Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bugün Seni Ne Gülümsetti :)

OĞUZATAY

Aktif Üye
Konular
26
Reaksiyonlar
0
Diğeri dolmuş, buradan devam edelim.

İş-Kur'un beni pasif göstermesi nedeniyle, 7.5 aydır Allah'a çok şükür çalıştığım hâlde, çalışmıyorum zannedilerek iş teklifinin gelmesi. :D

Diğeri dolmuş, buradan devam edelim.

İş-Kur'un beni aktif göstermesi nedeniyle, 7.5 aydır Allah'a çok şükür çalıştığım hâlde, çalışmıyorum zannedilerek iş teklifinin gelmesi. :D

İyi güldüm. :D

6 yıl önce paylaşmışım unutmazsam duruyor mu duvar da o yazı bakayım :D
14691414_1212714062120321_5820957716651001688_o.jpg

s93f2sf.jpg
[/URL][/IMG]

Ben sana kurban olurum, açlıktan odama dek girdin. :) Sütünü içince, bahçede oyuna başladın, minnoş seni. :eek:

s93f2sf.jpg
[/URL][/IMG]

Ben sana kurban olurum, açlıktan odama dek girdin. :) Sütünü içince, bahçede oyuna başladın, minnoş seni. :eek:

Allah razı olsun bu kadar hayvanlara eziyet eden insanlar varken hayvanlara merhamet eden insanlarında var olduğunu bilmek çok güzel

Annem aşağı süpürüyordu; bu minnoşu görmüş, aç olduğunu anlayınca süt ve kap verecektim, kapı açık kalınca, eve teşrif etti. :D 🙈 😍 Usulca çıkardım bahçeye, karnı doydu, oyuna başladı bu seferde. :)

her zamanki gibi hayvanlar bugün daha doğrusu dün kuş köpek kedi gördüm mesela :) <3 onlar can onlar şifa+huzur elhamdülillah

Turşu bidonu hediye etmek için adres isteyen OĞUZATAY
Sen çok yaşa emi Emrah 😂😂😂😂

Yer vermek için ısrar eden, iki kafadar 😁

Seni cox sevirem, başimi döndürirsen sana tapirem,uyqunx zamanda evlenex, tex taptixim sevdiqim qadin sensen, ugurbogeqinemx 🤭🤭🤭🤭

Otobüse binmeye çalışan bir hanım (öğretmen olduğunu sonradan anladım, canım benim :) ) telefonla konuşuyordu, karşıdakine telefonunu aradığını söyledi çantasına baktı, aynı zamanda konuşuyor da tekrar tekrar çantasına baktı neyse ki farketti telefon elinde ve konuşuyor:):):)

Alayvari bir şekilde gülmedim çünkü tam benim başıma gelecek birşey :):p

[SIZE=4][FONT=comic sans ms]İstanbul Çemberlitaş’ta Öğretmenlik Meslek Kanunu’nu protesto etmek isteyen öğretmenlerin eyleminde “[/FONT][FONT=comic sans ms]Halay çekilmesine zemin oluşturulması[/FONT][FONT=comic sans ms]” gerekçesiyle davulcu ve zurnanı gözaltına alındı.[/FONT][/SIZE]

[SIZE=4][FONT=comic sans ms]Aralık ayı doğal gaz faturalarını devlet ödeyecek.
[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3]
Spoiler Spoiler/Ayrıntı İçerik:
[/SIZE]

Hangisine güleyim şaşırdım.

Üst Alt