Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bugün Seni Ne Gülümsetti :)

Beyefendi benim yazdiklarimi niçin kendine anlıyorsun 😂

Gendi gendine aalliinniirrrr kkiizziirrr 😂

GMP2oGrXcAANxLj

:D :D Ahhaha

1 Mayis ta Senin taaaa .............cekic orak cakiyim dercesine davalarından haklarindan vazgecmeyen isciler emekcilerin chp ile birlikte yüzümüzü guldurmesi

Sen hele birdaha beni rahatsız etmeye kalk fasist .....feren seni savcilikta..............bana da emekçi demesinler diyen emekçi kadinlarin 1 Mayis ta ki güçlü duruşları .

Son düzenleme:
Kimi görse ona yavsayan sulu miğde bulandıran donu gevşek .....feren beyni .......olan .....feren benden uzak dur birdaha beni rahatsız etme sakın !

sümüklü yapışkan miğde bulandiran aç köpek

Babasina altini temizlettirip sanal da ......ferenlik yapan .......feren klavye piçi

firlama......feren klavye piçi

Son düzenleme:
Bilim adamiyim diye kadinlari kandirma planı yapan klavye or.spusu

Kalvyeye gecip.........nasil rahatlarım genelevlerine de gidecek param yok çünkü çok zenginim kimi kandırabilirim planlari kuran o.rospu

Sonra da kadin rahatsız eden .......... klavye piçi

Karsimda yazan kadin degil erkek rafik olsa bile ........ çünkü .........rahatlatmam önemli

Sonra da kadini rahatsiz ederim çünkü uzay mh. Yim senin taaaaaa............yani

Son düzenleme:
Erkekle yazisiyor erkek olarak kendini..........Sonra beni rahatsiz ediyor .......klavye piçi seni yazmasaydin erkekle banane.........

Üst Alt