içine gerçek insan yerleştirmişler. Parayı alan görevli manuel olarak kartlara yükleme yapmış. Seviyorum ya memleketimi. :D

Durmadan çay içen adam o kadar çok çay içmiş ki sonunda çay komasına girip, boğulup ölmüş...

Prodigy müziğini nasıl dinliyorsun diyor ?
Yüz kocali hürmüz kendi özgürlüğüne düşkün olduğun kadar baskalarininkine saygıli olmayı öğretmediler mi de sana benim ozgurluguk haklarima tecavüz ediyorsun tecavüz genetiginle , yoksa lez misin benim özgürlük haklarıma tecavüz ederek masturbasyon yapiyorsun sapik

aralik ayi olmasina ragmen hava cok guzel disarida yururken mutlu mesut gulumsemek dunyalara bedel

Dolabımda değişiklik yapmaya çalışırken kardeşim geldi ve "Abla zengin olsaydın bir tamirci çağıracaktın ve işini hemen hallederdi ama zengin değilsin ve kafanı çalıştırarak yeni bir şey ortaya çıkarıyorsun. Zengin olmaman iyi birşey" dedi.

Ben ikna oldum😀

Dünya tatlısı bir bebek 😊

Üst Alt